492 - KUZEY ANKARA TOKİ-BAKANLIK Otobüsü Saatleri
Etiketler
492 No'lu Ankara Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
EGO 492 - KUZEY ANKARA TOKİ-BAKANLIK Güzergahı
Gidiş:- Şenyuva Mh.Mh.
- •
- Şenyuva Mh.Mh.
- •
- Şenyuva Mh.Mh.
- •
- Şenyuva Mh.Mh.
- •
- Yeşilöz Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Yeşilöz Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Yeşilöz Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Kamil Ocak Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Kamil Ocak Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Hasköy Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Hasköy Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Hasköy Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Hasköy Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Kavacık Subayevleri Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Kavacık Subayevleri Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Kavacık Subayevleri Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Ziraat Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Ziraat Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Doğanbey Mh.Çankırı Cd.
- •
- Doğanbey Mh.Çankırı Cd.
- •
- Doğanbey Mh.Atatürk Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Atatürk Blv.
- •
- Doğanbey Mh.Sıhhıye Otobüs Durağı
- •
- Kızılay Mh.Atatürk Blv.
- •
- Devlet Mh.Atatürk Blv.
- •
- Meşrutiyet Mh.Atatürk Blv.
- •
- Cumhuriyet Mh.Atatürk Blv.
- •
- Hacettepe Mh.Atatürk Blv.
- •
- Anafartalar Mh.Atatürk Blv.
- •
- Anafartalar Mh.Atatürk Blv.
- •
- Hacı Bayram Mh.Çankırı Cd.
- •
- Hacı Bayram Mh.Çankırı Cd.
- •
- Ziraat Mh.Baba Harman Kültür Park İçi Yolu
- •
- Ziraat Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Aydınlıkevler Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Altınpark Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Altınpark Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Altınpark Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Güneşevler Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Güneşevler Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Gülpınar Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Doğu Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Doğu Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Karakum Mh.İrfan Baştuğ Cd.
- •
- Karakum Mh.İrfan Baştuğ Cd.
EGO 492 - KUZEY ANKARA TOKİ-BAKANLIK Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:45 | 06:45 | 06:45 | - | - | - |
07:15 | 07:15 | 07:15 | - | - | - |
07:45 | 07:45 | 07:45 | - | - | - |
08:15 | 08:15 | 08:15 | - | - | - |
08:45 | 08:45 | 08:45 | - | - | - |
09:15 | 09:15 | 09:15 | - | - | - |
10:00 | 10:00 | 10:00 | - | - | - |
11:00 | 11:00 | 11:00 | - | - | - |
12:00 | 12:00 | 12:00 | - | - | - |
13:00 | 13:00 | 13:00 | - | - | - |
14:00 | 14:00 | 14:00 | - | - | - |
15:00 | 15:00 | 15:00 | - | - | - |
16:00 | 16:00 | 16:00 | - | - | - |
16:30 | 16:30 | 16:30 | - | - | - |
17:00 | 17:00 | 17:00 | - | - | - |
17:30 | 17:30 | 17:30 | - | - | - |
18:00 | 18:00 | 18:00 | - | - | - |
19:00 | 19:00 | 19:00 | - | - | - |
20:00 | 20:00 | 20:00 | - | - | - |
21:00 | 21:00 | 21:00 | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- Ankara 373 ZABITA BLOKLARI-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 487-3 ÇUBUK-ULUS(ÖTA) Otobüsü Saatleri
- Ankara 536 ETİMESGUT-SUVARİ MH.-SIHHİYE Otobüsü Saatleri
- Ankara 339 EGE MH.-SIHHİYE-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 425 KEÇİÖREN-BEŞEVLER-TEKNİK OKULLAR Otobüsü Saatleri
- Ankara 138 GÖLBAŞI-KAROĞLAN MH.-OĞULBEY MH. Otobüsü Saatleri
- Ankara 127 ÜMİTKÖY-OYAK 4-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Ankara 133 ODTÜ-ÇUKURAMBAR1423.CD.YÜZÜNCÜYIL ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 394 HASANOĞLAN-ANKARA Otobüsü Saatleri
- Ankara 415 AKTEPE-YEŞİLTEPE-ULUS-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Ankara 339-3 EGE MH.-BEŞTEPE(ÖHO) Otobüsü Saatleri
- Ankara 440 PURSAKLAR-ULUS-SIHHİYE Otobüsü Saatleri
- Ankara 530 ETİMESGUT-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 461 UYANIŞ-PINARBAŞI-GAR-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Ankara 509 SİNCAN-FATİH(TÖREKENT) Otobüsü Saatleri
- İstanbul 25y HACIOSMAN METRO-SARIYER-YUNUS EMRE-UYUM SİTESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 59r RUMELİ HİSARÜSTÜ - ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- Kayseri 140 ANBAR İMAMHATİP FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 110 KADIKÖY-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- Kayseri 595 TOKİ YUKARI SERKENT Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 61 Yimpaş - Asri Mezarlık (Siyah) Otobüsü Saatleri
- İstanbul 18s SULTANBEYLİ-METROBÜS-ALTUNİZADE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 76c BÜYÜKÇEKMECE-BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- Kayseri 517 İLDEM BELSİN Otobüsü Saatleri
- Kayseri 535 İNCESU SEMERKENT Otobüsü Saatleri