546 - ERYAMAN-BEYTEPE Otobüsü Saatleri
Etiketler
546 No'lu Ankara Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
EGO 546 - ERYAMAN-BEYTEPE Güzergahı
Gidiş:- Tunahan Mh.Dumlupınar 30 Ağustos Cd.
- •
- Tunahan Mh.Dumlupınar 30 Ağustos Cd.
- •
- Tunahan Mh.Dumlupınar 30 Ağustos Cd.
- •
- Tunahan Mh.Dumlupınar 30 Ağustos Cd.
- •
- Tunahan Mh.Dumlupınar 30 Ağustos Cd.
- •
- Tunahan Mh.225.Sk.
- •
- Tunahan Mh.1.TBMM Cd.
- •
- Tunahan Mh.1.TBMM Cd.
- •
- Tunahan Mh.1.TBMM Cd.
- •
- Göksu Mh.1.TBMM Cd.
- •
- Göksu Mh.1.TBMM Cd.
- •
- Göksu Mh.Selçuklular Cd.
- •
- Göksu Mh.Selçuklular Cd.
- •
- Göksu Mh.Selçuklular Cd.
- •
- Altay Mh.Selçuklular Cd.
- •
- Altay Mh.Selçuklular Cd.
- •
- Altay Mh.Osman Bey Cd.
- •
- Altay Mh.Domaniç Cd.
- •
- Altay Mh.Söğüt Cd.
- •
- Altay Mh.Orhan Bey Cd.
- •
- Etiler Mh.Ayaş Ankara Yolu Blv.
- •
- Altay Mh.Mh.1440.Sk.
- •
- Etiler Mh.Ayaş Ankara Yolu Blv.
- •
- Etiler Mh.Ayaş Ankara Yolu Blv.
- •
- Etiler Mh.Etiler Cd.
- •
- Etiler Mh.Etiler Cd.
- •
- Etiler Mh.Etiler Cd.
- •
- İstasyon Mh.Turgut Özal Kpr.
- •
- İstasyon Mh.Türkkızılayı Cd.
- •
- İstasyon Mh.Türkkızılayı Cd.
- •
- Erler Mh.Türkkızılayı Cd.
- •
- Erler Mh.Türkkızılayı Cd.
- •
- Erler Mh.Etimesgut Yolu
- •
- Erler Mh.Etimesgut Yolu
- •
- Erler Mh.Etimesgut Yolu
- •
- Ümit Mh.Ümitköy Kvş.
- •
- Mutlukent Mh.Mh.Eskişehir Yolu
- •
- Mutlukent Mh.1596.Cd.
- •
- Mutlukent Mh.1596.Cd.
- •
- Üniversiteler Mh.Hacettepe Beytepe Kampüsü
- •
- Üniversiteler Mh.Hacettepe Beytepe Kampüsü
- •
- Üniversiteler Mh.Hacettepe Beytepe Kampüsü
- •
- Üniversiteler Mh.Hacettepe Beytepe Kampüsü
- •
- Üniversiteler Mh.Hacettepe Beytepe Kampüsü
- •
- Üniversiteler Mh.Hacettepe Beytepe Kampüsü
- •
- Erler Mh.Eskişehir Yolu
- •
- Erler Mh.Etimesgut Yolu
- •
- Erler Mh.Etimesgut Yolu
- •
- Erler Mh.Etimesgut Yolu
- •
- Erler Mh.Türkkızılayı Cd.
- •
- İstasyon Mh.Türkkızılayı Cd.
- •
- Bahçekapı Mh.Etiler Cd.
- •
- Bahçekapı Mh.Etiler Cd.
- •
- Bahçekapı Mh.Etiler Cd.
- •
- Şeker Mh.Ayaş Ankara Yolu Blv.
- •
- Şeker Mh.Ayaş Ankara Yolu Blv.
- •
- Şeker Mh.Ayaş Ankara Yolu Blv.
- •
- Altay Mh.Mh.1440.Sk.
- •
- Altay Mh.Ayaş Ankara Yolu Blv.
- •
- Altay Mh.Orhan Bey Cd.
- •
- Altay Mh.Orhan Bey Cd.
- •
- Altay Mh.Söğüt Cd.
