4501 - MİMARSİNAN MİMSİN GÜNEY Otobüsü Saatleri
Etiketler
4501 No'lu Kayseri Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
Kayseri Belediyesi 4501 - MİMARSİNAN MİMSİN GÜNEY Güzergahı
Gidiş:- Otobüs Durağı
- •
- Gunes Hastane
- •
- Meydan Durak
- •
- Lider Durak
- •
- B.belediye Duragi
- •
- Emirgan 1
- •
- Konya Tandir
- •
- Tuna
- •
- Sema Yazar
- •
- Ipek Saray Karsisi
- •
- Ciffte Kumbet
- •
- Kumbet 9
- •
- Oylum
- •
- Sivas Cd. Oylum 9
- •
- 5 M Migros
- •
- Sivas Cd 11 Dogu Garaji Kavsagi
- •
- Sivas Cd 13 Ford Metinler
- •
- Sivas Cd 14 Atlas
- •
- Mimarsinan Yolu 1
- •
- Mimarsinan Yolu 2 Gokkent Girisi
- •
- Mimarsinan Yolu 3 Mega Kent
- •
- Mimarsinan Yolu 4
- •
- Mimarsinan Yolu 5 Germir Girisi
- •
- Mimarsinan Yolu 6 Mimsin Kavsagi
- •
- Mimsin Ici 4
- •
- Mimsin Ici 9 Saglik Ocagi
- •
- Mimarsinan Yolu 7
- •
- Mimarsinan Kasabasi 1
- •
- Mimarsinan Kasabasi Son Durak
- •
- Otobüs Durağı
- •
- Otobüs Durağı
- •
- Otobüs Durağı
- •
- Otobüs Durağı
- •
- Otobüs Durağı
- •
- Otobüs Durağı
Kayseri Belediyesi 4501 - MİMARSİNAN MİMSİN GÜNEY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
07:20 | 07:20 | 07:20 | - | - | - |
07:50 | 07:50 | 07:50 | - | - | - |
08:20 | 08:50 | 08:20 | - | - | - |
09:20 | 09:20 | 08:50 | - | - | - |
09:50 | 09:50 | 09:20 | - | - | - |
10:20 | 10:20 | 09:50 | - | - | - |
10:50 | 11:20 | 10:20 | - | - | - |
11:20 | 11:50 | 10:50 | - | - | - |
11:50 | 12:20 | 11:20 | - | - | - |
12:20 | 12:50 | 11:50 | - | - | - |
12:50 | 13:50 | 12:20 | - | - | - |
13:20 | 14:20 | 12:50 | - | - | - |
13:50 | 14:50 | 13:50 | - | - | - |
14:20 | 15:20 | 14:20 | - | - | - |
14:50 | 16:20 | 14:50 | - | - | - |
15:50 | 16:50 | 15:20 | - | - | - |
16:20 | 17:20 | 15:50 | - | - | - |
17:20 | 17:50 | 16:20 | - | - | - |
17:50 | 18:20 | 16:50 | - | - | - |
18:20 | 18:50 | 17:20 | - | - | - |
18:50 | 19:50 | 17:50 | - | - | - |
19:50 | 20:20 | 18:20 | - | - | - |
20:20 | 20:50 | 18:50 | - | - | - |
20:50 | 21:15 | 19:50 | - | - | - |
21:15 | 21:30 | 20:20 | - | - | - |
21:30 | 21:45 | 20:50 | - | - | - |
21:45 | - | 21:15 | - | - | - |
- | - | 21:30 | - | - | - |
- | - | 21:45 | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- Kayseri 241 MİTHATPAŞA HASTANE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 269 KOCASİNAN SİNANKENT Otobüsü Saatleri
- Kayseri 616 ZİNCİDERE DAĞYOLU Otobüsü Saatleri
- Kayseri 146 BASIN SİTESİ 30 AĞUSTOS FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 184 YENİŞEHİR HAKİMİYET HASTANE FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 324 ALTINOLUK ASRİMEZARLIK Otobüsü Saatleri
- Kayseri 92 ÇEVREYOL HASTANE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 22 KEÇİTEPESİ KÖŞK MAH.FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 371 ORGANİZE RİNG 12. Otobüsü Saatleri
- Kayseri 443 ERKİLET ORTAYOL FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 72 KAZIM KARABEKİR HASTANE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 320 ALTINOLUK 5 YOL FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 110 GOP KOCASİNAN TEPEEVLER ÜST GEÇİT Otobüsü Saatleri
- Kayseri 572 HACILAR FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 186 YENİŞEHİR HAKİMİYET HASTANE İNÖNÜ BULV. FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 73t FLORYA - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 93t ZEYTİNBURNU-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- Antalya VC53 VARSAK-KARATAY LİSESİ-DOKUMA-ÇALLI-SİGORTA-100.YIL-DEVLET HAST.- Otobüsü Saatleri
- Antalya MC12A MEYDAN-NARENCİYE-D.GARAJI-VALİLİK-GÜLLÜK-ÇALLI-YILDIRIM BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 11l ÜSKÜDAR-BULGURLU MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 407 KEÇİÖREN-KALABA-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Batman 2B 2.HAT:2:B: 8 NOLU ARAÇ:72 DK 144 Otobüsü Saatleri
- Düzce 3 ŞIRALIK MAH. Otobüsü Saatleri
- İzmir 731 SEFERİHİSAR - ÇAMTEPE Otobüsü Saatleri
- Ankara 530-3 ETİMESGUT-ULUS(ÖTA) Otobüsü Saatleri