64Ç - KAĞITHANE-ÇELİKTEPE-ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
Etiketler
64Ç No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 64Ç - KAĞITHANE-ÇELİKTEPE-ŞİŞLİ Güzergahı
Gidiş:- GAYRETTEPE METRO
- •
- TAŞITLAR
- •
- KARKUYUSU
- •
- ŞİŞLİ
- •
- ŞİŞLİ MERKEZ
- •
- MECİDİYEKÖY-VİYADÜK
- •
- GAYRETTEPE
- •
- ESENTEPE
- •
- ZİNCİRLİKUYU
- •
- LEVENT
- •
- FABRİKALAR
- •
- 4.LEVEND
- •
- DEPO ARKASI
- •
- KUBİLAY
- •
- VERİMER OKULU
- •
- MENEKŞE SK.
- •
- GENÇ OSMAN CADDESİ
- •
- KEÇİDERESİ
- •
- İKİZLER
- •
- ARMAĞAN SOKAK
- •
- AYGÜN SOKAK
- •
- HİLAL PARK
- •
- YAHYA KEMAL DEREİÇİ
- •
- İSKİ
- •
- K.HANE CENDERE YOLU
- •
- AYAZMA YOLU
- •
- KAĞITHANE
İETT 64Ç - KAĞITHANE-ÇELİKTEPE-ŞİŞLİ Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:00 | - | - | - | - | - |
06:25 | 06:00 | 06:05 | 21:10 | 21:00 | 13:50 |
06:45 | 06:25 | 07:00 | 22:10 | 21:20 | 21:20 |
06:55 | 06:40 | 07:35 | 23:10 | 21:40 | 22:00 |
07:10 | 07:05 | 08:10 | - | 23:10 | 23:15 |
07:25 | 07:15 | 08:55 | - | - | - |
07:40 | 07:25 | 09:30 | - | - | - |
07:55 | 07:45 | 10:05 | - | - | - |
08:15 | 08:00 | 10:45 | - | - | - |
08:35 | 08:15 | 11:25 | - | - | - |
08:55 | 08:35 | 11:50 | - | - | - |
09:15 | 08:55 | 12:20 | - | - | - |
09:35 | 09:15 | 12:45 | - | - | - |
09:55 | 09:30 | 13:05 | - | - | - |
10:15 | 09:55 | 13:35 | - | - | - |
10:35 | 10:15 | 14:05 | - | - | - |
11:10 | 10:40 | 14:35 | - | - | - |
11:40 | 11:05 | 15:00 | - | - | - |
12:15 | 11:35 | 15:35 | - | - | - |
12:45 | 12:00 | 16:00 | - | - | - |
13:15 | 12:25 | 16:35 | - | - | - |
13:50 | 12:55 | 17:00 | - | - | - |
14:30 | 13:25 | 17:35 | - | - | - |
15:10 | 14:05 | 18:15 | - | - | - |
15:40 | 14:30 | 18:40 | - | - | - |
15:55 | 15:20 | 19:25 | - | - | - |
16:15 | 15:45 | 20:10 | - | - | - |
16:35 | 16:15 | 20:50 | - | - | - |
16:55 | 16:40 | 21:35 | - | - | - |
17:15 | 17:10 | 22:40 | - | - | - |
17:35 | 17:30 | - | - | - | - |
17:55 | 17:55 | - | - | - | - |
18:20 | 18:20 | - | - | - | - |
18:50 | 18:40 | - | - | - | - |
19:20 | 19:15 | - | - | - | - |
20:05 | 19:40 | - | - | - | - |
20:40 | 20:10 | - | - | - | - |
21:10 | 20:45 | - | - | - | - |
21:35 | 21:10 | - | - | - | - |
22:40 | 22:30 | - | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 13 ATAŞEHİR-ÇAKMAK MAH-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul gz2 KADIKÖY-GÖZTEPE Otobüsü Saatleri
- İstanbul yh-1 YENİKAPI İDO-ATATÜRK HAVALİMANI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 11h ORTAÇEŞME-ÜMRANİYE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 41s SEYRANTEPE - ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 79m KAYAŞEHİR-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 91e GÖZTEPE MAHALLESİ - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 21c ESENKENT-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 17 KADIKÖY-PENDİK Otobüsü Saatleri
- İstanbul 87 EDİRNEKAPI - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 15h HEKİMBAŞI-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 303 SİLİVRİ-YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 97t BASINSİTESİ - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14ak ALEMDAR-ZİVERBEY-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 134uk KARTAL-U.MUMCU MAH. Otobüsü Saatleri
- İzmir 818 ESBAŞ - ŞİRİNYER AKTARMA Otobüsü Saatleri
- Antalya 600 OTOGAR - HAVALİMANI AKTARMASIZ Otobüsü Saatleri
- Ankara 234 OSTİM METRO-İVEDİK ORGANİZE SANAYİ Otobüsü Saatleri
- Bursa 25/B SİTELER - ATATÜRK CD. Otobüsü Saatleri
- Sakarya 23 Ofis Garaj - Camili 2 Otobüsü Saatleri
- Konya 21 KALFALAR - HASANKÖY Otobüsü Saatleri
- Çorum 4 - B LOZANEVLER - KUYU ÖNÜ Otobüsü Saatleri
- Konya 81 ORTA KONAK DiVANLAR Otobüsü Saatleri
- Ankara 225 İNCİRLİ-OSTİM-İVEDİK ORGANİZE SANAYİ Otobüsü Saatleri
- Düzce 4 AĞA MAH. Otobüsü Saatleri