205 - ÇAMLIPINAR - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
Etiketler
205 No'lu İzmir Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
ESHOT 205 - ÇAMLIPINAR - GÜMRÜK Güzergahı
Gidiş:- Çamlıpınar Yeni Son Durak
- •
- Abdil Efendi Cami
- •
- Umut
- •
- Çamlıkule Muhtarlık
- •
- Kozağaç
- •
- Palmiye
- •
- Eski Sinema
- •
- Buca Üçkuyular Meydan
- •
- Buca Sağlık Ocağı
- •
- Buca Devlet Hastanesi
- •
- Dokuz Eylül Eğitim Fakültesi
- •
- Sağlık Meslek Lisesi
- •
- Öğretmen Evleri
- •
- Buca Belediye Sarayı
- •
- Ceza Evi
- •
- Yeni Mahalle
- •
- Şirinyer PTT
- •
- Banka
- •
- Fabrika
- •
- Yeniyol
- •
- Gürçeşme Huzurevi
- •
- Polis Okulu
- •
- Yeni Cami
- •
- İğdeli Kahve
- •
- İsmet Paşa Sağlık Ocağı
- •
- Gürçeşme Cami
- •
- Gürçeşme
- •
- Ülkü Sineması
- •
- Emre
- •
- Kemer
- •
- Basmane Gar
- •
- Çardak
- •
- Şehit Fethi Bey
- Şehit Fethi Bey
- •
- Şifa
- •
- Basmane Gar
- •
- Kemer 2
- •
- Emre
- •
- Ülkü Sineması
- •
- Gürçeşme
- •
- Gürçeşme Cami
- •
- İsmet Paşa Sağlık Ocağı
- •
- İğdeli Kahve
- •
- Yeni Cami
- •
- Polis Okulu
- •
- Yeniyol
- •
- Fabrika
- •
- Banka
- •
- Şirinyer Pazar Yeri
- •
- Yeni Mahalle
- •
- Vergi Dairesi
- •
- Buca Belediye Sarayı
- •
- İhtiyari
- •
- Heykel
- •
- Dokuz Eylül Eğitim Fakültesi
- •
- Buca Devlet Hastanesi
- •
- Buca Sağlık Ocağı
- •
- Buca Üçkuyular Meydan
- •
- Eski Sinema
- •
- Palmiye
- •
- Kozağaç
- •
- Çamlıkule Muhtarlık
- •
- Umut
- •
- Abil Efendi Cami
- •
- Çamlıpınar Yeni Son Durak
ESHOT 205 - ÇAMLIPINAR - GÜMRÜK Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:00 | 06:00 | 06:00 | 06:35 | 07:00 | 06:45 |
06:15 | 06:15 | 06:30 | 06:55 | 07:15 | 07:15 |
06:30 | 06:30 | 07:00 | 07:15 | 07:45 | 07:45 |
06:43 | 06:45 | 07:30 | 07:27 | 08:00 | 08:15 |
06:55 | 07:00 | 08:00 | 07:45 | 08:15 | 08:45 |
07:05 | 07:15 | 08:30 | 08:00 | 08:45 | 09:15 |
07:15 | 07:30 | 09:00 | 08:15 | 09:00 | 09:45 |
07:25 | 07:45 | 09:18 | 08:25 | 09:15 | 10:03 |
07:35 | 08:15 | 09:36 | 08:35 | 09:45 | 10:21 |
07:47 | 08:30 | 09:54 | 08:45 | 10:00 | 10:39 |
08:15 | 08:45 | 10:12 | 08:55 | 10:15 | 10:57 |
08:30 | 09:15 | 10:30 | 09:05 | 10:51 | 11:15 |
08:50 | 09:30 | 10:48 | 09:20 | 11:08 | 11:35 |
09:10 | 09:45 | 11:06 | 09:40 | 11:25 | 11:55 |
09:30 | 10:17 | 11:24 | 10:00 | 11:42 | 12:15 |
09:50 | 10:34 | 11:42 | 10:20 | 11:59 | 12:35 |
10:10 | 10:51 | 12:00 | 10:40 | 12:16 | 12:54 |
10:30 | 11:08 | 12:18 | 11:00 | 12:33 | 13:12 |
10:50 | 11:25 | 12:36 | 11:20 | 12:50 | 13:30 |
11:10 | 11:42 | 12:54 | 11:40 | 13:08 | 13:48 |
11:30 | 11:59 | 13:12 | 12:00 | 13:24 | 14:06 |
11:50 | 12:16 | 13:30 | 12:20 | 13:41 | 14:24 |
12:10 | 12:33 | 13:48 | 12:40 | 13:58 | 14:42 |
12:28 | 12:50 | 14:06 | 13:00 | 14:15 | 15:00 |
12:46 | 13:07 | 14:24 | 13:20 | 14:32 | 15:18 |
13:04 | 13:24 | 14:42 | 13:40 | 14:49 | 15:36 |
13:22 | 13:41 | 15:00 | 13:58 | 15:06 | 15:54 |
13:40 | 13:58 | 15:18 | 14:16 | 15:23 | 16:12 |
13:58 | 14:15 | 15:36 | 14:34 | 15:40 | 16:30 |
14:16 | 14:32 | 15:54 | 14:52 | 15:57 | 16:48 |
14:34 | 14:49 | 16:12 | 15:10 | 16:14 | 17:06 |
