122c - TEPEÜSTÜ-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
Etiketler
122c No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 122C - TEPEÜSTÜ-MECİDİYEKÖY Güzergahı
Gidiş:- TEPE ÜSTÜ
- •
- KAVACIK KÖPRÜSÜ
- •
- FABRİKALAR
- •
- LEVENT
- •
- ZİNCİRLİKUYU
- •
- ALİ SAMİ YEN
- •
- MECİDİYEKÖY-VİYADÜK
- MECİDİYEKÖY-VİYADÜK
- •
- ALİ SAMİ YEN
- •
- ZİNCİRLİKUYU
- •
- LEVENT
- •
- FABRİKALAR
- •
- KAVACIK KÖPRÜSÜ
- •
- BALKAN CADDESİ
- •
- TEPE ÜSTÜ
İETT 122C - TEPEÜSTÜ-MECİDİYEKÖY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:00 | - | - | - | - | - |
06:10 | 06:00 | 06:00 | 10:00 | 06:40 | 06:40 |
06:20 | 06:15 | 06:15 | 10:10 | 06:55 | 06:55 |
06:30 | 06:30 | 06:30 | 10:20 | 07:10 | 07:10 |
06:40 | 06:45 | 06:45 | 10:30 | 07:25 | 07:25 |
06:50 | 06:58 | 06:58 | 10:40 | 07:40 | 07:40 |
06:58 | 07:10 | 07:10 | 10:50 | 07:55 | 07:55 |
07:05 | 07:20 | 07:20 | 11:00 | 08:10 | 08:10 |
07:10 | 07:30 | 07:30 | 11:10 | 08:25 | 08:25 |
07:15 | 07:40 | 07:40 | 11:20 | 08:40 | 08:40 |
07:20 | 07:50 | 07:50 | 11:30 | 08:55 | 08:55 |
07:25 | 08:00 | 08:00 | 11:40 | 09:10 | 09:10 |
07:30 | 08:10 | 08:10 | 11:50 | 09:20 | 09:20 |
07:37 | 08:20 | 08:20 | 12:00 | 09:30 | 09:30 |
07:44 | 08:30 | 08:30 | 12:10 | 09:40 | 09:40 |
07:51 | 08:40 | 08:40 | 12:20 | 09:50 | 09:50 |
07:58 | 08:50 | 08:50 | 12:30 | 10:00 | 10:00 |
08:05 | 09:00 | 09:00 | 12:40 | 10:10 | 10:10 |
08:12 | 09:10 | 09:10 | 12:50 | 10:20 | 10:20 |
08:20 | 09:20 | 09:20 | 13:00 | 10:30 | 10:30 |
08:30 | 09:30 | 09:30 | 13:10 | 10:40 | 10:40 |
08:40 | 09:40 | 09:40 | 13:20 | 10:50 | 10:50 |
08:50 | 09:50 | 09:50 | 13:30 | 11:00 | 11:00 |
09:00 | 10:00 | 10:00 | 13:40 | 11:10 | 11:10 |
09:10 | 10:10 | 10:10 | 13:50 | 11:20 | 11:20 |
09:20 | 10:20 | 10:20 | 14:00 | 11:30 | 11:30 |
09:30 | 10:30 | 10:30 | 14:10 | 11:40 | 11:40 |
09:40 | 10:40 | 10:40 | 14:20 | 11:50 | 11:50 |
09:50 | 10:50 | 10:50 | 14:30 | 12:00 | 12:00 |
10:00 | 11:00 | 11:00 | 14:40 | 12:10 | 12:10 |
10:10 | 11:10 | 11:10 | 14:50 | 12:20 | 12:20 |
10:20 | 11:20 | 11:20 | 15:00 | 12:30 | 12:30 |
10:30 | 11:30 | 11:30 | 15:10 | 12:40 | 12:40 |
10:40 | 11:40 | 11:40 | 15:20 | 12:50 | 12:50 |
10:50 | 11:50 | 11:50 | 15:30 | 13:00 | 13:00 |
11:00 | 12:00 | 12:00 | 15:40 | 13:10 | 13:10 |
11:10 | 12:10 | 12:10 | 15:50 | 13:20 | 13:20 |
11:20 | 12:20 | 12:20 | 16:00 | 13:30 | 13:30 |
11:30 | 12:30 | 12:30 | 16:10 | 13:40 | 13:40 |
