47e - BİNEVLER - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
Etiketler
47e No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 47E - BİNEVLER - EMİNÖNÜ Güzergahı
Gidiş:- KARADOLAP MAHALLESİ
- •
- VEYSEL KARANİ CAD.
- •
- NİLGÜN SOKAK
- •
- CUMHURİYET İÖO.
- •
- ADNAN MENDERES CAD.
- •
- VEYSEL KARANİ CAMİİ
- •
- PARSELLER
- •
- SAYA YOLU CAD.
- •
- ÇIRÇIR
- •
- A.MESLEK LİSESİ
- •
- ALİBEYKÖY
- •
- ARAPHAN
- •
- SİLAHTAR
- •
- BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
- •
- HALİÇ PARKI
- •
- MİNİATÜRK
- •
- TİCARET ÜNİVERSİTESİ
- •
- HALİÇ KONGRE MERKEZİ
- •
- SÜTLÜCE
- •
- FSM VAKIF ÜNV.
- •
- GÜNER AKIN LİSESİ
- •
- KIRMIZI MİNARE
- •
- HASKÖY PARKI
- •
- CAMİ ALTI
- •
- AYNALIKAVAK
- •
- HASBAHÇE
- •
- YENİ ÇEŞME
- •
- DENİZ HASTANESİ
- •
- KASIMPAŞA
- •
- ŞİŞHANE 1
- •
- AZAPKAPI
- •
- PERŞEMBE PAZARI
- •
- KARAKÖY
- •
- EMİNÖNÜ
- EMİNÖNÜ
- •
- RAGIP GÜMÜŞPALA CAD.
- •
- ŞİŞHANE 1
- •
- TÜRABİ BABA
- •
- DENİZ HASTANESİ
- •
- KULAKSIZ
- •
- HASBAHÇE
- •
- AYNALIKAVAK
- •
- CAMİ ALTI
- •
- HASKÖY PARKI
- •
- KIRMIZI MİNARE
- •
- GÜNER AKIN LİSESİ
- •
- FSM VAKIF ÜNV.
- •
- SÜTLÜCE
- •
- HALİÇ KONGRE MERKEZİ
- •
- TİCARET ÜNİVERSİTESİ
- •
- MİNİATÜRK
- •
- HALİÇ PARKI
- •
- SÜNNET KÖPRÜSÜ
- •
- BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
- •
- SİLAHTAR
- •
- ARAPHAN
- •
- FEVZİ ÇAKMAK CAMİİ
- •
- ALİBEYKÖY STADI
- •
- ALİBEYKÖY
- •
- ÇIRÇIR
- •
- SAYA YOLU CAD.
- •
- ALİBEYKÖY İTFAİYE
- •
- REFHAN TÜMER LİSESİ
- •
- VEYSEL KARANİ CAMİİ
- •
- ADNAN MENDERES CAD.
- •
- CUMHURİYET İÖO.
- •
- NİLGÜN SOKAK
- •
- VEYSEL KARANİ CAD.
