25 - PINAR MH. - ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ Otobüsü Saatleri
Etiketler
25 No'lu Bursa Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
BURULAŞ 25 - PINAR MH. - ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ Güzergahı
Gidiş:- PINAR MAH. 6
- •
- PINAR MAH. 5
- •
- PINAR MAH. 4
- •
- PINAR MAH. 3
- •
- PINAR MAH. 2
- •
- PINAR MAH. 1
- •
- SİTELER
- •
- SİTELER PARKI
- •
- MİMARSİNAN E.M.L.
- •
- MİMARSİNAN E.M.L.
- •
- BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ
- •
- BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ
- •
- DOĞUŞKENT SİTESİ
- •
- YOLKENT
- •
- KÖY YOLU
- •
- SELÇUKBEY CAD.
- •
- ERTUĞRULGAZİ
- •
- PROF. TEZOK CAD 1
- •
- PROF. TEZOK CAD 2
- •
- M.AKİF ERSOY İ.Ö.O.
- •
- YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ
- •
- DORUK TIP MERKEZİ
- •
- YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ
- •
- DUAÇINARI
- •
- DUAÇINARI 2
- •
- SARI CAMİ
- •
- ANADOLU MAH.
- •
- ANKARA YOLU
- •
- ANKARA CADDESİ
- •
- ESKİ HAL
- •
- KOĞUKÇINAR 1
- •
- KOĞUKÇINAR 2
- •
- ULUBATLI HASAN BULVARI
- •
- KENT MEYDANI
- •
- DARMSTAD CAD.
- •
- DARMSTAD CAD.
- •
- DARMSTAD CAD.
- •
- STADYUM
- •
- KÜLTÜRPARK
- •
- YAYCILAR
- •
- İNTAM
- •
- ÇUKUR KÖŞK
- •
- SÜLEYMAN ÇELEBİ
- •
- ESKİ KAPLICA
- •
- ZÜBEYDE HANIM CAD.
- •
- 6.DEĞİRMEN SK.
- •
- LEVAZIM
- •
- ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ PERON 3
- •
- LEVAZIM
- •
- 6.DEĞİRMEN SK.
- •
- ZÜBEYDE HANIM CAD.
- •
- ZÜBEYDE HANIM CAD.
- •
- ARMUTLU MEYDANI
- •
- SÜLEYMAN ÇELEBİ
- •
- ÇUKUR KÖŞK
- •
- İNTAM
- •
- ÇELİK PALAS
- •
- YAYCILAR
- •
- KÜLTÜRPARK
- •
- STADYUM
- •
- İPEKİŞ
- •
- MERİNOS İSTASYONU
- •
- ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ 3
- •
- KEN MEYDANI 1
- •
- KENT MEYDANI
- •
- KENT MEYDANI
- •
- ANKARA CADDESİ
- •
- ANKARA CADDESİ
- •
- KOĞUKÇINAR
- •
- ELMASBAHÇELER
- •
- DAVUTDEDE
- •
- DAVUTDEDE
- •
- ŞÜKRANİYE
- •
- DUAÇINARI METRO İSTASYONU
- •
- YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ
- •
- YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ
- •
- PRF.TEZOK CAD.
- •
- PROF. TEZOK CAD.
- •
- PRF. TEZOK CAD.
- •
- ERTUĞRULGAZİ MERKEZ CAMİİ
- •
- BURSA GÖĞÜS HASTANESİ
- •
- KAPLIKAYA
- •
- ERTUĞRULGAZİ LİSESİ
- •
- BAHÇELİEVLER 1
- •
- BAHÇELİEVLER 2
- •
- ZEYNEL ABİDİN CAMİİ
- •
- ÖZDİLEK
- •
- HİLAL SİTESİ
- •
- BARIŞMANCO KÜLTÜR MERKEZİ
- •
- BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ
- •
- SİVİL SAVUNMA MÜDÜRLÜĞÜ
- •
- MİMARSİNAN E.M.L.
