395 - DOĞANTEPE-4.CD.-SIHHİYE-ULUS Otobüsü Saatleri
Etiketler
395 No'lu Ankara Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
EGO 395 - DOĞANTEPE-4.CD.-SIHHİYE-ULUS Güzergahı
Gidiş:- Başpınar Mh.1053.Sk.
- •
- Başpınar Mh.1060.Sk.
- •
- Başpınar Mh.1048.Cd.
- •
- Feridun Çelik Mh.1695.Sk.
- •
- Feridun Çelik Mh.1048.Cd.
- •
- Feridun Çelik Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Feridun Çelik Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Feridun Çelik Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Başpınar Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Başpınar Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Başpınar Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Başpınar Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Başpınar Mh.Şht.Rafet Sever Cd.
- •
- Ulubey Mh.Şht.Gazeteci Hasan Tahsin Cd.
- •
- Ulubey Mh.Şht.Gazeteci Hasan Tahsin Cd.
- •
- Ulubey Mh.861/1.Sk.
- •
- Ulubey Mh.Altındamla Sk.
- •
- Ulubey Mh.Altınay Cd.
- •
- Ulubey Mh.Altınay Cd.
- •
- Altınevler Mh.Plevne Cd.
- •
- Altınevler Mh.Plevne Cd.
- •
- Altınevler Mh.Plevne Cd.
- •
- Altınevler Mh.Plevne Cd.
- •
- Altınevler Mh.Plevne Cd.
- •
- Gültepe Mh.Plevne Cd.
- •
- Gültepe Mh.Plevne Cd.
- •
- Aktaş Mh.Plevne Cd.
- •
- Şükriye Mh.Plevne Cd.
- •
- Şükriye Mh.Plevne Cd.
- •
- Sakarya Mh.Talatpaşa Blv.
- •
- Sakarya Mh.Talatpaşa Blv.
- •
- Sakarya Mh.Talatpaşa Blv.
- •
- Sakarya Mh.Talatpaşa Blv.
- •
- Hacettepe Mh.Adnan Saygun Cd.
- •
- Hacettepe Mh.Celal Bayar Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Celal Bayar Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Celal Bayar Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Celal Bayar Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Cumhuriyet Cd.
- •
- Doğanbey Mh.Cumhuriyet Cd.
- •
- Anafartalar Mh.Sanayi Cd.
- •
- Necatibey Mh.Bentderesi Cd.
- •
- Kale Mh.Bentderesi Cd.
- •
- Şükriye Mh.Bentderesi Cd.
- •
- Şükriye Mh.Bentderesi Cd.
- •
- Demirlibahçe Mh.Plevne Cd.
- •
- Demirlibahçe Mh.Plevne Cd.
- •
- Şafaktepe Mh.Plevne Cd.
- •
- Gülveren Mh.Plevne Cd.
- •
- Gülseren Mh.Plevne Cd.
- •
- Gülseren Mh.Plevne Cd.
- •
- Gülseren Mh.Plevne Cd.
- •
- Anayurt Mh.Şht.Jandarma Yarbay Alim Yılmaz Park İçi Yolu
- •
- Önder Mh.Altınay Cd.
- •
- Önder Mh.Altınay Cd.
- •
- Önder Mh.Altınay Cd.
- •
- Ulubey Mh.861/5.Sk.
- •
- Hacılar Mh.Şht.Gazeteci Hasan Tahsin Cd.
- •
- Hacılar Mh.902.Sk.
- •
- Hacılar Mh.907.Sk.
- •
- Alemdağ Mh.982.Sk.
- •
- Alemdağ Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Alemdağ Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Alemdağ Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Alemdağ Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Alemdağ Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Çamlık Mh.Orhan Kemal Cd.
- •
- Feridun Çelik Mh.1721.Sk.
- •
- Feridun Çelik Mh.1695.Sk.
- •
- Feridun Çelik Mh.1048.Cd.
- •
- Feridun Çelik Mh.1048.Cd.