11:40 | 12:40 | 12:40 | 16:20 | 13:50 | 13:50 |
11:50 | 12:50 | 12:50 | 16:30 | 14:00 | 14:00 |
12:00 | 13:00 | 13:00 | 16:40 | 14:10 | 14:10 |
12:10 | 13:10 | 13:10 | 16:50 | 14:20 | 14:20 |
12:20 | 13:20 | 13:20 | 17:00 | 14:30 | 14:30 |
12:30 | 13:30 | 13:30 | 17:10 | 14:40 | 14:40 |
12:40 | 13:40 | 13:40 | 17:20 | 14:50 | 14:50 |
12:50 | 13:50 | 13:50 | 17:30 | 15:00 | 15:00 |
13:00 | 14:00 | 14:00 | 17:40 | 15:10 | 15:10 |
13:10 | 14:10 | 14:10 | 17:50 | 15:20 | 15:20 |
13:20 | 14:20 | 14:20 | 18:00 | 15:30 | 15:30 |
13:30 | 14:30 | 14:30 | 18:10 | 15:40 | 15:40 |
13:40 | 14:40 | 14:40 | 18:20 | 15:50 | 15:50 |
13:50 | 14:50 | 14:50 | 18:30 | 16:00 | 16:00 |
14:00 | 15:00 | 15:00 | 18:40 | 16:10 | 16:10 |
14:10 | 15:10 | 15:10 | 18:50 | 16:20 | 16:20 |
14:20 | 15:20 | 15:20 | 19:00 | 16:30 | 16:30 |
14:30 | 15:30 | 15:30 | 19:10 | 16:40 | 16:40 |
14:40 | 15:40 | 15:40 | 19:20 | 16:50 | 16:50 |
14:50 | 15:50 | 15:50 | 19:30 | 17:00 | 17:00 |
15:00 | 16:00 | 16:00 | 19:40 | 17:10 | 17:10 |
15:10 | 16:10 | 16:10 | 19:50 | 17:20 | 17:20 |
15:20 | 16:20 | 16:20 | 20:00 | 17:30 | 17:30 |
15:30 | 16:30 | 16:30 | 20:10 | 17:40 | 17:40 |
15:40 | 16:40 | 16:40 | 20:20 | 17:50 | 17:50 |
15:50 | 16:50 | 16:50 | 20:30 | 18:00 | 18:00 |
16:00 | 17:00 | 17:00 | 20:40 | 18:10 | 18:10 |
16:10 | 17:10 | 17:10 | 20:50 | 18:20 | 18:20 |
16:20 | 17:20 | 17:20 | 21:00 | 18:30 | 18:30 |
16:30 | 17:30 | 17:30 | 21:10 | 18:40 | 18:40 |
16:40 | 17:40 | 17:40 | 21:20 | 18:50 | 18:50 |
16:50 | 17:50 | 17:50 | 21:30 | 19:00 | 19:00 |
17:00 | 18:00 | 18:00 | 21:40 | 19:10 | 19:10 |
17:10 | 18:10 | 18:10 | 21:50 | 19:20 | 19:20 |
17:20 | 18:20 | 18:20 | 22:00 | 19:30 | 19:30 |
17:30 | 18:30 | 18:30 | 22:10 | 19:40 | 19:40 |
17:40 | 18:40 | 18:40 | 22:20 | 19:50 | 19:50 |
17:50 | 18:50 | 18:50 | 22:30 | 20:00 | 20:00 |
18:00 | 19:00 | 19:00 | 22:40 | 20:10 | 20:10 |
18:10 | 19:10 | 19:10 | 22:50 | 20:20 | 20:20 |
18:20 | 19:20 | 19:20 | 23:00 | 20:30 | 20:30 |
18:30 | 19:30 | 19:30 | 23:10 | 20:40 | 20:40 |
18:40 | 19:40 | 19:40 | 23:20 | 20:50 | 20:50 |
18:50 | 19:50 | 19:50 | 23:35 | 21:00 | 21:00 |
19:00 | 20:00 | 20:00 | 23:50 | 21:10 | 21:10 |
19:10 | 20:10 | 20:10 | - | 21:20 | 21:20 |
19:20 | 20:20 | 20:20 | - | 21:30 | 21:30 |
19:30 | 20:30 | 20:30 | - | 21:40 | 21:40 |
19:40 | 20:40 | 20:40 | - | 21:50 | 21:50 |
19:50 | 20:50 | 20:50 | - | 22:00 | 22:00 |
