11c - ÜSKÜDAR-EMNİYET MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
Etiketler
11c No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 11C - ÜSKÜDAR-EMNİYET MAHALLESİ Güzergahı
Gidiş:- H. HASAN ÇELEBİ CAD
- •
- ÇANKAYA SOKAK
- •
- DEREİÇİ
- •
- BURHANİYE MAH.
- •
- ZİYAPAŞA
- •
- NURİBEY
- •
- YUNUS EMRE
- •
- NURBABA SOK.
- •
- SAĞLIK OCAĞI
- •
- ÇEŞME
- •
- F.S.MEHMET
- •
- NEŞETBEY
- •
- MİLLET BAHÇESİ
- •
- METROBÜS ALTUNİZADE
- •
- ALTUNİZADE
- •
- KÜLTÜR MERKEZİ
- •
- KURUÇEŞME
- •
- FISTIKAĞACI
- •
- SETBAŞI
- •
- BÜLBÜL DERESİ
- •
- HORHOR
- •
- ÜSKÜDAR
- ÜSKÜDAR
- •
- HORHOR
- •
- BÜLBÜL DERESİ
- •
- SETBAŞI
- •
- FISTIKAĞACI
- •
- KURUÇEŞME
- •
- KÜLTÜR MERKEZİ
- •
- BAĞLARBAŞI
- •
- CAPİTOL
- •
- ALTUNİZADE
- •
- MİLLET BAHÇESİ
- •
- NEŞETBEY
- •
- F.S.MEHMET
- •
- ÇEŞME
- •
- SAĞLIK OCAĞI
- •
- NURBABA SOK.
- •
- YUNUS EMRE
- •
- NURİBEY
- •
- ZİYAPAŞA
- •
- BURHANİYE MAH.
- •
- DEREİÇİ
- •
- ÇANKAYA SOKAK
- •
- H. HASAN ÇELEBİ CAD
İETT 11C - ÜSKÜDAR-EMNİYET MAHALLESİ Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:00 | - | - | 06:30 | - | - |
06:20 | 06:00 | 07:25 | 06:50 | 06:30 | 07:55 |
06:35 | 06:35 | 08:35 | 07:05 | 07:05 | 09:05 |
06:50 | 06:50 | 09:45 | 07:20 | 07:20 | 10:20 |
07:00 | 07:00 | 11:00 | 07:30 | 07:30 | 11:40 |
07:20 | 07:35 | 11:40 | 07:50 | 08:05 | 12:20 |
07:35 | 07:50 | 12:20 | 08:05 | 08:20 | 13:05 |
07:50 | 08:05 | 13:20 | 08:20 | 08:40 | 14:10 |
08:05 | 08:40 | 14:00 | 08:40 | 09:30 | 14:50 |
08:25 | 09:00 | 15:00 | 09:30 | 10:00 | 15:55 |
08:40 | 09:25 | 15:50 | 09:55 | 10:50 | 16:45 |
09:00 | 10:15 | 16:55 | 10:50 | 11:20 | 17:50 |
09:25 | 10:45 | 17:45 | 11:15 | 12:15 | 18:35 |
10:10 | 11:35 | 19:30 | 12:05 | 12:45 | 20:10 |
10:35 | 12:05 | 20:55 | 12:30 | 13:40 | 21:30 |
11:35 | 13:00 | - | 13:40 | 14:15 | - |
12:00 | 13:30 | - | 14:10 | 15:10 | - |
12:55 | 14:30 | - | 15:00 | 15:40 | - |
13:25 | 15:00 | - | 15:20 | 16:40 | - |
14:30 | 15:55 | - | 15:40 | 17:05 | - |
15:00 | 16:15 | - | 16:00 | 17:30 | - |
15:55 | 16:40 | - | 16:40 | 18:20 | - |
16:15 | 17:40 | - | 17:05 | 18:45 | - |
16:40 | 18:00 | - | 17:30 | 19:05 | - |
17:00 | 18:30 | - | 17:50 | 20:15 | - |
17:40 | 19:30 | - | 18:25 | 20:45 | - |
18:00 | 20:00 | - | 18:45 | 21:30 | - |
18:20 | 21:00 | - | 19:05 | - | - |
18:40 | - | - | 19:25 | - | - |
19:30 | - | - | 20:15 | - | - |
20:00 | - | - | 20:45 | - | - |
20:50 | - | - | 21:30 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul km70 SULTANBEYLİ-METRO-CEVİZLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 15s SULTANMURAT MAH.-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 97 GÜNEŞLİ - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 25t SARIYER - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 13b YENİŞEHİR-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 36cİ CEBECİ MH-İSTİKLAL MH. Otobüsü Saatleri
- İstanbul 29a DERBENT MAHALLESİ- BEŞİKTAŞ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 70fy FERİKÖY-YENİKAPI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 131td TAŞDELEN-ÜMRANİYE-SANTRAL Otobüsü Saatleri
- İstanbul 399b GÜZELTEPE - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul bm3 DEREAĞZI MAHALLESİ-BEYLİKDÜZÜ BELEDİYE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 22 İSTİNYE DEREİÇİ - KABATAŞ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 16 KADIKÖY-PENDİK Otobüsü Saatleri
- İstanbul 133Ş KARTAL-ŞEKERPINAR MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 10e ESATPAŞA-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- Adana 191 TAŞKÖPRÜ - YAKAPINAR -GEÇİTLİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 219 İVEDİK METRO-AOÇ-TOKİ BLK. Otobüsü Saatleri
- Bolu 9-10 ALPAGUT ÇAKMAKLAR KARACAAĞAÇ RUH VE SİNİR HASTANESİNDEN MERKEZE 500 EVLER-CIKINLAR MAH. MERKEZE Otobüsü Saatleri
- Sakarya 24/H Sakarya Araştırma Hastanesi - Korucuk Araştırma Hastanesi Otobüsü Saatleri
- Malatya 5 YEŞİLTEPE HATLARI Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 70 Danişment - Devlet Hastanesi (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Bursa 16/A KÜÇÜKBALIKLI SANAYİ - ATATÜRK CD. Otobüsü Saatleri
- Ankara 349 DERBENT-ARAPLAR-ULUS Otobüsü Saatleri
- Antalya 517 AKSU-İHSANİYE-YURTPINAR-GÖKDERE-SOLAK-AKSU Otobüsü Saatleri
- Bursa 96 TERMİNAL - ÇEKİRGE Otobüsü Saatleri