41 - SARIYER-4.LEVENT METRO Otobüsü Saatleri
Etiketler
41 No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 41 - SARIYER-4.LEVENT METRO Güzergahı
Gidiş:- SARIYER
- •
- YUSUF ZİYA STADI
- •
- SULAR CAD. (SARIYER)
- •
- Ş.MİTHAT YILMAZ CAD.
- •
- HACI ÖMER MEYDANI
- •
- KOCATAŞ (SAHİL)
- •
- SEFARET
- •
- BEYAZ PARK
- •
- BÜYÜKDERE MAHALLESİ
- •
- BÜYÜKDERE
- •
- BELEDİYE
- •
- MEHMET İPKİN İ.Ö.O
- •
- SEDAT KENT
- •
- ÇAYIRBAŞI
- •
- KEFELİKÖY
- •
- HACI OSMAN
- •
- FATİH ORMANI
- •
- DERBENT
- •
- FATİH PARK ORMAN
- •
- ATATÜRK SAN. KAVŞAK
- •
- ATATÜRK OTO SANAYİ
- •
- FAKÜLTE
- •
- FEVZİYE MEKTEPLERİ
- •
- MASLAK
- •
- İTÜ REKTÖRLÜĞÜ
- •
- MASLAK KAVŞAĞI
- •
- SEYRANTEPE YOLU
- •
- SANAYİ MAHALLESİ
- •
- EMNİYET EVLER
- •
- 4.LEVEND
- •
- 4.LEVEND METRO
- 4.LEVEND METRO
- •
- FABRİKALAR
- •
- 4.LEVEND
- •
- SANAYİ MAHALLESİ
- •
- SEYRANTEPE YOLU
- •
- İTÜ REKTÖRLÜĞÜ
- •
- MASLAK
- •
- FAKÜLTE
- •
- ATATÜRK OTO SANAYİ
- •
- FATİH PARK ORMAN
- •
- DERBENT
- •
- FATİH ORMANI
- •
- HACI OSMAN
- •
- KEFELİKÖY
- •
- ÇAYIRBAŞI
- •
- ÇAYIRBAŞI MERKEZ
- •
- BELEDİYE
- •
- BÜYÜKDERE MAHALLESİ
- •
- BEYAZ PARK
- •
- SEFARET
- •
- KOCATAŞ (SAHİL)
- •
- HACI ÖMER MEYDANI
- •
- Ş.MİTHAT YILMAZ CAD.
- •
- SULAR CAD. (SARIYER)
- •
- YUSUF ZİYA STADI
- •
- ŞİFA
- •
- SARIYER
İETT 41 - SARIYER-4.LEVENT METRO Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
- | - | - | 07:25 | - | - |
06:35 | 06:35 | - | 09:00 | 07:25 | - |
08:05 | 08:05 | - | 14:25 | 09:00 | - |
09:50 | 09:50 | - | 15:00 | 15:00 | - |
10:40 | 17:50 | - | 16:50 | 16:50 | - |
17:50 | - | - | 17:20 | 18:50 | - |
- | - | - | 18:50 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 122l TEPEÜSTÜ-METRO-1. LEVENT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 78be BAŞAKŞEHİR METROKENT-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14y KADIKÖY-YAVUZTÜRK MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 458 GÜRPINAR-YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14d DUMLUPINAR-K.KARABEKİR-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 16s SABİHA GÖKÇEN H.LİMANI-METROBÜS UZUNÇAYIR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 131t TAŞDELEN-İMES-ÜMRANİYE-BEREKET SİTESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98y GİYİMKENT-YÜZYIL MAH.-BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 72t YEŞİLKÖY - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 134k KARTAL-KURFALI MAH. Otobüsü Saatleri
- İstanbul 10b ALTBOSTANCI-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 59c ARNAVUTKÖY-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 36bİ CEBECİ MAHALLESİ-BOLLUCA-ENSAR MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul yh-1 YENİKAPI İDO-ATATÜRK HAVALİMANI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 87 EDİRNEKAPI - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- Ankara 163-3 KONUTKENT-ÜMİTKÖY-KIZILAY(ÖHO) Otobüsü Saatleri
- Bursa E/13 SİTELER - ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 108 GÖLBAŞI-HAYMANA YOLU-KARÇİÇEĞİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 252 ATAPARK-KUŞCAĞIZ-ULUS-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Antalya LC54A MEYDAN-PERGE BLV-KIRCAMİ-MURATPAŞA BLD.-GÜZELOBA-ERMENEK Otobüsü Saatleri
- Denizli 6 Kayıhan-Garaj Otobüsü Saatleri
- Antalya KC34 GÜRSU-TOROS MAH.-GÜNEŞEV-MELTEM-100.YIL-GÜLLÜK-VALİLİK-M. Otobüsü Saatleri
- Kayseri 501 BEYAZŞEHİR Otobüsü Saatleri
- Bursa 37 ATATÜRK CD. - HÜNKAR KÖŞKÜ Otobüsü Saatleri
- İzmir 443 EGEKENT - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri