42kt - KOCATAŞ-SARIYER Otobüsü Saatleri
Etiketler
42kt No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 42KT - KOCATAŞ-SARIYER Güzergahı
Gidiş:- KOCATAŞ
- •
- TOP SAHASI
- •
- KOCATAŞ SOKAK
- •
- ÇAMLIBAHÇE
- •
- SU DEPOSU
- •
- CUMHURİYET CADDESİ
- •
- BARBAROS OKUL
- •
- MÜH.ŞEVKET SOK
- •
- BELEDİYE
- •
- BÜYÜKDERE MAHALLESİ
- •
- BEYAZ PARK
- •
- SEFARET
- •
- KOCATAŞ (SAHİL)
- •
- HACI ÖMER MEYDANI
- •
- Ş.MİTHAT YILMAZ CAD.
- •
- SULAR CAD. (SARIYER)
- SULAR CAD. (SARIYER)
- •
- Ş.MİTHAT YILMAZ CAD.
- •
- HACI ÖMER MEYDANI
- •
- KOCATAŞ (SAHİL)
- •
- SEFARET
- •
- BEYAZ PARK
- •
- BÜYÜKDERE MAHALLESİ
- •
- BAKKAL
- •
- ELMADAĞ
- •
- MÜH.ŞEVKET SOK
- •
- BARBAROS OKUL
- •
- OKUL ÜSTÜ
- •
- SARIKIZ
- •
- BAŞARAN
- •
- GÜNAYDIN SOKAK
- •
- ŞEN SOKAK
- •
- ŞEN SOKAK ÇIKMAZI
- •
- KOCATAŞ K.PINAR CAD.
- •
- TOP SAHASI
- •
- KOCATAŞ CAMİİ
- •
- KOCATAŞ
İETT 42KT - KOCATAŞ-SARIYER Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:30 | - | - | 07:00 | - | - |
06:55 | 06:30 | 06:30 | 07:30 | 07:00 | 07:00 |
07:30 | 07:30 | 07:30 | 08:00 | 08:00 | 08:00 |
08:00 | 08:30 | 08:30 | 08:30 | 09:00 | 09:00 |
08:30 | 09:30 | 09:30 | 09:00 | 10:00 | 10:00 |
09:00 | 10:30 | 10:30 | 10:00 | 11:00 | 11:00 |
09:30 | 11:30 | 11:30 | 11:00 | 12:00 | 12:00 |
10:30 | 12:30 | 12:30 | 12:00 | 13:00 | 13:00 |
11:30 | 13:30 | 13:30 | 13:00 | 14:00 | 14:00 |
12:30 | 14:30 | 14:30 | 14:00 | 15:00 | 15:00 |
13:30 | 15:30 | 15:30 | 15:00 | 16:00 | 16:00 |
14:30 | 16:30 | 16:30 | 16:00 | 17:00 | 17:00 |
15:30 | 17:30 | 17:30 | 16:30 | 18:00 | 18:00 |
16:30 | 18:30 | 18:30 | 17:00 | 19:00 | 19:00 |
17:00 | 19:30 | 19:30 | 17:30 | 20:00 | 20:00 |
17:30 | 20:30 | 20:30 | 18:00 | 21:00 | 21:00 |
18:00 | - | - | 18:30 | - | - |
18:30 | - | - | 19:00 | - | - |
19:00 | - | - | 19:30 | - | - |
19:30 | - | - | 20:00 | - | - |
20:30 | - | - | 21:00 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 401t TEPEKENT - Y.BOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 89c BAŞAKŞEHİR 4 -1. ETAPLAR - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 20d DUDULLU-YENİŞEHİR-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 78zb BAŞAKŞEHİR 4.ETAP-ZEYTİNBURNU METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 77 ŞİŞLİ - YENİKAPI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98İ K.S.SÜLEYMAN EĞİT.ARŞ.HASTANESİ-BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 252 KARTAL-ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 131b ÇİFTLİK MAH-ÜMRANİYE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 33b GİYİMKENT - BİRLİK MH - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 10s ALTBOSTANCI-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 20e KADIKÖY-ESATPAŞA Otobüsü Saatleri
- İstanbul 96t ATATÜRK HAVAALANI-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 131c SULTANBEYLİ-ÜMRANİYE-SANTRAL Otobüsü Saatleri
- İstanbul 46e HÜRRİYET MAHALLESİ - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 134k KARTAL-KURFALI MAH. Otobüsü Saatleri
- Bursa 103/A GEMLİK MEYDANI - MUSTAFA KEMAL ATATÜRK CD. Otobüsü Saatleri
- İzmir 19 ŞEHİTLER - KONAK Otobüsü Saatleri
- Adana 142 REAL-100 YIL-T.ÖZAL BUL-ESKİ VİLAYET Otobüsü Saatleri
- İzmir 46 ÇOBANÇEŞME - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 503 GAZİ MEYDANI - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 120 ATA SANAYİ - KONAK Otobüsü Saatleri
- Ankara 541-2 ERYAMAN-KIZILAY(4 ETAP) Otobüsü Saatleri
- Ankara 270 KIZILAY-ULUS-UFUKTEPE Otobüsü Saatleri
- Bursa 101 GEMLİK MEYDAN - MERİNOS İSTASYONU Otobüsü Saatleri
- Batman 6B 6:HAT:6:B: 28 NOLU ARAÇ:72 DK 198 Otobüsü Saatleri