17 - UZUNDERE TOPLU KONUTLARI - FAHRETTİN ALTAY Otobüsü Saatleri
Etiketler
17 No'lu İzmir Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
ESHOT 17 - UZUNDERE TOPLU KONUTLARI - FAHRETTİN ALTAY Güzergahı
Gidiş:- Toki Evleri Son Durak
- •
- Lavanta
- •
- Leylak
- •
- Nergiz
- •
- Sümbül
- •
- Yasemin
- •
- Zambak
- •
- Kavacık Yolu
- •
- Fahrettin Altay Aktarma Merkezi
- Fahrettin Altay Aktarma Merkezi
- •
- İkiztepe
- •
- Kavacık Yolu
- •
- Zambak
- •
- Yasemin
- •
- Sümbül
- •
- Nergiz
- •
- Leylak
- •
- Lavanta
- •
- Toki Evleri Son Durak
ESHOT 17 - UZUNDERE TOPLU KONUTLARI - FAHRETTİN ALTAY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:00 | 06:00 | 06:00 | - | - | 06:25 |
06:20 | 06:40 | 06:45 | 06:20 | 06:20 | 07:15 |
06:40 | 07:00 | 07:45 | 06:40 | 06:40 | 08:15 |
07:20 | 07:40 | 08:45 | 07:00 | 07:00 | 09:15 |
07:40 | 08:00 | 09:45 | 07:20 | 07:20 | 10:15 |
08:00 | 08:40 | 10:45 | 07:40 | 07:40 | 11:15 |
08:40 | 09:00 | 11:45 | 08:00 | 08:00 | 12:15 |
09:00 | 09:30 | 12:45 | 08:20 | 08:20 | 12:45 |
09:30 | 10:00 | 13:15 | 08:40 | 08:40 | 13:15 |
10:00 | 10:30 | 13:45 | 09:00 | 09:00 | 13:45 |
10:30 | 11:00 | 14:15 | 09:30 | 09:30 | 14:15 |
11:00 | 11:30 | 14:45 | 10:00 | 10:00 | 15:15 |
11:30 | 12:00 | 15:15 | 10:30 | 10:30 | 15:44 |
12:00 | 12:30 | 15:45 | 11:00 | 11:00 | 15:45 |
12:30 | 13:00 | 16:15 | 11:30 | 11:30 | 16:15 |
13:00 | 13:30 | 16:45 | 12:00 | 12:00 | 16:45 |
13:30 | 14:00 | 17:15 | 12:30 | 12:30 | 17:15 |
14:00 | 14:30 | 17:45 | 13:00 | 13:00 | 17:45 |
14:30 | 15:00 | 18:15 | 13:30 | 13:30 | 18:15 |
15:00 | 15:30 | 18:45 | 14:00 | 14:00 | 18:45 |
15:30 | 16:00 | 19:15 | 14:30 | 14:30 | 19:15 |
16:00 | 16:30 | 19:45 | 15:00 | 15:00 | 20:15 |
16:30 | 17:00 | 20:45 | 15:30 | 15:30 | 21:15 |
17:00 | 17:30 | 21:45 | 16:00 | 16:00 | 22:15 |
17:30 | 18:00 | 22:45 | 16:30 | 16:30 | 23:10 |
18:00 | 18:30 | 23:35 | 17:00 | 17:00 | 24:00 |
18:30 | 19:00 | - | 17:30 | 17:30 | - |
19:00 | 19:30 | - | 18:00 | 18:00 | - |
19:30 | 20:00 | - | 18:30 | 18:30 | - |
20:00 | 20:30 | - | 19:00 | 19:00 | - |
20:30 | 21:00 | - | 19:30 | 19:30 | - |
21:00 | 21:30 | - | 20:00 | 20:00 | - |
21:30 | 22:30 | - | 20:30 | 20:30 | - |
22:30 | 23:30 | - | 21:00 | 21:00 | - |
23:30 | - | - | 22:00 | 22:00 | - |
- | - | - | 23:00 | 23:00 | - |
- | - | - | 24:00 | 24:00 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İzmir 724 TORBALI - ÇAYBAŞI Otobüsü Saatleri
- İzmir 60 PINARBAŞI - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 267 BORNOVA METRO - PINARBAŞI Otobüsü Saatleri
- İzmir 58 KANDERE - KEMER Otobüsü Saatleri
- İzmir 88 YENİ ÇAMLIK - BASMANE Otobüsü Saatleri
- İzmir 787 OSMANLAR - BAYINDIR Otobüsü Saatleri
- İzmir 445 EVKA 2 - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri
- İzmir 699 KEMER - M.ERENER Otobüsü Saatleri
- İzmir 273 YEŞİLBAĞLAR - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 59 BORNOVA METRO - KEMER Otobüsü Saatleri
- İzmir 77 NAFİZ GÜRMAN - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 612 BOSTANLI İSKELE - (ALTINDAĞ)OTOGAR Otobüsü Saatleri
- İzmir 67 EVKA3 METRO - PINARBAŞI Otobüsü Saatleri
- İzmir 502 CENGİZHAN - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 225 GÜNALTAY - BASMANE Otobüsü Saatleri
- Ankara 503-2 YENİKENT-SİNCAN-CEZAEVİ Otobüsü Saatleri
- Kayseri 443 ERKİLET ORTAYOL FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Ankara 557 ORTAPINAR-TOKİ-SIHHİYE(CEZAEVİ) Otobüsü Saatleri
- Kayseri 476 KIZIK SALUR Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 3G Balıklı - Otogar Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 20G Damlacık - Seyrantepe Otobüsü Saatleri
- İstanbul 20e KADIKÖY-ESATPAŞA Otobüsü Saatleri
- Konya 26 KARAMAN YOLU / ÇATALHÜYÜK Otobüsü Saatleri
- Düzce 9 ARAŞTIRMA HAS. Otobüsü Saatleri
- Bursa 35/E UĞUR MUMCU BLV. - LOZAN MEYDANI BLV. Otobüsü Saatleri