EGO 395 - DOĞANTEPE-4.CD.-SIHHİYE-ULUS Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:25 | 06:25 | 06:25 | - | - | - |
06:40 | 06:40 | 06:45 | - | - | - |
07:00 | 07:00 | 07:10 | - | - | - |
07:20 | 07:25 | 07:35 | - | - | - |
07:40 | 07:50 | 08:00 | - | - | - |
08:00 | 08:10 | 08:25 | - | - | - |
08:25 | 08:40 | 08:50 | - | - | - |
08:50 | 09:10 | 09:10 | - | - | - |
09:10 | 09:40 | 09:40 | - | - | - |
09:40 | 10:10 | 10:10 | - | - | - |
10:10 | 10:40 | 10:40 | - | - | - |
10:40 | 11:10 | 11:10 | - | - | - |
11:10 | 11:40 | 11:40 | - | - | - |
11:40 | 12:10 | 12:10 | - | - | - |
12:10 | 12:40 | 12:40 | - | - | - |
12:40 | 13:10 | 13:10 | - | - | - |
13:10 | 13:40 | 13:40 | - | - | - |
13:40 | 14:10 | 14:10 | - | - | - |
14:10 | 14:40 | 14:40 | - | - | - |
14:40 | 15:10 | 15:10 | - | - | - |
15:10 | 15:40 | 15:40 | - | - | - |
15:40 | 16:10 | 16:10 | - | - | - |
16:10 | 16:40 | 16:40 | - | - | - |
16:30 | 17:00 | 17:00 | - | - | - |
16:50 | 17:25 | 17:25 | - | - | - |
17:10 | 17:50 | 17:50 | - | - | - |
17:30 | 18:10 | 18:15 | - | - | - |
17:50 | 18:30 | 18:40 | - | - | - |
18:10 | 18:50 | 19:05 | - | - | - |
18:30 | 19:10 | 19:35 | - | - | - |
18:50 | 19:35 | 20:05 | - | - | - |
19:10 | 20:05 | 20:35 | - | - | - |
19:35 | 20:35 | 21:05 | - | - | - |
20:05 | 21:05 | 21:35 | - | - | - |
20:35 | 21:35 | 22:05 | - | - | - |
21:05 | 22:05 | 22:35 | - | - | - |
21:35 | 22:35 | - | - | - | - |
22:05 | - | - | - | - | - |
22:35 | - | - | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- Ankara 510-3 SİNCAN-SIHHİYE(ÖTA) Otobüsü Saatleri
- Ankara 336 Y.ABDAL-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 301 ÖRNEK-BALGAT Otobüsü Saatleri
- Ankara 525 PLEVNE-SIHHİYE Otobüsü Saatleri
- Ankara 406 KEÇİÖREN-ODTÜ Otobüsü Saatleri
- Ankara 112 KIZILAY-GAZİOSMANPAŞA Otobüsü Saatleri
- Ankara 570 SİNCAN-TCDD-BEHİÇBEY Otobüsü Saatleri
- Ankara 345 KARAPÜRÇEK-TEKNİK OKULLAR Otobüsü Saatleri
- Ankara 404 AKTEPE-YEŞİLTEPE-GAR-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Ankara 442 HAVAALANI-AŞTİ-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Ankara 379 GÖKÇEYURT-ORTAKÖY-KIZILAY-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 357 KIBRISKÖYÜ-MAMAK-KIZILAY-SIHHİYE-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 431 AKKÖPRÜ METRO İSTASYONU-İSKİTLER Otobüsü Saatleri
- Ankara 571 SİNCAN ADLİYE-SIHHİYE ADLİYE Otobüsü Saatleri
- Ankara 512 SİNCAN-AHİMESUT BUL.-BAKANLIK Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19m ATAŞEHİR-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İzmir 783 SAĞLIK - TORBALI Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 26 Beykent - Beydilli Otobüsü Saatleri
- Malatya 21 SÜTLÜCE-YAZIHAN HATLARI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 97t BASINSİTESİ - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- Denizli 20-1 Metrobüs Otobüsü Saatleri
- Kayseri 530 İNCESU Otobüsü Saatleri
- Batman 6E 6:HAT:6:E: 31 NOLU ARAÇ:72 AP 570 Otobüsü Saatleri
- Kayseri 110 GOP KOCASİNAN TEPEEVLER ÜST GEÇİT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 21u KADIKÖY-U.MUMCU MAH. Otobüsü Saatleri