441 - KARACAÖREN-ÇORUM MH.-ULUS-SIHHİYE Otobüsü Saatleri
Etiketler
441 No'lu Ankara Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
EGO 441 - KARACAÖREN-ÇORUM MH.-ULUS-SIHHİYE Güzergahı
Gidiş:- Karacaören Mh.1573.Sk.
- •
- Karacaören Mh.1551.Sk.
- •
- Karacaören Mh.Mh.Yeşilyurt-Karacaören Yolu
- •
- Karacaören Mh.1570.Sk.
- •
- Karacaören Mh.1566.Cd.
- •
- Karacaören Mh.1557.Sk.
- •
- Karacaören Mh.T.Kalkınma ve Dayanışma Derneği Evleri
- •
- Karacaören Mh.1538.Cd.
- •
- Karacaören Mh.1538.Cd.
- •
- Karacaören Mh.1538.Cd.
- •
- Karacaören Mh.Karacaören TOKİ Konutları
- •
- Karacaören Mh.1538.Cd.
- •
- Karacaören Mh.1538.Cd.
- •
- Karacaören Mh.1599.Cd.
- •
- Karacaören Mh.Mareşal Fevzi Çakmak Cd.
- •
- Merkez Mh.Lokman Sk.
- •
- Yunus Emre Mh.Sel Sk.
- •
- Yunus Emre Mh.Özal Blv.
- •
- Şenyuva Mh.Farabi Cd.
- •
- Şenyuva Mh.Yıldırım Beyazıt Blv.
- •
- Yeşilöz Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Yeşilöz Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Yeşilöz Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Kamil Ocak Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Hasköy Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Hasköy Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Hasköy Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Kavacık Subayevleri Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Kavacık Subayevleri Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Kavacık Subayevleri Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Ziraat Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Ziraat Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Doğanbey Mh.Çankırı Cd.
- •
- Doğanbey Mh.Çankırı Cd.
- •
- Doğanbey Mh.Atatürk Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Atatürk Blv.
- •
- Korkutreis Mh.Sıhhıye Otobüs Durağı
- •
- Korkutreis Mh.Sezenler Sk.
- •
- Doğanbey Mh.Celal Bayar Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Celal Bayar Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Cumhuriyet Cd.
- •
- Doğanbey Mh.Cumhuriyet Cd.
- •
- Hacı Bayram Mh.Çankırı Cd.
- •
- Hacı Bayram Mh.Çankırı Cd.
- •
- Ziraat Mh.Baba Harman Kültür Park İçi Yolu
- •
- Ziraat Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Aydınlıkevler Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Altınpark Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Altınpark Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Altınpark Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Güneşevler Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Güneşevler Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Gülpınar Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Doğu Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Doğu Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Karakum Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Karakum Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Baraj Mh.Yıldırım Beyazıt Blv.
- •
- Baraj Mh.Özal Blv.
- •
- Merkez Mh.Özal Blv.
- •
- Merkez Mh.Özal Blv.
- •
- Merkez Mh.Lokman Sk.
- •
- Merkez Mh.Göksel Sitesi
- •
- Karacaören Mh.1599.Cd.
- •
- Karacaören Mh.1538.Cd.
- •
- Karacaören Mh.1538.Cd.
- •
- Karacaören Mh.1538.Cd.
- •
- Karacaören Mh.1538.Cd.
- •
- Karacaören Mh.1538.Cd.
- •
- Karacaören Mh.1573.Sk.
- •
- Karacaören Mh.Mh.
- •
- Karacaören Mh.Mh.1566.Cd.
- •
- Karacaören Mh.1570.Sk.
- •
- Karacaören Mh.Yeşilyurt-Karacaören Yolu
- •
- Karacaören Mh.Mh.1551.Sk.
- •
- Karacaören Mh.1538.Cd.
- •
- Karacaören Mh.T.Kalkınma ve Dayanışma Derneği Evleri
EGO 441 - KARACAÖREN-ÇORUM MH.-ULUS-SIHHİYE Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:20 | 06:25 | 06:25 | - | - | - |
07:02 | 07:02 | 07:02 | - | - | - |
07:50 | 07:50 | 07:50 | - | - | - |
08:10 | 08:10 | 08:10 | - | - | - |
09:50 | 12:50 | 12:50 | - | - | - |
12:50 | 14:50 | 14:50 | - | - | - |
14:50 | 16:50 | 16:50 | - | - | - |
16:55 | 19:50 | 19:50 | - | - | - |
19:02 | - | - | - | - | - |
19:50 | - | - | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- Ankara 517 FATİH-BAKANLIK Otobüsü Saatleri
- Ankara 301 ÖRNEK-BALGAT Otobüsü Saatleri
- Ankara 357 KIBRISKÖYÜ-MAMAK-KIZILAY-SIHHİYE-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 211 HASTANE METRO-ÇAMLICA MH. Otobüsü Saatleri
- Ankara 218 MACUNKÖY METRO-AŞAĞI YAHYALAR Otobüsü Saatleri
- Ankara 486 SARAY-KURUSARI-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 464 SUBAYEVLERİ-EMEK-BAHÇELİEVLER Otobüsü Saatleri
- Ankara 392 DOĞANTEPE 4.CD.-KIZILAY-SIHHİYE-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 242 DEMETEVLER METRO-25 MART MH. Otobüsü Saatleri
- Ankara 145 ATATÜRK SİTESİ-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 160 OPERA-KIZILAY-ESAT CD.SEYRANBAĞLARI Otobüsü Saatleri
- Ankara 421-3 KEÇİREN GAZİNO-BAKANLIK-YÜZÜNCÜ YIL(ÖHO) Otobüsü Saatleri
- Ankara M2 METRO-KIZILAY-BATIKENT Otobüsü Saatleri
- Ankara 268 BAĞLUM-GAR-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Ankara 565 SİNCAN-(ESKİ 12.CD.) YENİ AHİMESUT BLV.-14.CD.-SIHHİYE(1.HAT) Otobüsü Saatleri
- Bursa 35/B ŞEHREKÜSTÜ İSTASYONU - BURSA DEVLET HASTANESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 40b SARIYER-BEŞİKTAŞ Otobüsü Saatleri
- Kayseri 591 TOKİ AŞAĞI FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Antalya TK91 OTOGAR-ÇALLI-ŞARAMPOL-100.YIL-MELTEM-GÜNEŞEV-İL SAĞLIK MÜD.- Otobüsü Saatleri
- Bursa 18/B SİTELER - ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİ Otobüsü Saatleri
- İzmir 891 EVKA 7 - GAZİEMİR SEMT GARAJI Otobüsü Saatleri
- Bursa D/21 ARABAYATAĞI İSTASYONU - GÖLCÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 92 AYDIN MAH. - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 346 EVKA 5 - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- Bursa 38/B TERMİNAL - NİLÜFER (GECE) Otobüsü Saatleri