20:00 | 21:00 | 21:00 | - | 22:10 | 22:10 |
20:10 | 21:10 | 21:10 | - | 22:20 | 22:20 |
20:20 | 21:20 | 21:20 | - | 22:30 | 22:30 |
20:30 | 21:30 | 21:30 | - | 22:40 | 22:40 |
20:40 | 21:45 | 21:45 | - | 22:50 | 22:50 |
20:50 | 22:00 | 22:00 | - | 23:00 | 23:00 |
21:00 | 22:15 | 22:15 | - | 23:10 | 23:10 |
21:10 | 22:30 | 22:30 | - | 23:20 | 23:20 |
21:20 | 22:45 | 22:45 | - | 23:35 | 23:35 |
21:30 | 23:00 | 23:00 | - | 23:50 | 23:50 |
21:45 | - | - | - | - | - |
22:00 | - | - | - | - | - |
22:15 | - | - | - | - | - |
22:30 | - | - | - | - | - |
22:45 | - | - | - | - | - |
23:00 | - | - | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 14Çk Ş.ŞAHİNBEY-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 522b YENİDOĞAN-TOPKAPI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 54hŞ HASKÖY - ŞİŞLİ - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 3 BURHANİYE MH-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 15n ARKBOYU-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 48s SADABAT EVLERİ - ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19c KADIKÖY-FERHATPAŞA Otobüsü Saatleri
- İstanbul 429 KIRAÇ-YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 76o CİHANGİR MAH. - AVCILAR - OTOGAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 75o OTOGAR - MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 134ck KARTAL - CEZAEVİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 59b LEVEND BASIN SİTESİ- ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98s K.S.SÜLEYMAN EĞT. ARŞ.HASTANESİ - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19f YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ-FINDIKLI MAHALLESİ-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 22re FATİH SULTAN MEHMET - KABATAŞ Otobüsü Saatleri
- Ankara 297-3 MUTLU MH.-BATIKENT(ÖHO) Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 56 Yenikent - 2 Eylül Kamp. (Siyah) Otobüsü Saatleri
- İzmir 305 2. İNÖNÜ MAH. - KONAK Otobüsü Saatleri
- Ankara 505-2 SİNCAN-SIHHİYE-M.AKSOY SK.(2.HAT) Otobüsü Saatleri
- Ankara 419 AKTEPE-AŞTİ Otobüsü Saatleri
- Konya 15 AYDOĞDU - YENİCE KURTULUŞ / KAR Otobüsü Saatleri
- Ankara 264-2 SIHHİYE-ETLİK Otobüsü Saatleri
- Ankara 108 GÖLBAŞI-HAYMANA YOLU-KARÇİÇEĞİ Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 32 Ihlamurkent - Akademi (Siyah) Otobüsü Saatleri
- İzmir 969 BALÇOVA - F.ALTAY AKTARMA Otobüsü Saatleri