146e - BAŞAKŞEHİR 4.-2.-1.ETAP-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
Etiketler
146e No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 146E - BAŞAKŞEHİR 4.-2.-1.ETAP-MECİDİYEKÖY Güzergahı
Gidiş:- BAŞAKŞEHİR 4.ETAP
- •
- HİSAR SİTESİ
- •
- BAŞAKŞEHİR 5.ETAP
- •
- YEŞİLVADİ
- •
- BAŞAKŞEHİR METRO
- •
- BAŞAKŞEHİR POLİS MRK
- •
- BAŞAKŞEHİR 1.ETAP
- •
- KÜLTÜR TESİSLERİ
- •
- ONURKENT
- •
- A1 YOLU
- •
- KÜLTÜR EVİ
- •
- FESLEĞEN SİTESİ
- •
- BİZİMEVLER
- •
- ÜNİVERSİTELİLER ST
- •
- İSKİ TESİSLERİ
- •
- BAŞAKŞEHİR 2.ETAP
- •
- B.ŞEHİR 1.ETAP CAMİİ
- •
- BAŞAK ŞEHİR BULVARI
- •
- CAHİT ZARİFOĞLU İÖO.
- •
- DÖRTYOL
- •
- TÜMSAN
- •
- DÖKÜMCÜLER SİTESİ
- •
- FATİH SANAYİ SİTESİ
- •
- ATATÜRK SANAYİ SİT.
- •
- SAN.TİC.MÜD.
- •
- SÜLEYMAN DEMİREL BUL
- •
- HESKOOP
- •
- AYKOSAN
- •
- HIRDAVATÇILAR SAN Sİ
- •
- METALİŞ SANAYİ SİT.
- •
- AYVANSARAY
- •
- HALICIOĞLU 4
- •
- OKMEYDANI
- •
- ÇAĞLAYAN YOLU
- •
- MECİDİYEKÖY-VİYADÜK
- MECİDİYEKÖY-VİYADÜK
- •
- ÇAĞLAYAN YOLU
- •
- OKMEYDANI
- •
- HALICIOĞLU 4
- •
- AYVANSARAY
- •
- İSTOÇ CAMİİ
- •
- İSTOÇ 19.ADA
- •
- İSTOÇ 22. ADA
- •
- GÜL
- •
- İSTOÇ YOLU
- •
- ORGANİZE SAN.SİTESİ
- •
- DEMİRCİLER SİTESİ
- •
- METALİŞ SANAYİ SİT.
- •
- HIRDAVATÇILAR SAN Sİ
- •
- AYKOSAN
- •
- HESKOOP
- •
- SÜLEYMAN DEMİREL BUL
- •
- SAN.TİC.MÜD.
- •
- ATATÜRK SANAYİ SİT.
- •
- FATİH SANAYİ SİTESİ
- •
- DÖKÜMCÜLER SİTESİ
- •
- TÜMSAN
- •
- DÖRTYOL
- •
- CAHİT ZARİFOĞLU İÖO.
- •
- BAŞAK ŞEHİR BULVARI
- •
- B.ŞEHİR 1.ETAP CAMİİ
- •
- BAŞAKŞEHİR 2.ETAP
- •
- İSKİ TESİSLERİ
- •
- ÜNİVERSİTELİLER ST
- •
- BİZİMEVLER
- •
- FESLEĞEN SİTESİ
- •
- KÜLTÜR EVİ
- •
- A1 YOLU
- •
- ONURKENT
- •
- A2 CADDESİ
- •
- BAŞAKŞEHİR POLİS MRK
- •
- GÜVENEVLER SİTESİ
- •
- BAŞAKŞEHİR METRO
- •
- YEŞİLVADİ
- •
- BAŞAKŞEHİR 5.ETAP
- •
- HİSAR SİTESİ
- •
- BAŞAKŞEHİR 4.ETAP
İETT 146E - BAŞAKŞEHİR 4.-2.-1.ETAP-MECİDİYEKÖY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
- | - | - | 06:55 | - | - |
06:35 | - | - | 08:00 | - | - |
08:00 | - | - | 16:00 | - | - |
15:50 | - | - | 17:00 | - | - |
17:00 | - | - | 18:30 | - | - |
18:05 | - | - | 19:30 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 49g YUNUS EMRE MAHALLESİ. - ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 399b GÜZELTEPE - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 131Çk ÇEKMEKÖY-KARTAL Otobüsü Saatleri
- İstanbul 29m1 HACIOSMAN METRO-FERAHEVLER Otobüsü Saatleri
- İstanbul 16 KADIKÖY-PENDİK Otobüsü Saatleri
- İstanbul 131 SULTANBEYLİ-ÜMRANİYE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 12h KADIKÖY-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 3b ÜNALAN MAH.-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul em2 EMİNÖNÜ -KULAKSIZ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 18m SULTANBEYLİ-MİMARSİNAN MAH-UZUNÇAYIR-METROBÜS Otobüsü Saatleri
- İstanbul ht18 HADIMKÖY- AVCILAR METROBÜS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 73f FLORYA - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 89a K.S.SÜLEYMAN EĞİT.ARŞ.HASTANESİ-Z.BURNU METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 92c HAZNEDAR - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 90b DRAMAN - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- İzmir 67 EVKA3 METRO - PINARBAŞI Otobüsü Saatleri
- Ankara 506 SİNCAN AHİ MESUD BLV.-BEŞEVLER Otobüsü Saatleri
- İzmir 750 BAĞARASI - ULUKENT AKTARMA Otobüsü Saatleri
- Bursa 43/H ÖĞRENCİ YURTLARI - ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİ Otobüsü Saatleri
- Bursa 19/İ BAŞARAN - ATATÜRK CD. Otobüsü Saatleri
- Ankara 415 AKTEPE-YEŞİLTEPE-ULUS-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Batman 4D 4:D.4.HAT TOKİ 2. ( 20 ) NOLU ARAÇ Otobüsü Saatleri
- Antalya LC55A MEYDAN-B.ONAT CAD.-ÖZGÜRLÜK-BLV.-RAUF DENKTAŞ CD.-ERMENEK Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 10D Otogar - İbrahimli Otobüsü Saatleri
- Ankara 431 AKKÖPRÜ METRO İSTASYONU-İSKİTLER Otobüsü Saatleri