317 - BAĞCILAR-İÇAYDINLIK Otobüsü Saatleri
Etiketler
317 No'lu Ankara Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
EGO 317 - BAĞCILAR-İÇAYDINLIK Güzergahı
Gidiş:- Mutlu Mh.702/4.Sk.
- •
- Mutlu Mh.398.Cd.
- •
- Türközü Mh.433.Sk.
- •
- Türközü Mh.428.Cd.
- •
- Aşıkpaşa Mh.Ziya Oralay Cd.
- •
- Aşıkpaşa Mh.Ziya Oralay Cd.
- •
- Aşıkpaşa Mh.Vedat Dalokay Cd.
- •
- Aşıkpaşa Mh.Vedat Dalokay Cd.
- •
- Bayraktar Mh.Vedat Dalokay Cd.
- •
- Bayraktar Mh.Vedat Dalokay Cd.
- •
- Bayraktar Mh.Vedat Dalokay Cd.
- •
- Murat Mh.Yavuzevler Sk.
- •
- Murat Mh.Yavuzevler Sk.
- •
- Umut Mh.Park Sk.
- •
- Umut Mh.Serhat Sk.
- •
- Muhsin Ertuğrul Mh.Belligün Cd.
- •
- Muhsin Ertuğrul Mh.Belligün Cd.
- •
- Barbaros Mh.Nenehatun Cd.
- •
- Barbaros Mh.Tahran Cd.
- •
- Barbaros Mh.Tahran Cd.
- •
- Barbaros Mh.İran Cd.
- •
- Barbaros Mh.Tunalı Hilmi Cd.
- •
- Kavaklıdere Mh.Esat Cd.
- •
- Kavaklıdere Mh.Esat Cd.
- •
- Kavaklıdere Mh.Akay Cd.
- •
- Meşrutiyet Mh.Atatürk Blv.
- •
- Cumhuriyet Mh.Atatürk Blv.
- •
- Hacettepe Mh.Atatürk Blv.
- •
- Anafartalar Mh.Atatürk Blv.
- •
- Anafartalar Mh.Atatürk Blv.
- •
- Hacı Bayram Mh.Çankırı Cd.
- •
- Hacı Bayram Mh.Çankırı Cd.
- •
- Ziraat Mh.Mh.Baba Harman Kültür Park İçi Yolu
- •
- Ziraat Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Aydınlıkevler Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Aydınlıkevler Mh.Çağdaş Sk.
- •
- Aydınlıkevler Mh.Çağdaş Sk.
- •
- Aydınlıkevler Mh.Çağdaş Sk.
- •
- Ahiler Mh.Çağdaş Sk.
- •
- Ahiler Mh.Çağdaş Sk.
- •
- Ahiler Mh.Harman Sk.
- •
- Seyfi Demirsoy Mh.Uzayan Sk.
- •
- Ahiler Mh.Çevreli Cd.
- •
- Ahiler Mh.Çevreli Cd.
- •
- Aydınlıkevler Mh.Çevreli Cd.
- •
- Aydınlıkevler Mh.Kovan Sk.
- •
- Kavacık Subayevleri Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Ziraat Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Ziraat Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Doğanbey Mh.Çankırı Cd.
- •
- Doğanbey Mh.Mh.Çankırı Cd.
- •
- Doğanbey Mh.Atatürk Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Atatürk Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Sıhhıye Otobüs Durağı
- •
- Kızılay Mh.Atatürk Blv.
- •
- Devlet Mh.Atatürk Blv.
- •
- Kavaklıdere Mh.Hacıyolu Sk.
- •
- Barbaros Mh.Esat Cd.
- •
- Barbaros Mh.Büyükelçi Sk.
- •
- Barbaros Mh.Esat Cd.
- •
- Barbaros Mh.Mh.Nenehatun Cd.
- •
- Gaziosmanpaşa Mh.Nenehatun Cd.
- •
- 100.Yıl Mh.Reşit Galip Cd.
- •
- 100.Yıl Mh.Bağlar Cd.
- •
- 100.Yıl Mh.Bağlar Cd.
- •
- 100.Yıl Mh.Bağlar Cd.
- •
- Bağcılar Mh.Vedat Dalokay Cd.
- •
- Bağcılar Mh.Vedat Dalokay Cd.
- •
- Aşıkpaşa Mh.Vedat Dalokay Cd.
- •
- Aşıkpaşa Mh.Vedat Dalokay Cd.