14:52 | 15:06 | 16:30 | 15:28 | 16:31 | 17:24 |
15:10 | 15:23 | 16:48 | 15:46 | 16:48 | 17:42 |
15:28 | 15:40 | 17:06 | 16:04 | 17:05 | 18:00 |
15:46 | 15:57 | 17:24 | 16:22 | 17:22 | 18:18 |
16:04 | 16:14 | 17:42 | 16:40 | 17:39 | 18:36 |
16:22 | 16:31 | 18:00 | 16:58 | 17:56 | 18:54 |
16:40 | 16:48 | 18:18 | 17:16 | 18:13 | 19:12 |
16:58 | 17:05 | 18:36 | 17:34 | 18:47 | 19:30 |
17:14 | 17:22 | 18:54 | 17:52 | 19:04 | 19:48 |
17:31 | 17:39 | 19:12 | 18:10 | 19:21 | 20:00 |
17:48 | 17:56 | 19:32 | 18:28 | 19:38 | 20:20 |
18:05 | 18:13 | 19:52 | 18:46 | 20:00 | 20:40 |
18:22 | 18:30 | 20:15 | 19:04 | 20:15 | 21:00 |
18:40 | 18:47 | 20:38 | 19:22 | 20:45 | 21:20 |
18:58 | 19:04 | 21:00 | 19:40 | 21:00 | 21:40 |
19:17 | 19:21 | 21:20 | 19:54 | 21:20 | 22:00 |
19:39 | 19:38 | 21:40 | 20:09 | 21:40 | 22:20 |
20:01 | 20:20 | 22:00 | 20:20 | 22:00 | 22:40 |
20:23 | 20:40 | 22:20 | 20:42 | 22:20 | 23:00 |
20:45 | 21:00 | 22:40 | 21:04 | 22:40 | 23:20 |
21:07 | 21:20 | 23:00 | 21:26 | 23:00 | 23:40 |
21:29 | 21:40 | 23:20 | 21:48 | 23:20 | 24:00 |
21:51 | 22:00 | - | 22:10 | 23:40 | - |
22:13 | 22:20 | - | 22:32 | 24:00 | - |
22:35 | 22:40 | - | 22:54 | - | - |
23:00 | 23:00 | - | 23:16 | - | - |
23:20 | 23:20 | - | 23:40 | - | - |
- | - | - | 24:00 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İzmir 783 SAĞLIK - TORBALI Otobüsü Saatleri
- İzmir 524 CENNETÇEŞME - ÜÇYOL METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 848 GAZİ MAH. - ULUKENT AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 82 FAHRETTİN ALTAY - SİTELER Otobüsü Saatleri
- İzmir 70 BUCA - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 42 ÇINARTEPE - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 124 ALİ FUAT ERDEM - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 435 KÖRFEZ EVLERİ - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri
- İzmir 320 BADEMLER - FAHRETTİN ALTAY Otobüsü Saatleri
- İzmir 449 İZYUVA-SARAYKENT - EVKA3 METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 502 CENGİZHAN - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 808 CUMAOVASI AKTARMA - GAZİEMİR SEMT GARAJI Otobüsü Saatleri
- İzmir 810 ATATÜRK MAHALLESİ - EGEKENT AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 224 CENNETÇEŞME - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 879 YEŞİLYURT - GAZİEMİR SEMT GARAJI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 89b TEPEÜSTÜ-AKSARAY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 37a YILDIZTABYA- AKSARAY Otobüsü Saatleri
- Denizli 15 Bayramyeri-Şirinköy Otobüsü Saatleri
- Denizli 4 Ulucami-Kampüs Otobüsü Saatleri
- Ankara 161 KONUTKENT-KORU SİTESİ-ÇANKAYA Otobüsü Saatleri
- Ankara 217 HASTANE METRO-YUVA KARACAKAYA Otobüsü Saatleri
- Konya 43 PINARBAŞI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 134yk KARTAL-YAKACIK Otobüsü Saatleri
- Antalya 511 KUNDU-ERMENEK-PINARLI KAV.-TEDAŞ-MEYDAN-D.GARAJI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 11k ÜSKÜDAR-KAZIM KARABEKİR MAH. Otobüsü Saatleri