23C - Balıklı - İncilikaya Otobüsü Saatleri
Etiketler
23C No'lu Gaziantep Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
Güzergah: Karagöz-Uzun Çarşı-Fatih Camii-K.Terminal-Etbalık
Saatler |
06:02 |
07:22 |
08:42 |
10:02 |
11:22 |
12:42 |
14:02 |
15:22 |
16:42 |
18:02 |
19:22 |
Benzer Otobüs Hatları
- Gaziantep 5L İbrahimli - Balıklı Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 10B Karataş 2.Bölge - İbrahimli Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 3P 60.Yıl - Otogar Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 7C Otogar - Üçoklar Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 26 Beykent - Beydilli Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 8 Karataş 1. Bölge - Perilikaya(toki) Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 20H Dımışkılı - Seyrantepe Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 20F Balıklı - Seyrantepe Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 1F Perilikaya(toki) - Karataş 1.Bölge Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 48 Balıklı - Hayvanat Bahçesi Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 5J Başpınar(Sam) - Balıklı Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 5G Göllüce - Balıklı Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 8E Otogar - Düztepe Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 18A Onkoloji - Dumlupınar Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 3K 75.Yıl Hastanesi - Otogar Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98İ K.S.SÜLEYMAN EĞİT.ARŞ.HASTANESİ-BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- Ankara 486 SARAY-KURUSARI-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 337 METEHAN-SİTELER Otobüsü Saatleri
- Bursa 97/G TERMİNAL - BADEMLİ KAVŞAĞI (GECE) Otobüsü Saatleri
- Kayseri 568 TALAS FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Ankara 278 ŞENTEPE-SİTELER Otobüsü Saatleri
- Malatya 400 ORDUZU HATLARI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 8e ESENEVLER-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- Kayseri 420 HÖRMETÇİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 557 ORTAPINAR-TOKİ-SIHHİYE(CEZAEVİ) Otobüsü Saatleri