446 - SOLFASOL-ULUS-SIHHİYE Otobüsü Saatleri
Etiketler
446 No'lu Ankara Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
EGO 446 - SOLFASOL-ULUS-SIHHİYE Güzergahı
Gidiş:- Gülpınar Mh.166.Cd.
- •
- Gülpınar Mh.Doğu Cd.
- •
- Karakum Mh.Doğu Cd.
- •
- Doğantepe Mh.Yıldız Cd.
- •
- Doğantepe Mh.Yıldız Cd.
- •
- Doğantepe Mh.Yıldız Cd.
- •
- Doğantepe Mh.1344.Sk.
- •
- Solfasol Mh.Hacı Bayram Veli Cd.
- •
- Solfasol Mh.Hacı Bayram Veli Cd.
- •
- Solfasol Mh.Hacı Bayram Veli Cd.
- •
- Bağlariçi Mh.Hacı Bayram Veli Cd.
- •
- Bağlariçi Mh.Hacı Bayram Veli Cd.
- •
- Yeşilöz Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Yeşilöz Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Yeşilöz Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Kamil Ocak Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Hasköy Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Hasköy Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Hasköy Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Kavacık Subayevleri Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Kavacık Subayevleri Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Kavacık Subayevleri Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Ziraat Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Ziraat Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Doğanbey Mh.Çankırı Cd.
- •
- Doğanbey Mh.Çankırı Cd.
- •
- Doğanbey Mh.Atatürk Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Atatürk Blv.
- •
- Korkutreis Mh.Sıhhıye Otobüs Durağı
- •
- Korkutreis Mh.Sezenler Sk.
- •
- Doğanbey Mh.Celal Bayar Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Celal Bayar Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Cumhuriyet Cd.
- •
- Doğanbey Mh.Cumhuriyet Cd.
- •
- Hacı Bayram Mh.Çankırı Cd.
- •
- Hacı Bayram Mh.Çankırı Cd.
- •
- Ziraat Mh.Mh.Baba Harman Kültür Park İçi Yolu
- •
- Ziraat Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Aydınlıkevler Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Altınpark Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Altınpark Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Altınpark Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Güneşevler Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Güneşevler Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Gülpınar Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Doğu Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Doğu Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Karakum Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Karakum Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Karakum Mh.Hacı Bayram Veli Cd.
- •
- Karakum Mh.Hacı Bayram Veli Cd.
- •
- Karakum Mh.Hacı Bayram Veli Cd.
- •
- Karakum Mh.Hacı Bayram Veli Cd.
- •
- Yıldıztepe Mh.Hacı Bayram Veli Cd.
- •
- Doğantepe Mh.Yıldız Cd.
- •
- Ulubey Mh.879.Sk.
- •
- Ulubey Mh.Mh.Yıldız Cd.
- •
- Karakum Mh.Doğu Cd.
- •
- Karakum Mh.Doğu Cd.
- •
- Gülpınar Mh.166.Cd.
EGO 446 - SOLFASOL-ULUS-SIHHİYE Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:30 | 06:30 | 06:20 | - | - | - |
07:40 | 06:40 | 06:30 | - | - | - |
08:00 | 07:00 | 06:40 | - | - | - |
08:40 | 07:40 | 07:00 | - | - | - |
13:25 | 08:00 | 07:20 | - | - | - |
13:50 | 08:30 | 07:40 | - | - | - |
14:15 | 16:25 | 08:00 | - | - | - |
14:40 | 17:15 | 08:30 | - | - | - |
15:05 | 17:40 | 09:00 | - | - | - |
15:55 | 18:05 | 09:30 | - | - | - |
16:20 | 18:55 | 10:00 | - | - | - |
16:40 | 19:20 | 10:30 | - | - | - |
17:00 | 19:45 | 11:30 | - | - | - |
17:20 | 20:10 | 12:00 | - | - | - |
17:40 | 20:35 | 12:30 | - | - | - |
18:00 | 21:00 | 13:00 | - | - | - |
18:20 | 21:25 | 14:00 | - | - | - |
18:40 | 21:50 | 14:30 | - | - | - |
19:00 | 22:20 | 15:00 | - | - | - |
19:25 | 22:55 | 15:30 | - | - | - |
20:40 | - | 20:35 | - | - | - |
21:05 | - | 21:00 | - | - | - |
21:30 | - | 21:25 | - | - | - |
21:55 | - | 21:50 | - | - | - |
22:20 | - | 22:20 | - | - | - |
22:55 | - | 22:55 | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- Ankara 225 İNCİRLİ-OSTİM-İVEDİK ORGANİZE SANAYİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 421-3 KEÇİREN GAZİNO-BAKANLIK-YÜZÜNCÜ YIL(ÖHO) Otobüsü Saatleri
- Ankara 533-2 ELVANKENT-SIHHİYE(AYYILDIZ) Otobüsü Saatleri
- Ankara 266-4 BAĞLUM-ULUS-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Ankara 312 BEŞİKKAYA-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 163-3 KONUTKENT-ÜMİTKÖY-KIZILAY(ÖHO) Otobüsü Saatleri
- Ankara 269-2 UFUKTEPE-SIHHİYE(EKSPRES) Otobüsü Saatleri
- Ankara 414 AKTEPE-OSTİM Otobüsü Saatleri
- Ankara 382 CENGİZ TOPEL-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Ankara 168 BEŞEVLER-BAHÇELİEVLER Otobüsü Saatleri
- Ankara 180-3 ULUS-KARAALİ (ÖTA) Otobüsü Saatleri
- Ankara 120 KIZILAY-YAPRACIK Otobüsü Saatleri
- Ankara 279 YÜKSELTEPE-AYVALI-ULUS-KIZILAY-BAKANLIKLAR Otobüsü Saatleri
- Ankara 182 GÖLBAŞI-GÖKÇEHÖYÜK Otobüsü Saatleri
- Ankara 122 KORU SİTESİ ÇINAR SİTESİ-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Çanakkale Kepez iskele Kepez iskele Otobüsü Saatleri
- İstanbul 77a ŞİŞLİ - VEZNECİLER Otobüsü Saatleri
- Kayseri 534 İNCESU KARAKOYUNLU Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 6 Organize Sanayi - Odunpazari (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Malatya 300 - 301 YAYGIN - BULGURLU HATLARI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 146t BOĞAZKÖY MH.-BAHÇEŞEHİR-YENİKAPI Otobüsü Saatleri
- Antalya VC30 VARSAK ZEYTİNLİK İ.Ö.O.-DÜDEN ŞELALESİ-KARATAY LİSESİ-KEPEZ BLD.- Otobüsü Saatleri
- İstanbul 22 İSTİNYE DEREİÇİ - KABATAŞ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 36d DELİKLİKAYA-ARNAVUTKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 48b HASDAL (ARICILAR) - ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri