733 - URLA - YAĞCILAR Otobüsü Saatleri
Etiketler
733 No'lu İzmir Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
ESHOT 733 - URLA - YAĞCILAR Güzergahı
Gidiş:- Urla Son Durak
- •
- Fidanlık
- •
- Mustafa Reşit Aydın Parkı
- •
- Jandarma 2
- •
- Urla Merkez
- •
- Emniyet Durağı
- •
- Şehit Kemal İlk Öğretim Okulu
- •
- Çeşme
- •
- Sanayi Kavşağı
- •
- Sümbül
- •
- Kuşçular yol ayrımı
- •
- Santral
- •
- Kehribar
- •
- Çiçekçi
- •
- Kuşçular İÖO
- •
- Kuşçular Sera
- •
- Badem
- •
- Ceviz
- •
- Mola
- •
- İncir
- •
- Zeytin
- •
- Ova
- •
- Nar
- •
- Güzelbelde
- •
- Kuşçular Ova İÖO
- •
- Kuşçular Orman Yangın Ekibi
- •
- Zambak
- •
- Ulu Çam
- •
- Altınköy yolu
- •
- Altınköy Sitesi
- •
- Yörük
- •
- Titus
- •
- Çınar
- •
- Yağcılar yol ayrımı
- •
- Çamlıtepe
- •
- Demircili Mezarlık
- •
- Demircili Meydan
- •
- Demircili Mezarlık
- •
- Çamlıtepe
- •
- Yağcılar yol ayrımı
- •
- Vicdan
- •
- Yağcılar Sera
- •
- Yağcılar Giriş
- •
- Yağcılar Son durak
- Yağcılar Son durak
- •
- Yağcılar Giriş
- •
- Yağcılar Sera
- •
- Vicdan
- •
- Çamlıtepe
- •
- Demircili Mezarlık
- •
- Demircili Meydan
- •
- Demircili Mezarlık
- •
- Çamlıtepe
- •
- Yağcılar yol ayrımı
- •
- Çınar
- •
- Titus
- •
- Yörük
- •
- Altınköy Sitesi
- •
- Altınköy yolu
- •
- Ulu Çam
- •
- Zambak
- •
- Kuşçular Orman Yangın Ekibi
- •
- Kuşçular Ova İÖO
- •
- Güzelbelde
- •
- Nar
- •
- Ova
- •
- Zeytin
- •
- İncir
- •
- Mola
- •
- Ceviz
- •
- Badem
- •
- Kuşçular Sera
- •
- Kuşçular İÖO
- •
- Çiçekçi
- •
- Kehribar
- •
- Santral
- •
- Kuşçular yol ayrımı
- •
- Sümbül
- •
- Sanayi Kavşağı
- •
- Çeşme
- •
- Şehit Kemal İlk Öğretim Okulu
- •
- Emniyet
- •
- Eski Pazar Yeri
- •
- Orman İşletmesi
- •
- Jandarma 2
- •
- Mustafa Reşit Aydın Parkı
- •
- Fidanlık
- •
- Urla Son Durak
ESHOT 733 - URLA - YAĞCILAR Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:25 | 06:30 | - | 07:00 | 07:00 | - |
07:40 | 08:00 | - | 08:20 | 09:00 | - |
15:30 | 15:30 | - | 16:30 | 16:30 | - |
17:15 | 17:15 | - | 18:15 | 18:15 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İzmir 305 2. İNÖNÜ MAH. - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 423 ŞİRİNEVLER - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri
- İzmir 222 ŞEMİKLER - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 299 M.ERENER - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 70 BUCA - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 442 ATATÜRK MAHALLESİ - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri
- İzmir 53 MTK ALTINDAĞ - H.PINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 374 İZKENT - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 564 AYAKKABICILAR SİTESİ - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 486 FAHRETTİN ALTAY - İNCİRALTI Otobüsü Saatleri
- İzmir 722 TORBALI - YAZIBAŞI Otobüsü Saatleri
- İzmir 77 NAFİZ GÜRMAN - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 28 PAYAMLI - GÜZELBAHÇE Otobüsü Saatleri
- İzmir 783 SAĞLIK - TORBALI Otobüsü Saatleri
- İzmir 27 ÇAMLIK - KONAK Otobüsü Saatleri
- Ankara 174 OPERA-BEYSUKENT ANGORA EVLERİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 226 HASTANE METRO-MEMLÜK MH. Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14e KADIKÖY-K.KARABEKİR MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- Ankara B1 BANLİYO-KAYAŞ-SİNCAN Otobüsü Saatleri
- Kayseri 635 MELİKGAZİ SOSYAL KONUTLAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 34-2 AVCILAR-ZİNCİRLİKUYU Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 60 Odunpazarı - H Tipi Ceza Evi (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Kayseri 4902 HİSARCIK KORUDİBİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 13b YENİŞEHİR-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- Bursa 104 MUDANYA İSKELESİ - GEMLİK MEYDANI Otobüsü Saatleri