21y - BATI ATAŞEHİR-YENİSAHRA-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
Etiketler
21y No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 21Y - BATI ATAŞEHİR-YENİSAHRA-KADIKÖY Güzergahı
Gidiş:- BATI ATAŞEHİR
- •
- MENEKŞE SOKAK
- •
- KENTPLUS 1 B KAPISI
- •
- KENTPLUS 1 A KAPISI
- •
- IHLAMUR SOKAK
- •
- FULYA SOKAK
- •
- LEYLAK SOKAK
- •
- DEREYOLU
- •
- BARBAROS MAH.
- •
- MÜMİN DERE CAMİİ
- •
- KİREÇHANELER
- •
- KARACAOĞLAN
- •
- YUNUS EMRE
- •
- SAHRA
- •
- MERKEZ CAMİİ
- •
- DUMLUPINAR
- •
- SAHRA GİRİŞİ
- •
- YENİ SAHRA
- •
- BAHÇELER
- •
- GÖZTEPE KÖPRÜSÜ
- •
- ANAKENT KOLEJİ
- •
- GÖZCÜBABA
- •
- GÖZTEPE POLİKLİNİK
- •
- G.EĞİT. VE ARŞ.HAST
- •
- M.Ü.Göztepe Kamp.
- •
- KUYUBAŞI
- •
- ZİVERBEY
- •
- BELEDİYE
- •
- SÖĞÜTLÜÇEŞME
- •
- ALTIYOL
- •
- ÇARŞI
- •
- KADIKÖY
- KADIKÖY
- •
- ÇARŞI
- •
- ALTIYOL
- •
- BARIŞ MANÇO
- •
- BELEDİYE
- •
- ZİVERBEY
- •
- KUYUBAŞI
- •
- M.Ü.Göztepe Kamp.
- •
- G.EĞİT. VE ARŞ.HAST
- •
- ÇEMENZAR
- •
- HARUN REŞİT İLKOKULU
- •
- ÖZEL SOKAK
- •
- ANAKENT KOLEJİ
- •
- BAHÇELER
- •
- YENİ SAHRA
- •
- SAHRA GİRİŞİ
- •
- DUMLUPINAR
- •
- MERKEZ CAMİİ
- •
- SAHRA
- •
- YUNUS EMRE
- •
- KARACAOĞLAN
- •
- KİREÇHANELER
- •
- MÜMİN DERE CAMİİ
- •
- BARBAROS MAH.
- •
- DEREYOLU
- •
- LEYLAK SOKAK
- •
- FULYA SOKAK
- •
- IHLAMUR SOKAK
- •
- 1 C KAPISI
- •
- KENTPLUS 1 A KAPISI
- •
- KENTPLUS 1 B KAPISI
- •
- MENEKŞE SOKAK
- •
- ARDIÇ SOKAK
- •
- BEGONYA SOKAK
- •
- BATI ATAŞEHİR
İETT 21Y - BATI ATAŞEHİR-YENİSAHRA-KADIKÖY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:30 | - | - | 07:15 | - | - |
08:10 | - | - | 16:00 | - | - |
17:20 | - | - | 18:30 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul km24 KAVAKPINAR-KARTAL METRO-CEVİZLİ PERONLAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 16z ÇAMLIK-KARTAL CEZAEVİ-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 38b YUNUS EMRE MAHALLESİ-VEZNECİLER Otobüsü Saatleri
- İstanbul 154 HACIOSMAN METRO-SARIYER-KOÇ ÜNİVERSİTESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul ht5 KARADENİZ MAHALLESI-KOCATEPE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 41s SEYRANTEPE - ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 147 ŞAHİNTEPESİ - AVCILAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 55t GAZİOSMANPAŞA -TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 34-2 AVCILAR-ZİNCİRLİKUYU Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98c SERİNYAYLA - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 22 İSTİNYE DEREİÇİ - KABATAŞ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 16k SULTANBEYLİ-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 55eb EYÜP-BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 15s SULTANMURAT MAH.-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 97 GÜNEŞLİ - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- Ankara 103 GÜVENPARK-ATILIM ÜNİVERSİTESİ Otobüsü Saatleri
- Çanakkale Ç-5 SSK İSKELE SSK Otobüsü Saatleri
- Antalya TC50 FATİH-SANTRAL-CEZAEVİ-YENİ SANAYİ-GÜLVEREN-MELTEM-DEVLET HAST.- Otobüsü Saatleri
- Bursa D/17 ARABAYATAĞI İSTASYONU - BABASULTAN Otobüsü Saatleri
- Adana 185 İNCİRLİK - E.VİLAYET- TAŞKÖPRÜ Otobüsü Saatleri
- Bursa 19/İ BAŞARAN - ATATÜRK CD. Otobüsü Saatleri
- Bursa S/2 SİTELER - KENT MEYDANI Otobüsü Saatleri
- Antalya 523 MEYDAN-KÜLTÜR SİT.-YALI CAD.-GÜZELOBA Otobüsü Saatleri
- İzmir 748 ULUKENT AKTARMA - MENEMEN AKTARMA Otobüsü Saatleri
- Ankara 240 OSTİM METRO-ÇEŞME Otobüsü Saatleri