- •
- Aşıkpaşa Mh.Vedat Dalokay Cd.
- •
- Aşıkpaşa Mh.Ziya Oralay Cd.
- •
- Aşıkpaşa Mh.Ziya Oralay Cd.
- •
- Türközü Mh.342.Cd.
- •
- Türközü Mh.433.Sk.
- •
- Türközü Mh.398.Cd.
- •
- Türközü Mh.702/4.Sk.
EGO 317 - BAĞCILAR-İÇAYDINLIK Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:22 | 06:20 | 06:20 | - | - | - |
06:25 | 06:50 | 06:35 | - | - | - |
06:35 | 07:20 | 06:56 | - | - | - |
06:50 | 07:50 | 07:32 | - | - | - |
07:20 | 08:20 | 08:08 | - | - | - |
07:50 | 08:50 | 08:44 | - | - | - |
08:20 | 09:30 | 10:15 | - | - | - |
08:50 | 10:15 | 11:00 | - | - | - |
09:30 | 11:00 | 11:45 | - | - | - |
10:15 | 11:45 | 12:30 | - | - | - |
11:00 | 12:30 | 13:15 | - | - | - |
11:45 | 13:15 | 14:00 | - | - | - |
12:24 | 14:00 | 15:30 | - | - | - |
13:00 | 14:45 | 16:15 | - | - | - |
13:36 | 15:30 | 17:00 | - | - | - |
14:12 | 16:40 | 17:45 | - | - | - |
14:48 | 17:10 | 18:30 | - | - | - |
15:20 | 18:10 | 19:20 | - | - | - |
15:50 | 18:40 | 19:40 | - | - | - |
16:20 | 19:40 | 20:20 | - | - | - |
17:20 | 20:00 | 20:40 | - | - | - |
17:50 | 20:20 | 21:00 | - | - | - |
18:20 | 20:40 | 21:20 | - | - | - |
19:40 | 21:00 | 21:40 | - | - | - |
20:00 | 21:20 | 22:00 | - | - | - |
20:40 | 21:40 | 22:45 | - | - | - |
21:00 | 22:00 | - | - | - | - |
21:20 | 22:20 | - | - | - | - |
21:40 | 22:45 | - | - | - | - |
22:00 | - | - | - | - | - |
22:20 | - | - | - | - | - |
22:45 | - | - | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- Ankara 351 AKŞEMSETTİN-SU DEPOSU-SIHHİYE-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 245 BATIKENT METRO-ERYAMAN Otobüsü Saatleri
- Ankara 389 KIBRISKÖYÜ-SİTELER-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 401 BEŞEVLER-TEKNİKOKULLAR Otobüsü Saatleri
- Ankara 407 KEÇİÖREN-KALABA-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Ankara 444 PURSAKLAR-KARACAÖREN-DEMİRCİLER SİTESİ-KARAKÖY-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 410 AKTEPE-KAMİL OCAK MH.-ULUS-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Ankara 115 OPERA-BİRLİK MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 293 BATIKENT METRO-BEYTEPE KAMPÜSÜ Otobüsü Saatleri
- Ankara 104 GÖLBAŞI-AKKÖPRÜ-ULUS-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Ankara 134 GÜVENPARK-ÇİĞDEM MH. Otobüsü Saatleri
- Ankara 362 TUZLUÇAYIR-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Ankara 414 AKTEPE-OSTİM Otobüsü Saatleri
- Ankara 353 BOĞAZİÇİ-4.CD.-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 490 KALECİK-ULUS Otobüsü Saatleri
- Konya 66 NİŞANTAŞI / ESENLER Otobüsü Saatleri
- İstanbul gz1 KADIKÖY-GÖZTEPE Otobüsü Saatleri
- Konya 124 PARSELLER KARAMAN YOLU Otobüsü Saatleri
- İstanbul 88a YUNUS EMRE MAHALLESİ-YENİKAPI Otobüsü Saatleri
- Konya 83 MENGENE ULUIRMAK RİNG Otobüsü Saatleri
- İstanbul 79b KAYAŞEHİR-BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İzmir 789 EFEMÇUKURU - CUMAOVASI AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 756 KOZBEYLİ - ULUKENT AKTARMA Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 62 Odunpazarı - Hekimdağ (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Bursa 25 PINAR MH. - ÇEKİRGE DEVLET HASTANESİ Otobüsü Saatleri