256 - Y.TEPE ÜNV.- ATAŞEHİR- TAKSİM Otobüsü Saatleri
Etiketler
256 No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 256 - Y.TEPE ÜNV.- ATAŞEHİR- TAKSİM Güzergahı
Gidiş:- YEDİTEPE ÜNİV.KAMPÜS
- •
- BLOKLAR
- •
- YEDPA BULVARI
- •
- ÜSKÜDAR CADDESİ
- •
- YEDPA
- •
- YENİ ÇAMLICA
- •
- İNİŞDİBİ
- •
- DURSUNBEY CADDESİ
- •
- ACARLAR SİTESİ
- •
- MEVLANA LİSESİ
- •
- FATİH SULTAN MEHMET
- •
- TÜRKİŞ BLOKLARI
- •
- M.USLU CAMİİ
- •
- YUNUS EMRE İÖO
- •
- BARAJ YOLU
- •
- PINAR SİTESİ
- •
- ADIGÜZEL SİTESİ
- •
- SİNPAŞ KORU KONUTL.
- •
- KAMELYA
- •
- ATAŞEHİR
- •
- BURAK BEY
- •
- SİNAN REİS
- •
- SEDEF
- •
- YAKUT
- •
- SİTELER GİRİŞİ
- •
- YAVUZSELİM
- •
- END.MESLEK LİSESİ
- •
- HALK CADDESİ
- •
- YENİ SAHRA
- •
- BAHÇELER
- •
- GÖZTEPE KÖPRÜSÜ
- •
- ŞEYH ŞAMİL LİSESİ
- •
- BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜ
- •
- KÖPRÜLÜ KAVŞAK
- •
- ALİ SAMİ YEN
- •
- MECİDİYEKÖY-VİYADÜK
- •
- ŞİŞLİ MERKEZ
- •
- ŞİŞLİ CAMİİ
- •
- ŞİŞLİ ETFAL
- •
- OSMANBEY
- •
- PANGALTI
- •
- HARBİYE
- •
- TRT İSTANBUL RADYOSU
- •
- ELMADAĞ
- •
- ALTINTEPE
- •
- TAKSİM
- TAKSİM
- •
- ELMADAĞ
- •
- TRT İSTANBUL RADYOSU
- •
- HARBİYE
- •
- PANGALTI
- •
- OSMANBEY
- •
- ŞİŞLİ ETFAL
- •
- ŞİŞLİ CAMİİ
- •
- ŞİŞLİ MERKEZ
- •
- MECİDİYEKÖY-VİYADÜK
- •
- ALİ SAMİ YEN
- •
- KÖPRÜLÜ KAVŞAK
- •
- BOĞAZİÇİ KÖPRÜSÜ
- •
- ŞEYH ŞAMİL LİSESİ
- •
- GÖZTEPE KÖPRÜSÜ
- •
- BAHÇELER
- •
- YENİ SAHRA
- •
- HAL
- •
- ZÜBEYDE HNM.ÖĞRT.EVİ
- •
- YAVUZSELİM
- •
- SİTELER GİRİŞİ
- •
- YAKUT
- •
- SEDEF
- •
- SİNAN REİS
- •
- BURAK BEY
- •
- ATAŞEHİR
- •
- KAMELYA
- •
- SİNPAŞ KORU KONUTL.
- •
- ADIGÜZEL SİTESİ
- •
- PINAR SİTESİ
- •
- BARAJ YOLU
- •
- YUNUS EMRE İÖO
- •
- M.USLU CAMİİ
- •
- TÜRKİŞ BLOKLARI
- •
- FATİH SULTAN MEHMET
- •
- MEVLANA LİSESİ
- •
- ACARLAR SİTESİ
- •
- DURSUNBEY CADDESİ
- •
- İNİŞDİBİ
- •
- YENİ ÇAMLICA
- •
- ÜSKÜDAR CADDESİ
- •
- YEDPA BULVARI
- •
- BLOKLAR
- •
- YEDİTEPE ÜNİV.KAMPÜS
İETT 256 - Y.TEPE ÜNV.- ATAŞEHİR- TAKSİM Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:05 | - | - | 07:15 | - | - |
07:00 | 07:10 | - | 08:00 | 09:00 | - |
07:30 | 09:00 | - | 08:40 | 10:50 | - |
09:00 | 11:00 | - | 09:20 | 12:40 | - |
10:15 | 13:00 | - | 11:15 | 15:10 | - |
13:20 | 15:00 | - | 12:30 | 17:40 | - |
14:20 | 17:10 | - | 15:00 | 19:10 | - |
15:20 | - | - | 16:15 | - | - |
16:20 | - | - | 17:20 | - | - |
17:20 | - | - | 18:20 | - | - |
18:20 | - | - | 19:20 | - | - |
- | - | - | 20:30 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 39 AKŞEMSETTİN MAHALLESİ - AKSARAY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 303 SİLİVRİ-YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 59a İSTİNYE DEREİÇİ-ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 16 KADIKÖY-PENDİK Otobüsü Saatleri
- İstanbul 49y YEŞİLPINAR - ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul km40 MARMARA EĞİTİM KÖYÜ-METRO-MALTEPE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 458 GÜRPINAR-YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 48h HAMİDİYE MAHALLESİ - ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul km25 YENİŞEHİR-KARTAL METRO-CEVİZLİ PERONLAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 48n GÜZELTEPE -TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 143İ KÜÇÜKÇEKMECE-İSTOÇ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 3b ÜNALAN MAH.-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 39y YEŞİLPINAR - VEZNECİLER Otobüsü Saatleri
- İstanbul 70ky KURTULUŞ-YENİKAPI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 15e KÜÇÜKSU - TEKKE MEVKİİ Otobüsü Saatleri
- Sakarya 20 Kent Meydanı - Altınova - 32 Evler Otobüsü Saatleri
- Kayseri 605 BEDİR BAĞLARI Otobüsü Saatleri
- Bursa 80 KENT MEYDANI - YENİŞEHİR HAVAALANI Otobüsü Saatleri
- İzmir 742 SANCAKLI KÖYÜ - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- Bursa B/4 KÜÇÜK SANAYİ İSTASYONU - FATİH SULTAN MEHMET BLV. Otobüsü Saatleri
- Bursa 111 GEMLİK - SAMANYOLU-BELDE-MANASTIR-ATA MH. Otobüsü Saatleri
- Trabzon KTÜ - DARICA (Özel Halk Otobüsü) DEVLET SAHİL YOLU KTÜ - DARICA (Özel Halk Otobüsü) DEVLET SAHİL YOLU Otobüsü Saatleri
- Kayseri 261 YAVUZSELİM Otobüsü Saatleri
- Ankara 114-3 KIRKKONAKLAR-ŞENYURT(ÖHO) Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 60 Odunpazarı - H Tipi Ceza Evi (Siyah) Otobüsü Saatleri