6 - ARIKENT - F.ALTAY AKTARMA Otobüsü Saatleri
Etiketler
6 No'lu İzmir Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
ESHOT 6 - ARIKENT - F.ALTAY AKTARMA Güzergahı
Gidiş:- Arıkent Son Durak
- •
- Demet
- •
- Beyaz Durak
- •
- Tuna
- •
- Çamtepe
- •
- Narlıdere Piknik Yeri
- •
- Şehitlik
- •
- Siteler
- •
- Köprübaşı
- •
- Uludağ
- •
- Narlıdere Cami
- •
- Narlıdere İtfaiye
- •
- Balcı
- •
- Güzel Sanatlar Fakültesi
- •
- İzsu
- •
- Kantar
- •
- Dokuz Eylül
- •
- Dörtyol
- •
- Hoca
- •
- Teleferik
- •
- İş Bankası Evleri
- •
- Molla Kuyusu
- •
- Balçova Kahveler
- •
- Beyaz
- •
- Maliye Meslek Lisesi
- •
- Fahrettin Altay Aktarma Merkezi
- Fahrettin Altay Aktarma Merkezi
- •
- İkiztepe
- •
- Balçova Kahveler
- •
- Molla Kuyusu
- •
- İş Bankası Evleri
- •
- Teleferik
- •
- Hoca
- •
- Dörtyol
- •
- Dokuz Eylül
- •
- Kantar
- •
- Güzel Sanatlar Fakültesi
- •
- Balcı
- •
- Narlıdere İtfaiye
- •
- Narlıdere Cami
- •
- Uludağ
- •
- Köprübaşı
- •
- Siteler
- •
- Şehitlik
- •
- Narlıdere Piknik Yeri
- •
- Çamtepe
- •
- Tuna
- •
- Beyaz Durak
- •
- Demet
- •
- Arıkent Son Durak
ESHOT 6 - ARIKENT - F.ALTAY AKTARMA Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:00 | 06:00 | 06:05 | 06:30 | 06:30 | - |
06:20 | 06:20 | 06:25 | 06:50 | 06:50 | 06:35 |
06:40 | 06:40 | 06:45 | 07:10 | 07:10 | 06:55 |
07:00 | 07:00 | 07:05 | 07:30 | 07:30 | 07:15 |
07:20 | 07:20 | 07:25 | 07:50 | 07:50 | 07:35 |
07:40 | 07:40 | 07:45 | 08:10 | 08:10 | 07:55 |
08:00 | 08:00 | 08:05 | 08:30 | 08:30 | 08:15 |
08:20 | 08:20 | 08:25 | 08:50 | 08:50 | 08:35 |
08:40 | 08:40 | 08:45 | 09:15 | 09:15 | 08:50 |
09:00 | 09:00 | 09:00 | 09:40 | 09:40 | 09:15 |
09:25 | 09:25 | 09:30 | 10:05 | 10:05 | 09:45 |
09:50 | 09:50 | 10:00 | 10:30 | 10:30 | 10:15 |
10:15 | 10:15 | 10:30 | 10:55 | 10:55 | 10:45 |
10:40 | 10:40 | 11:00 | 11:20 | 11:20 | 11:15 |
11:05 | 11:05 | 11:30 | 11:45 | 11:45 | 11:45 |
11:30 | 11:30 | 12:00 | 12:10 | 12:10 | 12:15 |
11:55 | 11:55 | 12:30 | 12:35 | 12:35 | 12:45 |
12:20 | 12:20 | 13:00 | 13:00 | 13:00 | 13:15 |
12:45 | 12:45 | 14:00 | 13:25 | 13:25 | 13:45 |
13:10 | 13:10 | 14:30 | 13:50 | 13:50 | 14:15 |
13:35 | 13:35 | 15:00 | 14:15 | 14:15 | 14:45 |
14:00 | 14:00 | 15:30 | 14:40 | 14:40 | 15:15 |
14:25 | 14:25 | 16:00 | 15:05 | 15:05 | 15:45 |
14:50 | 14:50 | 16:30 | 15:30 | 15:30 | 16:15 |
15:15 | 15:15 | 17:00 | 15:55 | 15:55 | 16:45 |
15:40 | 15:40 | 17:30 | 16:20 | 16:20 | 17:15 |
16:05 | 16:05 | 18:00 | 16:45 | 16:45 | 17:45 |
16:30 | 16:30 | 18:30 | 17:10 | 17:10 | 18:15 |
16:55 | 16:55 | 19:00 | 17:35 | 17:35 | 18:45 |
17:20 | 17:20 | 19:30 | 18:00 | 18:00 | 19:15 |
17:45 | 17:45 | 20:00 | 18:25 | 18:25 | 19:45 |
18:10 | 18:10 | 20:15 | 18:50 | 18:50 | 20:15 |
18:35 | 18:35 | 20:45 | 19:15 | 19:15 | 20:45 |
19:30 | 19:30 | 21:15 | 20:00 | 20:00 | 21:15 |
20:00 | 20:00 | 21:45 | 20:30 | 20:30 | 21:45 |
20:30 | 20:30 | 22:15 | 21:00 | 21:00 | 22:15 |
21:00 | 21:00 | 22:45 | 21:30 | 21:30 | 22:45 |
21:30 | 21:30 | 23:15 | 22:00 | 22:00 | 23:15 |
22:00 | 22:00 | 23:45 | 22:30 | 22:30 | 23:45 |
22:30 | 22:30 | - | 23:00 | 23:00 | 24:30 |
23:00 | 23:00 | - | 23:30 | 23:30 | - |
23:30 | 23:30 | - | 24:00 | 24:00 | - |
24:00 | 24:00 | - | 24:30 | 24:30 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İzmir 767 HALİLBEYLİ - KEMALPAŞA Otobüsü Saatleri
- İzmir 326 ESİN SİTESİ - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 124 ALİ FUAT ERDEM - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 108 ESERKENT - BASMANE Otobüsü Saatleri
- İzmir 180 BALÇOVA - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 752 BURUNCUK - HATUNDERE AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 853 ÇİĞLİ AKTARMA - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 35 BALLIKUYU - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 72 İŞÇİEVLERİ - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 46 ÇOBANÇEŞME - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 503 GAZİ MEYDANI - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 430 YAKA KENT MAH. - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri
- İzmir 662 CENGİZHAN - KEMER Otobüsü Saatleri
- İzmir 58 KANDERE - KEMER Otobüsü Saatleri
- İzmir 369 BALÇOVA - KONAK Otobüsü Saatleri
- Ankara A2 ANKARAY-DİKİMEVİ-AŞTİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 16k SULTANBEYLİ-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 1U Otogar - Karataş 1.Bölge Otobüsü Saatleri
- Adana 178 GÜMÜŞYAZI-YUNUSOĞLU-TAŞKÖPRÜ Otobüsü Saatleri
- Ankara 160 OPERA-KIZILAY-ESAT CD.SEYRANBAĞLARI Otobüsü Saatleri
- Denizli 20 Metrobüs Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98mb MEHMET AKİF MAH.- BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- Malatya 8 TOKİ HATLARI Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 8 Karataş 1. Bölge - Perilikaya(toki) Otobüsü Saatleri
- Kayseri 49 SELÇUKLU YUKARI KÜÇÜKALİ Otobüsü Saatleri