357 - KIBRISKÖYÜ-MAMAK-KIZILAY-SIHHİYE-ULUS Otobüsü Saatleri
Etiketler
357 No'lu Ankara Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
EGO 357 - KIBRISKÖYÜ-MAMAK-KIZILAY-SIHHİYE-ULUS Güzergahı
Gidiş:- Kıbrıs Mh.Kıbrıs Köyü Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Nesibe Hatun Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Nesibe Hatun Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Nesibe Hatun Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Nesibe Hatun Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Veysel Karani Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Kıbrıs Köyü Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Kıbrıs Köyü Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Necip Fazıl Kısakürek Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Kıbrıs Köyü Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Yunus Emre Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Yunus Emre Cd.
- •
- Yeni Bayındır Mh.Kıbrıs Köyü Cd.
- •
- Yeni Bayındır Mh.1881.Cd.
- •
- Yeni Bayındır Mh.1881.Cd.
- •
- Yeni Bayındır Mh.1881.Cd.
- •
- Yeni Bayındır Mh.1881.Cd.
- •
- Yeni Bayındır Mh.1881.Cd.
- •
- Kayaş Mh.19 Mayıs Blv.
- •
- Kayaş Mh.19 Mayıs Blv.
- •
- Kayaş Mh.Kayaş Altgeçidi
- •
- Kayaş Mh.Kayaş Altgeçidi
- •
- Kayaş Mh.Kayaş Altgeçidi
- •
- Kayaş Mh.Kayaş Altgeçidi
- •
- Üreğil Mh.Kayaş Altgeçidi
- •
- Üreğil Mh.19 Mayıs Blv.
- •
- Üreğil Mh.19 Mayıs Blv.
- •
- Üreğil Mh.19 Mayıs Blv.
- •
- Derbent Mh.19 Mayıs Blv.
- •
- Derbent Mh.19 Mayıs Blv.
- •
- Derbent Mh.1259.Sk.
- •
- Misket Mh.616.Sk.
- •
- Misket Mh.617.Sk.
- •
- Misket Mh.604.Sk.
- •
- Misket Mh.605.Sk.
- •
- Misket Mh.605.Sk.
- •
- Çağlayan Mh.Mamak Cd.
- •
- Şafaktepe Mh.Saimekadın Park İçi Yolu
- •
- Şafaktepe Mh.Mamak Cd.
- •
- Şafaktepe Mh.Mamak Cd.
- •
- Demirlibahçe Mh.Mamak Cd.
- •
- Cebeci Mh.Cemal Gürsel Cd.
- •
- Fakülteler Mh.Cemal Gürsel Cd.
- •
- Fakülteler Mh.Cemal Gürsel Cd.
- •
- Çamlıtepe Mh.Cemal Gürsel Cd.
- •
- Fidanlık Mh.Ziya Gökalp Cd.
- •
- Fidanlık Mh.Ziya Gökalp Cd.
- •
- Cumhuriyet Mh.Ziya Gökalp Cd.
- •
- Cumhuriyet Mh.Atatürk Blv.
- •
- Hacettepe Mh.Atatürk Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Talatpaşa Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Cumhuriyet Cd.
- •
- Doğanbey Mh.Cumhuriyet Cd.
- •
- Anafartalar Mh.Anafartalar Cd.
- •
- Anafartalar Mh.Anafartalar Cd.
- •
- Anafartalar Mh.Denizciler Cd.
- •
- Anafartalar Mh.Adnan Saygun Cd.
- •
- Hacettepe Mh.Talatpaşa Blv.
- •
- Hacettepe Mh.Talatpaşa Blv.
- •
- Hacettepe Mh.Talatpaşa Blv.
- •
- Cebeci Mh.Talatpaşa Blv.
- •
- Balkiraz Mh.Mamak Cd.
- •
- Balkiraz Mh.Mamak Cd.
- •
- Balkiraz Mh.Mamak Cd.
- •
- Balkiraz Mh.Mamak Cd.
- •
- Mehtap Mh.Mamak Cd.
- •
- Çağlayan Mh.Mamak Cd.
- •
- Çağlayan Mh.605.Sk.
- •
- Misket Mh.605.Sk.
- •
- Misket Mh.604.Sk.
- •
- Misket Mh.604/1.Sk.
- •
- Misket Mh.616.Sk.
- •
- Dutluk Mh.19 Mayıs Blv.
- •
- Dutluk Mh.19 Mayıs Blv.
- •
- Dutluk Mh.19 Mayıs Blv.
- •
- Dutluk Mh.19 Mayıs Blv.
- •
- Boğaziçi Mh.19 Mayıs Blv.
- •
- Üreğil Mh.Doğukent Cd.
- •
- Üreğil Mh.19 Mayıs Blv.
- •
- Şahap Gürler Mh.Anadolugaz
- •
- Şahap Gürler Mh.1182.Sk.
- •
- Yeşilbayır Mh.Kayaş Altgeçidi
- •
- Yeşilbayır Mh.11.Sk.
- •
- Küçük Kayaş Mh.19 Mayıs Blv.
