613 - BOSTANLI İSKELE - OTOGAR(YEŞİLOVA) Otobüsü Saatleri
Etiketler
613 No'lu İzmir Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
ESHOT 613 - BOSTANLI İSKELE - OTOGAR(YEŞİLOVA) Güzergahı
Gidiş:- Otogar Yeni Son Durak
- •
- Otogar Son Durak
- •
- Bulvar
- •
- Depo
- •
- Çimentaş Lisesi
- •
- Birlik
- •
- Sevgi
- •
- Yeşilova
- •
- Rafet Paşa
- •
- Sanayi Sitesi
- •
- Birlik Cami
- •
- Kanarya
- •
- Yıldırım Beyazıt Cami
- •
- Dispanser
- •
- Havuzlu Kahve
- •
- Mersinli Cami
- •
- Stadyum İstasyon
- •
- Tarım Kredi Koop.
- •
- Üçüncü Sanayi
- •
- Adliye
- •
- Tekel
- •
- Bayraklı Depo
- •
- Manas
- •
- Smyrna
- •
- Piyale
- •
- Bayraklı İstasyon
- •
- Çamlık
- •
- Turan
- •
- Tersane
- •
- Selçuk Yaşar İlk Öğretim Okulu
- •
- Kasman
- •
- Karşıyaka İskele
- •
- Osman Bey Parkı
- •
- Tarık Dursun K.
- •
- Dokuz Eylül Dispanser
- •
- Karşıyaka Yelken Kulübü
- •
- Yunuslar
- •
- Yıllar
- •
- Kağıtçılar
- •
- Velidedeoğlu
- •
- Bostanlı İskele
- Bostanlı İskele
- •
- Bostanlı İskele
- •
- Yıllar
- •
- Yunuslar
- •
- Karşıyaka Yelken Kulübü
- •
- Karşıyaka Evlendirme Dairesi
- •
- Osman Bey Parkı
- •
- Karşıyaka İskele
- •
- Kasman
- •
- Selçuk Yaşar İlk Öğretim Okulu
- •
- Tersane
- •
- Turan
- •
- Çamlık
- •
- Bayraklı Park
- •
- Bayraklı İstasyon
- •
- Piyale
- •
- Smyrna
- •
- Manas
- •
- Bayraklı Depo
- •
- Tekel
- •
- Adliye
- •
- Üçüncü Sanayi
- •
- Tarım Kredi Koop.
- •
- Stadyum İstasyon
- •
- Mersinli
- •
- Burak Reis
- •
- Havuzlu Kahve
- •
- Sıdıka Rodop Lisesi
- •
- Pazar Yeri
- •
- Dispanser
- •
- PTT
- •
- Rafet Paşa
- •
- Yeşilova
- •
- Sevgi
- •
- Birlik
- •
- Çimentaş Lisesi
- •
- Depo
- •
- Bulvar
- •
- Otogar Yeni Son Durak
ESHOT 613 - BOSTANLI İSKELE - OTOGAR(YEŞİLOVA) Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:35 | 06:35 | - | - | - | - |
07:25 | 07:25 | - | 06:35 | 06:35 | - |
08:20 | 08:20 | - | 07:25 | 07:25 | - |
09:15 | 09:15 | - | 08:20 | 08:20 | - |
10:05 | 10:05 | - | 09:15 | 09:15 | - |
11:00 | 11:00 | - | 10:05 | 10:05 | - |
12:00 | 12:00 | - | 11:00 | 11:00 | - |
13:00 | 13:00 | - | 12:00 | 12:00 | - |
14:00 | 14:00 | - | 13:00 | 13:00 | - |
15:00 | 15:00 | - | 14:00 | 14:00 | - |
16:00 | 16:00 | - | 15:00 | 15:00 | - |
17:00 | 17:00 | - | 16:00 | 16:00 | - |
18:00 | 18:00 | - | 17:00 | 17:00 | - |
19:00 | 19:00 | - | 18:00 | 18:00 | - |
20:00 | 20:00 | - | 19:00 | 19:00 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İzmir 119 ALTINDAĞ - BORNOVA METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 137 YAMANLAR - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 158 ESKİ ÇAMLIK - BASMANE Otobüsü Saatleri
- İzmir 476 TINAZTEPE - ŞİRİNYER AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 829 CUMAOVASI AKTARMA - SEFERİHİSAR Otobüsü Saatleri
- İzmir 756 KOZBEYLİ - ULUKENT AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 19 ŞEHİTLER - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 44 MERSİNPINAR - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 820 HARMANDALI - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri
- İzmir 875 EVKA 1 - ŞİRİNYER AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 344 EVKA 2 - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 749 EGEKENT 2 - MENEMEN AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 520 KOOP.EVLERİ - ÜÇYOL METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 748 ULUKENT AKTARMA - MENEMEN AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 782 TAŞKESİK - TORBALI Otobüsü Saatleri
- Ankara 259 ATIŞ CD.-ULUS-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Antalya 505A YENİKÖY-KÖMÜRCÜLER-ORGANİZE-TOKİ-DÖŞEMEALTI-OTOGAR-TIP Otobüsü Saatleri
- İstanbul 27t ŞİRİNTEPE-ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- Bursa 38/D TERMİNAL - YILDIRIM (GECE) Otobüsü Saatleri
- Ankara 339 EGE MH.-SIHHİYE-ULUS Otobüsü Saatleri
- Bursa 80 KENT MEYDANI - YENİŞEHİR HAVAALANI Otobüsü Saatleri
- Ankara 524 SİNCAN-POLATLI 2.CD.-BAKANLIK Otobüsü Saatleri
- Ankara 267 ETLİK-KAZIM KARABEKİR-BEŞEVLER Otobüsü Saatleri
- Ankara 573 YENİKENT-BAKANLIK Otobüsü Saatleri
- Ankara 121 OPERA-TOKİ-TURKUAZ Otobüsü Saatleri