393 - D.TEPE 8.CD.-SIHHİYE-ULUS Otobüsü Saatleri
Etiketler
393 No'lu Ankara Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
EGO 393 - D.TEPE 8.CD.-SIHHİYE-ULUS Güzergahı
Gidiş:- Başpınar Mh.1053.Sk.
- •
- Başpınar Mh.1060.Sk.
- •
- Başpınar Mh.1048.Cd.
- •
- Feridun Çelik Mh.1762.Sk.
- •
- Feridun Çelik Mh.1778.Sk.
- •
- Feridun Çelik Mh.1652.Cd.
- •
- Feridun Çelik Mh.1652.Cd.
- •
- Feridun Çelik Mh.1796.Sk.
- •
- Feridun Çelik Mh.1652.Cd.
- •
- Feridun Çelik Mh.1652.Cd.
- •
- Feridun Çelik Mh.1708.Sk.
- •
- Feridun Çelik Mh.1652.Cd.
- •
- Feridun Çelik Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Feridun Çelik Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Feridun Çelik Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Başpınar Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Başpınar Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Başpınar Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Başpınar Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Başpınar Mh.Şht.Rafet Sever Cd.
- •
- Ulubey Mh.Şht.Gazeteci Hasan Tahsin Cd.
- •
- Ulubey Mh.Şht.Gazeteci Hasan Tahsin Cd.
- •
- Ulubey Mh.861/1.Sk.
- •
- Ulubey Mh.Altındamla Sk.
- •
- Ulubey Mh.Altınay Cd.
- •
- Ulubey Mh.Altınay Cd.
- •
- Altınevler Mh.Plevne Cd.
- •
- Altınevler Mh.Plevne Cd.
- •
- Altınevler Mh.Plevne Cd.
- •
- Altınevler Mh.Plevne Cd.
- •
- Altınevler Mh.Plevne Cd.
- •
- Gültepe Mh.Plevne Cd.
- •
- Gültepe Mh.Plevne Cd.
- •
- Aktaş Mh.Plevne Cd.
- •
- Şükriye Mh.Plevne Cd.
- •
- Şükriye Mh.Plevne Cd.
- •
- Sakarya Mh.Talatpaşa Blv.
- •
- Sakarya Mh.Talatpaşa Blv.
- •
- Sakarya Mh.Talatpaşa Blv.
- •
- Sakarya Mh.Talatpaşa Blv.
- •
- Hacettepe Mh.Adnan Saygun Cd.
- •
- Hacettepe Mh.Celal Bayar Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Celal Bayar Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Celal Bayar Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Celal Bayar Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Cumhuriyet Cd.
- •
- Doğanbey Mh.Cumhuriyet Cd.
- •
- Anafartalar Mh.Sanayi Cd.
- •
- Necatibey Mh.Bentderesi Cd.
- •
- Kale Mh.Bentderesi Cd.
- •
- Şükriye Mh.Bentderesi Cd.
- •
- Şükriye Mh.Bentderesi Cd.
- •
- Demirlibahçe Mh.Plevne Cd.
- •
- Demirlibahçe Mh.Plevne Cd.
- •
- Şafaktepe Mh.Plevne Cd.
- •
- Gülveren Mh.Plevne Cd.
- •
- Gülseren Mh.Plevne Cd.
- •
- Gülseren Mh.Plevne Cd.
- •
- Gülseren Mh.Plevne Cd.
- •
- Anayurt Mh.Şht.Jandarma Yarbay Alim Yılmaz Park İçi Yolu
- •
- Önder Mh.Altınay Cd.
- •
- Önder Mh.Altınay Cd.
- •
- Önder Mh.Altınay Cd.
- •
- Ulubey Mh.861/5.Sk.
- •
- Hacılar Mh.Şht.Gazeteci Hasan Tahsin Cd.
- •
- Hacılar Mh.902.Sk.
- •
- Hacılar Mh.907.Sk.
- •
- Alemdağ Mh.982.Sk.
- •
- Alemdağ Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Alemdağ Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Alemdağ Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Alemdağ Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Alemdağ Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Çamlık Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Beşikkaya Mh.1652.Cd.
- •
- Beşikkaya Mh.1652.Cd.
- •
- Beşikkaya Mh.1652.Cd.
- •
- Beşikkaya Mh.1652.Cd.
- •
- Beşikkaya Mh.1652.Cd.
- •
- Feridun Çelik Mh.1652.Cd.
- •
- Feridun Çelik Mh.1652.Cd.
- •
- Feridun Çelik Mh.1778.Sk.
- •
- Feridun Çelik Mh.1762.Sk.
- •
- Feridun Çelik Mh.1048.Cd.
- •
- Feridun Çelik Mh.1048.Cd.
