756 - KOZBEYLİ - ULUKENT AKTARMA Otobüsü Saatleri
Etiketler
756 No'lu İzmir Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
ESHOT 756 - KOZBEYLİ - ULUKENT AKTARMA Güzergahı
Gidiş:- Ulukent Aktarma (Yeni)
- •
- Çitlenbik
- •
- Hobi Park
- •
- Üçyol
- •
- Dörtyol
- •
- Ekin Koleji
- •
- Seyrek Belediyesi
- •
- Kumtepe
- •
- Seyrek İlk Öğretim Okulu
- •
- Seyrek Meydan
- •
- Aşağı Çeşme
- •
- Gediz Üniversitesi
- •
- Villakent Giriş
- •
- Teraslı Park
- •
- Spor Sahası
- •
- Heykel
- •
- Merdivenli Park
- •
- Villakent Merkez
- •
- Villakent Bebe
- •
- Florya
- •
- Şahin
- •
- Maltepe Giriş
- •
- Maltepe Son Durak
- •
- Maltepe Kubilay
- •
- Maltepe Köşe
- •
- Maltepe Köprü
- •
- Gerenköy Mezarlık
- •
- Gerenköy Üçyol
- •
- Gerenköy İlk Öğretim Okulu
- •
- Gerenköy Bakkal
- •
- Gerenköy Çam
- •
- Gerenköy Atatürk
- •
- Gerenköy Çeşme
- •
- Ahşap Ev
- •
- Yeniköy Çiftlik
- •
- Yeniköy
- •
- Yeniköy Küme evleri
- •
- Kozbeyli Çamlık
- •
- Kozbeyli Giriş
- •
- Kozbeyli Karanfil
- •
- Kozbeyli Kardelen
- •
- Kozbeyli Meydan
- Kozbeyli Meydan
- •
- Kozbeyli Kardelen
- •
- Kozbeyli Karanfil
- •
- Kozbeyli Giriş
- •
- Kozbeyli Çamlık
- •
- Yeniköy Küme evleri
- •
- Yeniköy
- •
- Yeniköy Çiftlik
- •
- Gerenköy Dörtyol
- •
- Ahşap Ev
- •
- Gerenköy Çeşme
- •
- Gerenköy Atatürk
- •
- Gerenköy Çam
- •
- Gerenköy Bakkal
- •
- Gerenköy İlk Öğretim Okulu
- •
- Gerenköy Son Durak
- •
- Gerenköy Üçyol
- •
- Gerenköy Mezarlık
- •
- Maltepe Köprü
- •
- Maltepe Köşe
- •
- Maltepe Kubilay
- •
- Maltepe Son Durak
- •
- Maltepe Giriş
- •
- Şahin
- •
- Florya
- •
- Villakent Bebe
- •
- Villakent Merkez
- •
- Merdivenli Park
- •
- Heykel
- •
- Spor Sahası
- •
- Teraslı Park
- •
- Villakent Giriş
- •
- Gediz Üniversitesi
- •
- Aşağı Çeşme
- •
- Seyrek Meydan
- •
- Seyrek İlk Öğretim Okulu
- •
- Kumtepe
- •
- Seyrek Belediyesi
- •
- Ekin Koleji
- •
- Dörtyol
- •
- Üçyol
- •
- Hobi Park
- •
- Çitlenbik
- •
- Ulukent Aktarma (Yeni)
ESHOT 756 - KOZBEYLİ - ULUKENT AKTARMA Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
07:05 | 07:05 | - | 06:15 | 06:15 | - |
09:00 | 09:00 | - | 08:00 | 08:00 | - |
14:30 | 14:30 | - | 13:30 | 13:30 | - |
16:30 | 16:30 | - | 15:30 | 15:30 | - |
18:30 | 18:30 | - | 17:30 | 17:30 | - |
20:30 | 20:30 | - | 19:30 | 19:30 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İzmir 818 ESBAŞ - ŞİRİNYER AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 315 KARAÇAM - EVKA3 METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 441 ÇINARTEPE - ŞİRİNYER AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 980 FAHRETTİN ALTAY - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 750 BAĞARASI - ULUKENT AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 238 SALHANE AKTARMA - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 805 ÇAMLIKULE - ŞİRİNYER AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 369 BALÇOVA - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 122 MAVİŞEHİR AKTARMA - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 27 ÇAMLIK - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 147 POSTACI - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 576 TINAZTEPE - HALKAPINAR METRO2 Otobüsü Saatleri
- İzmir 565 EVKA 4 - BORNOVA METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 412 TINAZTEPE - YERLEŞKE Otobüsü Saatleri
- İzmir 850 GEDİZ ÜNİVERSİTESİ - ULUKENT AKTARMA Otobüsü Saatleri
- Ankara 260 ESERTEPE-BEŞEVLER Otobüsü Saatleri
- İstanbul 49 YUNUSEMRE MAH. - ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- Bursa 26/A SİTELER - BURSA DEVLET HASTANESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul el2 EMİRGAN - 4.LEVEND METRO Otobüsü Saatleri
- Adana 176 SALBAŞ - ÇİFTEMİNARE Otobüsü Saatleri
- Bursa 15/D ALEMDAR - BURSA DEVLET HASTANESİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 165 TÜRKKONUT-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- İstanbul e-60 MİMAR SİNAN - B.ÇEKMECE - MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- Trabzon BARIŞ SİTESİ (TANJANT) BARIŞ SİTESİ (TANJANT) Otobüsü Saatleri
- Ankara 503 YENİKENT-SİNCAN Otobüsü Saatleri