- •
- KARADOLAP MAHALLESİ
İETT 47E - BİNEVLER - EMİNÖNÜ Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
- | - | - | 06:45 | - | - |
06:20 | 06:20 | 07:00 | 07:00 | 07:00 | 07:45 |
06:35 | 06:45 | 07:45 | 07:20 | 07:30 | 08:35 |
06:50 | 07:10 | 08:30 | 07:35 | 07:55 | 09:20 |
07:05 | 07:35 | 09:20 | 07:55 | 08:20 | 10:05 |
07:20 | 08:00 | 10:00 | 08:15 | 08:50 | 10:50 |
07:35 | 08:25 | 10:45 | 08:35 | 09:15 | 11:35 |
07:50 | 08:55 | 11:35 | 08:45 | 09:50 | 12:25 |
08:10 | 09:20 | 12:20 | 09:00 | 10:20 | 13:15 |
08:25 | 10:05 | 13:15 | 09:25 | 10:50 | 14:10 |
08:40 | 10:45 | 14:05 | 09:45 | 11:35 | 15:10 |
09:05 | 11:40 | 15:05 | 10:00 | 12:30 | 16:10 |
09:30 | 12:35 | 16:05 | 10:30 | 13:25 | 17:05 |
09:50 | 13:25 | 17:05 | 11:10 | 14:20 | 18:10 |
10:15 | 14:10 | 18:05 | 11:45 | 15:05 | 19:05 |
10:50 | 15:05 | 19:05 | 12:30 | 16:00 | 19:55 |
11:25 | 16:00 | 20:00 | 13:05 | 16:55 | 20:50 |
12:05 | 16:40 | 20:50 | 13:40 | 17:15 | 21:35 |
12:45 | 17:15 | 21:35 | 14:20 | 17:30 | 22:20 |
13:20 | 18:00 | - | 14:55 | 18:05 | - |
14:10 | 18:15 | - | 15:40 | 18:45 | - |
14:50 | 18:30 | - | 16:00 | 19:15 | - |
15:20 | 19:00 | - | 16:20 | 19:30 | - |
15:45 | 19:40 | - | 16:45 | 19:50 | - |
16:10 | 20:30 | - | 17:05 | 20:30 | - |
16:40 | 21:20 | - | 17:25 | 21:15 | - |
17:05 | - | - | 17:45 | 22:05 | - |
17:20 | - | - | 18:00 | - | - |
17:45 | - | - | 18:25 | - | - |
18:10 | - | - | 18:50 | - | - |
18:30 | - | - | 19:10 | - | - |
18:45 | - | - | 19:30 | - | - |
19:15 | - | - | 19:55 | - | - |
19:45 | - | - | 20:15 | - | - |
20:25 | - | - | 20:45 | - | - |
21:10 | - | - | 21:20 | - | - |
21:50 | - | - | 22:00 | - | - |
- | - | - | 22:30 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 79b KAYAŞEHİR-BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 133a KARTAL-AHMET YESEVİ MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 11f FERAH MAHALLESİ-ALTUNİZADE-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 132 KARTAL-TEPEÖREN-AKFIRAT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 39y YEŞİLPINAR - VEZNECİLER Otobüsü Saatleri
- İstanbul 133tk KARTAL - AYDINLI TOKİ KONUTLARI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 500es TUZLA-ESENLER Otobüsü Saatleri
- İstanbul 143İ KÜÇÜKÇEKMECE-İSTOÇ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 142k ESENYURT KİPTAŞ 4.ETAP-5.ETAP-AVCILAR METROBÜS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 29c TARABYAÜSTÜ - KABATAŞ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 46kt KUŞTEPE - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul ht12 BASIN TESİSLERİ-YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 97t BASINSİTESİ - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 54ht HASKÖY - TAKSİM - MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19y FERHATPAŞA MAH-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- Denizli 8 Anafartalar-Karşıyaka Otobüsü Saatleri
- Antalya 703A KUNDU-TRT-ÖZGÜRLÜK BLV.-KIRCAMİ-MEVLANA-GÜLLÜK-KALE KAPISI- Otobüsü Saatleri
- Ankara 505 SİNCAN-M.AKSOY SK.-SIHHİYE(1.HAT) Otobüsü Saatleri
- Denizli 11 Üçler-Bayramyeri Otobüsü Saatleri
- İzmir 823 GAZİEMİR SEMT GARAJI - ÜÇYOL Otobüsü Saatleri
- Ankara 157-3 OYACA-ULUS(ÖTA) Otobüsü Saatleri
- Adana 122 LEVENT - BALCALI Otobüsü Saatleri
- İzmir 429 GÜZELTEPE - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri
- Bursa 36/A DEREBAHÇE - ATATÜRK CD. Otobüsü Saatleri
- Ankara 222-2 SIHHİYE-İNCİRLİ(EKSPRES Otobüsü Saatleri