- •
- Küçük Kayaş Mh.Şht.Şeref Seğmen Park İçi Yolu
- •
- Küçük Kayaş Mh.19 Mayıs Blv.
- •
- Küçük Kayaş Mh.1881.Cd.
- •
- Küçük Kayaş Mh.1881.Cd.
- •
- Yeni Bayındır Mh.Şht.Er İbrahim Öztekin Park İçi Yolu
- •
- Yeni Bayındır Mh.1881.Cd.
- •
- Yeni Bayındır Mh.1881.Cd.
- •
- Yeni Bayındır Mh.Kıbrıs Köyü Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Yunus Emre Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Çocuk Park İçi Yolu
- •
- Kıbrıs Mh.Kıbrıs Köyü Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Necip Fazıl Kısakürek Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.2035/2.Sk.
- •
- Kıbrıs Mh.Atıf Efendi Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Veysel Karani Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Nesibe Hatun Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Nesibe Hatun Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Nesibe Hatun Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Nesibe Hatun Cd.
- •
- Kıbrıs Mh.Osman Alpınar Sk.
EGO 357 - KIBRISKÖYÜ-MAMAK-KIZILAY-SIHHİYE-ULUS Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:20 | 06:25 | 06:25 | - | - | - |
06:45 | 06:50 | 06:50 | - | - | - |
07:05 | 07:15 | 07:15 | - | - | - |
07:25 | 07:40 | 07:40 | - | - | - |
07:45 | 08:05 | 08:05 | - | - | - |
08:05 | 08:30 | 08:30 | - | - | - |
08:30 | 09:00 | 09:00 | - | - | - |
09:00 | 09:40 | 09:40 | - | - | - |
09:40 | 10:20 | 10:20 | - | - | - |
10:25 | 11:00 | 11:00 | - | - | - |
11:10 | 11:40 | 11:40 | - | - | - |
11:55 | 12:20 | 12:20 | - | - | - |
12:40 | 13:00 | 13:00 | - | - | - |
13:25 | 13:40 | 13:40 | - | - | - |
14:10 | 14:20 | 14:20 | - | - | - |
14:55 | 15:00 | 15:00 | - | - | - |
15:40 | 15:40 | 15:40 | - | - | - |
16:25 | 16:25 | 16:25 | - | - | - |
16:55 | 16:55 | 16:55 | - | - | - |
17:25 | 17:25 | 17:25 | - | - | - |
17:55 | 17:55 | 17:55 | - | - | - |
18:25 | 18:25 | 18:25 | - | - | - |
18:55 | 18:55 | 18:55 | - | - | - |
19:25 | 19:25 | 19:25 | - | - | - |
20:00 | 20:00 | 20:00 | - | - | - |
21:00 | 21:00 | 21:00 | - | - | - |
22:00 | 22:00 | 22:00 | - | - | - |
22:45 | 22:45 | 22:45 | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- Ankara 263 ETLİK-AŞAĞI EĞLENCE-BAKANLIK Otobüsü Saatleri
- Ankara 531-2 ERYAMAN-FATİH-SİNCAN-ELVANKENT-ETİMESGUT Otobüsü Saatleri
- Ankara 157-3 OYACA-ULUS(ÖTA) Otobüsü Saatleri
- Ankara 154 SOKULLU-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 354 ELMADAĞ-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 531 ETİMESGUT-ELVANKENT-SİNCAN-FATİH-ERYAMAN Otobüsü Saatleri
- Ankara 277 ŞENTEPE-ÖZLEM CD.-SIHHİYE Otobüsü Saatleri
- Ankara 296 BATIKENT METRO-ERGAZİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 510 SİNCAN-SIHHİYE Otobüsü Saatleri
- Ankara 335 KAVAKLI AYDINCIK KÖYÜ-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 371 KIBRIS KÖYÜ-KIZILAY-DDY Otobüsü Saatleri
- Ankara 413 ALTINPARK-ÇANKAYA Otobüsü Saatleri
- Ankara 214 MACUNKÖY METRO-SERHAT SİTESİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 312 BEŞİKKAYA-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 188 ORAN SİTESİ-KEÇİÖREN Otobüsü Saatleri
- Kayseri 514 İLDEM FATİH ÇEVREYOL HASTANE Otobüsü Saatleri
- İzmir 205 ÇAMLIPINAR - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 480 ÜÇKUYULAR İSKELE - İNCİRALTI Otobüsü Saatleri
- Kayseri 230 YEŞİLYURT BAĞPINAR Otobüsü Saatleri
- İzmir 39 İSMET PAŞA MAH. - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- Çorum 12 5 GEÇE - SAAT KULESİ - ŞENYURT Otobüsü Saatleri
- Çanakkale ÇINARLI SSK İSKELE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 70ke KURTULUŞ - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- Bursa 1/H HİKMET ŞAHİN KENT HALİ - KENT MEYDANI Otobüsü Saatleri
- Sakarya 7 Kent Meydanı - Yıldıztepe - Yeni Terminal Otobüsü Saatleri