- •
- Altay Mh.Domaniç Cd.
- •
- Altay Mh.Osman Bey Cd.
- •
- Şehit Osman Avcı Mh.Selçuklular Cd.
- •
- Şehit Osman Avcı Mh.Selçuklular Cd.
- •
- Şehit Osman Avcı Mh.Selçuklular Cd.
- •
- Şehit Osman Avcı Mh.Selçuklular Cd.
- •
- Şehit Osman Avcı Mh.Selçuklular Cd.
- •
- Göksu Mh.1.TBMM Cd.
- •
- Göksu Mh.1.TBMM Cd.
- •
- Göksu Mh.1.TBMM Cd.
- •
- Şeyh Şamil Mh.1.TBMM Cd.
- •
- Şeyh Şamil Mh.1.TBMM Cd.
- •
- Şeyh Şamil Mh.1.TBMM Cd.
- •
- Güzelkent Mh.1.TBMM Cd.
- •
- Güzelkent Mh.Dumlupınar 30 Ağustos Cd.
- •
- Güzelkent Mh.Dumlupınar 30 Ağustos Cd.
- •
- Güzelkent Mh.Dumlupınar 30 Ağustos Cd.
- •
- Güzelkent Mh.Dumlupınar 30 Ağustos Cd.
EGO 546 - ERYAMAN-BEYTEPE Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
07:30 | - | - | - | - | - |
07:45 | - | - | - | - | - |
08:00 | - | - | - | - | - |
08:30 | - | - | - | - | - |
16:30 | - | - | - | - | - |
17:15 | - | - | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- Ankara 438 PURSAKLAR-YAVUZ BLV.-ULUS-SIHHİYE Otobüsü Saatleri
- Ankara 151 GÖLBAŞI-KARAGEDİK MH.(TEPEYURT-KIRIKLI) Otobüsü Saatleri
- Ankara 175 GÜVENPARK-BEYTEPE MH. Otobüsü Saatleri
- Ankara 143 GÜVENPARK-BALGAT CEYHUNATIF KANSU CD. Otobüsü Saatleri
- Ankara 443 VAKIF MH.-TOKİ-ULUS-SIHHİYE Otobüsü Saatleri
- Ankara 429 AKTEPE-DUTLUK-ULUS-OPERA Otobüsü Saatleri
- Ankara 464 SUBAYEVLERİ-EMEK-BAHÇELİEVLER Otobüsü Saatleri
- Ankara 188 ORAN SİTESİ-KEÇİÖREN Otobüsü Saatleri
- Ankara 240 OSTİM METRO-ÇEŞME Otobüsü Saatleri
- Ankara 478 UYANIŞ-BEŞEVLER-TEKNİK OKULLAR Otobüsü Saatleri
- Ankara 173 OPERA-HOŞDERE CD.-HİLAL MH. Otobüsü Saatleri
- Ankara 274 UFUKTEPE-SIHHİYE Otobüsü Saatleri
- Ankara 302 ÖRNEK-YENİDOĞAN-ULUS-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Ankara 132 ODTÜ-ÇUKURAMBAR YÜZÜNCÜ YIL-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 202 İVEDİK METRO-YENİMAHALLE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 18m SULTANBEYLİ-MİMARSİNAN MAH-UZUNÇAYIR-METROBÜS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 26b GAYRETTEPE-EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- Bursa 35/C ŞEHREKÜSTÜ İSTASYONU - ATATÜRK CD. Otobüsü Saatleri
- Sakarya 21/H SGK - Yenikent Devlet Hastanesi Otobüsü Saatleri
- Adana 311 BURUK MEZARLIĞI - Y.OTOGAR.AKINCILAR METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul ht20 ŞAHİNTEPESİ - YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 502 CENGİZHAN - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 25 OYUNLAR KÖYÜ - F.ALTAY Otobüsü Saatleri
- Adana 112 SOFULU LİSESİ - BURUK MEZARLIĞI - BALCALI Otobüsü Saatleri
- Antalya 509 YENİKÖY-DÖŞEMEALTI-OTOGAR-TIP FAKÜLTESİ-AKVARYUM-MİNİCİTY Otobüsü Saatleri