- •
- SİTELER PARKI
- •
- ANAYAPI SİTESİ
- •
- KAPLIKAYA CAZİBE MERKEZİ
- •
- PINAR MAH. 1
- •
- PINAR MAH. 2
- •
- PINAR MAH. 3
- •
- PINAR MAH. 4
- •
- PINAR MAH. 5
- •
- PINAR MAH. 6
- •
- PINAR MAH. 7
- PINAR MAH. 6
- •
- PINAR MAH. 5
- •
- PINAR MAH. 4
- •
- PINAR MAH. 3
- •
- PINAR MAH. 2
- •
- PINAR MAH. 1
- •
- KAPLIKAYA CAZİBE MERKEZİ
- •
- ANAYAPI SİTESİ
- •
- SİTELER PARKI
- •
- MİMARSİNAN E.M.L.
- •
- SİVİL SAVUNMA MÜDÜRLÜĞÜ
- •
- BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ
- •
- BARIŞMANCO KÜLTÜR MERKEZİ
- •
- HİLAL SİTESİ
- •
- ÖZDİLEK
- •
- ZEYNEL ABİDİN CAMİİ
- •
- BAHÇELİEVLER 2
- •
- BAHÇELİEVLER 1
- •
- ERTUĞRULGAZİ LİSESİ
- •
- KAPLIKAYA
- •
- BURSA GÖĞÜS HASTANESİ
- •
- ERTUĞRULGAZİ MERKEZ CAMİİ
- •
- PRF. TEZOK CAD.
- •
- PROF. TEZOK CAD.
- •
- PRF.TEZOK CAD.
- •
- YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ
- •
- YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ
- •
- DUAÇINARI METRO İSTASYONU
- •
- ŞÜKRANİYE
- •
- DAVUTDEDE
- •
- DAVUTDEDE
- •
- ELMASBAHÇELER
- •
- KOĞUKÇINAR
- •
- ANKARA CADDESİ
- •
- ANKARA CADDESİ
- •
- KENT MEYDANI
- •
- KENT MEYDANI
- •
- KEN MEYDANI 1
- •
- ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ 3
- •
- MERİNOS İSTASYONU
- •
- İPEKİŞ
- •
- STADYUM
- •
- KÜLTÜRPARK
- •
- YAYCILAR
- •
- ÇELİK PALAS
- •
- İNTAM
- •
- ÇUKUR KÖŞK
- •
- SÜLEYMAN ÇELEBİ
- •
- ARMUTLU MEYDANI
- •
- ZÜBEYDE HANIM CAD.
- •
- ZÜBEYDE HANIM CAD.
- •
- 6.DEĞİRMEN SK.
- •
- LEVAZIM
- •
- ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ PERON 3
- •
- LEVAZIM
- •
- 6.DEĞİRMEN SK.
- •
- ZÜBEYDE HANIM CAD.
- •
- ESKİ KAPLICA
- •
- SÜLEYMAN ÇELEBİ
- •
- ÇUKUR KÖŞK
- •
- İNTAM
- •
- YAYCILAR
- •
- KÜLTÜRPARK
- •
- STADYUM
- •
- DARMSTAD CAD.
- •
- DARMSTAD CAD.
- •
- DARMSTAD CAD.
- •
- KENT MEYDANI
- •
- ULUBATLI HASAN BULVARI
- •
- KOĞUKÇINAR 2
- •
- KOĞUKÇINAR 1
- •
- ESKİ HAL
- •
- ANKARA CADDESİ
- •
- ANKARA YOLU
- •
- ANADOLU MAH.
- •
- SARI CAMİ
- •
- DUAÇINARI 2
- •
- DUAÇINARI
- •
- YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ
- •
- DORUK TIP MERKEZİ
- •
- YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ
- •
- M.AKİF ERSOY İ.Ö.O.
- •
- PROF. TEZOK CAD 2
- •
- PROF. TEZOK CAD 1
- •
- ERTUĞRULGAZİ
- •
- SELÇUKBEY CAD.
- •
- KÖY YOLU
- •
- YOLKENT
- •
- DOĞUŞKENT SİTESİ
- •
- BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ
- •
- BARIŞ MANÇO KÜLTÜR MERKEZİ
- •
- MİMARSİNAN E.M.L.
- •
- MİMARSİNAN E.M.L.
