12A - Beykent - Onkoloji Otobüsü Saatleri
Etiketler
12A No'lu Gaziantep Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
Güzergah: Tugay Basra Yolu-Onat Kutlar-Şehitkamil Hastanesi-Kayaönü-Yeşilsu-Üniversite-Ensar Sitesi-Kızılhisar
Saatler |
05:55 |
06:31 |
06:58 |
07:25 |
08:01 |
08:28 |
08:55 |
09:31 |
09:58 |
10:25 |
11:01 |
11:28 |
11:55 |
12:31 |
12:58 |
13:25 |
14:01 |
14:28 |
14:55 |
15:31 |
15:58 |
16:25 |
17:01 |
17:28 |
17:55 |
18:31 |
18:58 |
19:25 |
20:00 |
21:00 |
22:00 |
23:00 |
Benzer Otobüs Hatları
- Gaziantep 3G Balıklı - Otogar Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 41B Sinan Köy - Hoşgör Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 5E Beylerbeyi - Balıklı Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 1H İbrahimli - Karataş 1.Bölge Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 12B Perilikaya(toki) - Zirve Üniv. Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 23A 75.Yıl Hastanesi - İncilikaya Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 17E Balıklı - Beykent Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 37 Seyrantepe - Işıklı Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 20G Damlacık - Seyrantepe Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 3K 75.Yıl Hastanesi - Otogar Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 28 Balıklı - Başpınar Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 1GA İbrahimli - Karataş 2.Bölge Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 6E 60.Yıl - Gazikent Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 3M Güneş Mh. - Otogar Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 1FA Perilikaya(toki) - Karataş 2. Bölge Otobüsü Saatleri
- İzmir 27 ÇAMLIK - KONAK Otobüsü Saatleri
- Batman 4F 4:F.4.HAT TOKİ 2. ( 22 ) NOLU ARAÇ Otobüsü Saatleri
- Düzce 9 ARAŞTIRMA HAS. Otobüsü Saatleri
- Trabzon ÇİLEKLİ KÖYÜ (Zafanoz Yolu) ÇİLEKLİ KÖYÜ (Zafanoz Yolu) Otobüsü Saatleri
- Malatya 250 BATTALGAZİ HATLARI Otobüsü Saatleri
- Batman 5C 5.C.5NOLU:HAT 25 NOLU ARAÇ:72 DL 137 Otobüsü Saatleri
- Kayseri 262 SİNANKENT KOCASİNAN ATAŞEHİR Otobüsü Saatleri
- Kayseri 565 TALAS YENİ SANAYİ Otobüsü Saatleri
- Bursa 103/A GEMLİK MEYDANI - MUSTAFA KEMAL ATATÜRK CD. Otobüsü Saatleri
- Denizli 8 Anafartalar-Karşıyaka Otobüsü Saatleri