54ht - HASKÖY - TAKSİM - MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
Etiketler
54ht No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 54HT - HASKÖY - TAKSİM - MECİDİYEKÖY Güzergahı
Gidiş:- KIRMIZI MİNARE
- •
- HASKÖY PARKI
- •
- CAMİ ALTI
- •
- AYNALIKAVAK
- •
- HASBAHÇE
- •
- YENİ ÇEŞME
- •
- DENİZ HASTANESİ
- •
- KASIMPAŞA
- •
- ŞİŞHANE 1
- •
- TEPEBAŞI
- •
- ÖMER HAYYAM
- •
- TARLABAŞI
- •
- TAKSİM
- •
- ELMADAĞ
- •
- TRT İSTANBUL RADYOSU
- •
- HARBİYE
- •
- PANGALTI
- •
- OSMANBEY
- •
- ŞİŞLİ ETFAL
- •
- ŞİŞLİ CAMİİ
- •
- ŞİŞLİ MERKEZ
- •
- TAŞITLAR
- •
- KARKUYUSU
- •
- İZZETPAŞA
- •
- HÜRRİYET TEPESİ
- •
- ÇİFTECEVİZLER
- •
- DİŞ POLİKLİNİĞİ
- •
- OKMEYDANI EĞT.HAST1
- •
- OKMEYDANI DEREYOLU
- •
- PERPA 1
- •
- DARÜLACEZE
- •
- OKMEYDANI
- •
- GAZHANE YOLU
- •
- KAĞITHANE TÜNEL
- •
- KAĞITHANE GARAJI
- •
- SÜNNET KÖPRÜSÜ
- •
- HALİÇ PARKI
- •
- MİNİATÜRK
- •
- TİCARET ÜNİVERSİTESİ
- •
- HALİÇ KONGRE MERKEZİ
- •
- SÜTLÜCE
- •
- FSM VAKIF ÜNV.
- •
- GÜNER AKIN LİSESİ
- •
- PİRİ PAŞA MALLESİ
- •
- KALAYCIBAHÇE
- •
- HASKÖY
İETT 54HT - HASKÖY - TAKSİM - MECİDİYEKÖY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:00 | - | - | - | - | - |
06:15 | 06:00 | 06:50 | - | - | - |
06:35 | 06:15 | 08:05 | - | - | - |
06:50 | 06:30 | 09:20 | - | - | - |
07:05 | 06:50 | 10:35 | - | - | - |
07:20 | 07:15 | 11:50 | - | - | - |
07:35 | 07:30 | 12:20 | - | - | - |
07:45 | 07:45 | 13:10 | - | - | - |
07:55 | 08:00 | 13:40 | - | - | - |
08:05 | 08:15 | 14:35 | - | - | - |
08:15 | 08:45 | 15:25 | - | - | - |
08:30 | 09:00 | 16:10 | - | - | - |
08:45 | 09:45 | 17:05 | - | - | - |
09:15 | 10:45 | 18:00 | - | - | - |
09:45 | 11:15 | 18:55 | - | - | - |
10:15 | 12:15 | 19:45 | - | - | - |
10:45 | 12:45 | 21:15 | - | - | - |
11:15 | 13:45 | - | - | - | - |
11:45 | 14:15 | - | - | - | - |
12:15 | 15:15 | - | - | - | - |
12:45 | 15:45 | - | - | - | - |
13:20 | 16:15 | - | - | - | - |
13:45 | 16:45 | - | - | - | - |
14:15 | 17:45 | - | - | - | - |
14:45 | 18:10 | - | - | - | - |
15:15 | 18:45 | - | - | - | - |
15:45 | 19:15 | - | - | - | - |
16:15 | 20:25 | - | - | - | - |
16:45 | 21:00 | - | - | - | - |
17:15 | - | - | - | - | - |
17:45 | - | - | - | - | - |
18:10 | - | - | - | - | - |
18:45 | - | - | - | - | - |
19:15 | - | - | - | - | - |
19:45 | - | - | - | - | - |
20:25 | - | - | - | - | - |
21:00 | - | - | - | - | - |
21:30 | - | - | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 8 VALİEVLERİ-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 135g TOKATKÖY-ÇAVUŞBAŞI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 16d PENDİK-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 34-2 AVCILAR-ZİNCİRLİKUYU Otobüsü Saatleri
- İstanbul 31y TOKİ AYAZMA-YENİKAPI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 6 KÜÇÜK ÇAMLICA-BULGURLU-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 3a ÜNALAN MAH.-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 145m YEŞİLKENT-BEYKENT-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 18s SULTANBEYLİ-METROBÜS-ALTUNİZADE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98g GİYİMKENT-T.REİS - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul ht5 KARADENİZ MAHALLESI-KOCATEPE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 112 BOSTANCI-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 78m BAŞAKŞEHİR METROKENT-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 54t TALATPAŞA MAHALLESİ - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 134ck KARTAL - CEZAEVİ Otobüsü Saatleri
- Antalya TC49 FATİH-CEZAEVİ-ÜNSAL-YENİ SANAYİ-ŞAFAK-GÜLVEREN-FABRİKALAR MAH.- Otobüsü Saatleri
- Ankara 506 SİNCAN AHİ MESUD BLV.-BEŞEVLER Otobüsü Saatleri
- Antalya 527 AKSU-KARAÇALLI- KUNDU-TURİZM YOLU-KEMERAĞZI -AKSU Otobüsü Saatleri
- Ankara 381 TÜRKÖZÜ-KIZILAY-SIHHİYE-ULUS Otobüsü Saatleri
- Ankara 531-2 ERYAMAN-FATİH-SİNCAN-ELVANKENT-ETİMESGUT Otobüsü Saatleri
- Konya 56 ŞEYH ŞAMİL ESKİ GARAJ Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 62 Odunpazarı - Hekimdağ (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 35 Seyrantepe - Göksüncük Otobüsü Saatleri
- Antalya LC07 KUNDU-GÜZELOBA-BARINAKLAR BLV-ARIK CAD. Otobüsü Saatleri
- Ankara 122 KORU SİTESİ ÇINAR SİTESİ-KIZILAY Otobüsü Saatleri