- •
- SİTELER PARKI
- •
- SİTELER
- •
- PINAR MAH. 1
- •
- PINAR MAH. 2
- •
- PINAR MAH. 3
- •
- PINAR MAH. 4
- •
- PINAR MAH. 5
- •
- PINAR MAH. 6
- •
- PINAR MAH. 7
BURULAŞ 25 - PINAR MH. - ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:50 | 06:50 | 06:50 | 06:50 | 06:50 | 06:50 |
07:35 | 07:35 | 07:35 | 07:35 | 07:35 | 07:35 |
09:30 | 09:30 | 08:30 | 08:30 | 08:30 | 08:30 |
10:30 | 10:30 | 09:30 | 09:30 | 09:30 | 09:30 |
11:30 | 11:30 | 10:30 | 10:30 | 10:30 | 10:30 |
12:30 | 12:30 | 11:30 | 11:30 | 11:30 | 11:30 |
13:30 | 13:30 | 12:30 | 12:30 | 12:30 | 12:30 |
14:30 | 14:30 | 13:30 | 13:30 | 13:30 | 13:30 |
15:30 | 15:30 | 14:30 | 14:30 | 14:30 | 14:30 |
16:30 | 16:30 | 15:30 | 15:30 | 15:30 | 15:30 |
18:30 | 17:30 | 16:30 | 16:30 | 16:30 | 16:30 |
19:30 | 18:30 | 17:30 | 17:30 | 17:30 | 17:30 |
20:30 | 19:30 | 18:30 | 18:30 | 18:30 | 18:30 |
21:30 | 20:30 | 19:30 | 19:30 | 19:30 | 19:30 |
- | 21:30 | 20:30 | 20:30 | 20:30 | 20:30 |
- | - | - | 21:30 | 21:30 | 21:30 |
Benzer Otobüs Hatları
- Bursa 15/B MEŞELİ CAMİ - ULUDAĞ CD. Otobüsü Saatleri
- Bursa 111 GEMLİK - SAMANYOLU-BELDE-MANASTIR-ATA MH. Otobüsü Saatleri
- Bursa G/2 SİTELER - 4.VAKIF SK. Otobüsü Saatleri
- Bursa 112 GEMLİK - SAMANYOLU-BELDE-MANASTIR-HİSARTEPE Otobüsü Saatleri
- Bursa F/3 MUDANYA İSKELESİ - TELEFERİK Otobüsü Saatleri
- Bursa 1/H HİKMET ŞAHİN KENT HALİ - KENT MEYDANI Otobüsü Saatleri
- Bursa B/8 NİLÜFER İSTASYONU - BEŞEVLER İSTASYONU Otobüsü Saatleri
- Bursa E/12 SİTELER - ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ Otobüsü Saatleri
- Bursa 134 GEMLİK MEYDANI - FEVZİYE KÖYÜ Otobüsü Saatleri
- Bursa B/5 ACEMLER İSTASYONU - KÜÇÜK SANAYİ İSTASYONU Otobüsü Saatleri
- Bursa 15/D ALEMDAR - BURSA DEVLET HASTANESİ Otobüsü Saatleri
- Bursa 97 TERMİNAL - EMEK Otobüsü Saatleri
- Bursa D/1 ARABAYATAĞI İSTASYONU - YILDIRIM TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Otobüsü Saatleri
- Bursa 103/A GEMLİK MEYDANI - MUSTAFA KEMAL ATATÜRK CD. Otobüsü Saatleri
- Bursa 60/K KİRAZLI - TEMİZ CD. Otobüsü Saatleri
- İstanbul 48k KEMERBURGAZ - AĞAÇLI KÖYÜ Otobüsü Saatleri
- Ankara 540 ERYAMAN-SIHHİYE Otobüsü Saatleri
- Antalya 520 AKSU-AŞAĞIKOCAYATAK-KUMKÖY Otobüsü Saatleri
- Ankara 227-2 YAKACIK KIRANDAĞI-HASTANE METRO-AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Otobüsü Saatleri
- Kayseri 38 DANİŞMENT SOSYAL TESİS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 18h SULTANBEYLİ-SABİHAGÖKÇEN HAVALİMANI Otobüsü Saatleri
- Ankara 490 KALECİK-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 149 GÖLBAŞI-SELAMETLİ Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 13D Beykent - 75.Yıl Hastanesi Otobüsü Saatleri
- Ankara 121 OPERA-TOKİ-TURKUAZ Otobüsü Saatleri