EGO 393 - D.TEPE 8.CD.-SIHHİYE-ULUS Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:25 | 06:25 | 06:25 | - | - | - |
06:30 | 06:30 | 06:30 | - | - | - |
06:55 | 06:40 | 06:50 | - | - | - |
07:10 | 06:55 | 07:15 | - | - | - |
07:30 | 07:10 | 07:35 | - | - | - |
07:50 | 07:35 | 08:00 | - | - | - |
08:10 | 08:00 | 08:25 | - | - | - |
08:30 | 08:25 | 08:50 | - | - | - |
08:50 | 08:50 | 09:20 | - | - | - |
09:20 | 09:20 | 09:50 | - | - | - |
09:50 | 09:50 | 10:20 | - | - | - |
10:20 | 10:20 | 10:50 | - | - | - |
10:50 | 10:50 | 11:20 | - | - | - |
11:20 | 11:20 | 11:50 | - | - | - |
11:50 | 11:50 | 12:20 | - | - | - |
12:20 | 12:20 | 12:50 | - | - | - |
12:50 | 12:50 | 13:20 | - | - | - |
13:20 | 13:20 | 13:50 | - | - | - |
13:50 | 13:50 | 14:20 | - | - | - |
14:20 | 14:20 | 14:50 | - | - | - |
14:50 | 14:50 | 15:20 | - | - | - |
15:20 | 15:20 | 15:50 | - | - | - |
15:50 | 15:50 | 16:15 | - | - | - |
16:15 | 16:20 | 16:40 | - | - | - |
16:35 | 16:40 | 17:05 | - | - | - |
16:55 | 17:00 | 17:30 | - | - | - |
17:15 | 17:20 | 17:55 | - | - | - |
17:35 | 17:40 | 18:20 | - | - | - |
17:55 | 18:00 | 18:45 | - | - | - |
18:15 | 18:20 | 19:15 | - | - | - |
18:35 | 18:40 | 19:45 | - | - | - |
18:55 | 19:15 | 20:15 | - | - | - |
19:20 | 19:45 | 20:45 | - | - | - |
19:45 | 20:15 | 21:15 | - | - | - |
20:15 | 20:45 | 21:45 | - | - | - |
20:45 | 21:15 | 22:15 | - | - | - |
21:15 | 21:45 | 22:45 | - | - | - |
21:45 | 22:15 | - | - | - | - |
22:15 | 22:45 | - | - | - | - |
22:45 | - | - | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- Ankara 120 KIZILAY-YAPRACIK Otobüsü Saatleri
- Ankara 353 BOĞAZİÇİ-4.CD.-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 230-2 BEYTEPE KAMPÜSÜ-HACETTEPE Otobüsü Saatleri
- Ankara 413-3 ALTINPARK-ÇANKAYA(ÖHO) Otobüsü Saatleri
- Ankara 178-3 BALA BELEDİYESİ-KIRŞEHİR YOLU-ULUS(ÖTA) Otobüsü Saatleri
- Ankara 555 ANKARA LOJİSTİK ÜSSÜ BİTİK MH.-SIHHİYE Otobüsü Saatleri
- Ankara 547 ERYAMAN EVLERİ-BATIKENT METRO Otobüsü Saatleri
- Ankara 114-3 KIRKKONAKLAR-ŞENYURT(ÖHO) Otobüsü Saatleri
- Ankara 364 ULUS-ŞAHAPGÜRLER Otobüsü Saatleri
- Ankara 521-3 GOP(FATİH)-BAKANLIK(ÖTA) Otobüsü Saatleri
- Ankara 442 HAVAALANI-AŞTİ-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Ankara 292 BATIKENT METRO-İNÖNÜ MH. Otobüsü Saatleri
- Ankara 311 ÖRNEK-BABÜR-EMEK-BAHÇELİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 560 AYAŞ-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 361 YEŞİLBAYIR-MAMAK-KIZILAY-SIHHİYE-ULUS Otobüsü Saatleri
- Kayseri 522 GESİ VEKSE Otobüsü Saatleri
- İzmir 30 KAYNAK - KONAK Otobüsü Saatleri
- Kayseri 133 BELSİN KÜMEEVLER İMAMHATİP FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 8m ATAŞEHİR-METROBÜS KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul km70 SULTANBEYLİ-METRO-CEVİZLİ Otobüsü Saatleri
- Kayseri 281 ŞEKER TEPEEVLER ÜSTGEÇIT Otobüsü Saatleri
- Konya 17 TIRILIRMAK-KAŞ CAD. Otobüsü Saatleri
- İzmir 344 EVKA 2 - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 524 CENNETÇEŞME - ÜÇYOL METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 46Çy ÇAĞLAYAN - YENİKAPI Otobüsü Saatleri