766 - ANSIZCA - KEMALPAŞA Otobüsü Saatleri
Etiketler
766 No'lu İzmir Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
ESHOT 766 - ANSIZCA - KEMALPAŞA Güzergahı
Gidiş:- Kemalpaşa Son Durak
- •
- Ege
- •
- Manav
- •
- Kadın Platformu
- •
- Çeşme
- •
- Cumhuriyet
- •
- Osmanlı Parkı
- •
- Sekiz Eylül İlk Öğretim Okulu
- •
- Kemalpaşa Havuz
- •
- Çınarköy Yolu
- •
- Demirci
- •
- Master
- •
- Erze
- •
- Kızıl Üzüm
- •
- Anıt
- •
- Pepsi
- •
- Pakmaya
- •
- Mopak Meslek Lisesi
- •
- Ulucak Giriş
- •
- Ulucak Spor Tesisleri
- •
- Ulucak Cumhuriyet
- •
- Güneş
- •
- Ulucak İlk Öğretim Okulu
- •
- Ulucak Mezarlık
- •
- Ulucak Pazar Yeri
- •
- Ulucak Trafo
- •
- Ulucak Belediyesi
- •
- Ulucak Son Durağı
- •
- Ulucak Belediyesi
- •
- Şehit
- •
- İnönü
- •
- Damlacık Köyü İlk Öğretim Okulu
- •
- Damlacık Meydan
- •
- Kuyucak İlk Öğretim Okulu
- •
- Kuyucak Meydan
- •
- Ansızca Giriş
- •
- Ansızca Cami
- •
- Ansızca Son Durak
- Ansızca Son Durak
- •
- Ansızca Cami
- •
- Ansızca Giriş
- •
- Kuyucak Meydan
- •
- Kuyucak İÖO
- •
- Damlacık Meydan
- •
- Damlacık Köyü İlk Öğretim Okulu
- •
- İnönü
- •
- Şehit
- •
- Ulucak Belediyesi
- •
- Ulucak Son Durağı
- •
- Ulucak Belediyesi
- •
- Ulucak Trafo
- •
- Ulucak Pazar Yeri
- •
- Ulucak Mezarlık
- •
- Ulucak İlk Öğretim Okulu
- •
- Güneş
- •
- Ulucak Cumhuriyet
- •
- Ulucak Spor Tesisleri
- •
- Ulucak Giriş
- •
- Mopak Meslek Lisesi
- •
- Pakmaya
- •
- Pepsi
- •
- Anıt
- •
- Kızıl Üzüm
- •
- Erze
- •
- Master
- •
- Demirci
- •
- Çınarköy Yolu
- •
- Kemalpaşa Havuz
- •
- Sekiz Eylül İlk Öğretim Okulu
- •
- Osmanlı Parkı
- •
- Cumhuriyet
- •
- Çeşme
- •
- Manav
- •
- Ege
- •
- Kemalpaşa Son Durak
ESHOT 766 - ANSIZCA - KEMALPAŞA Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
07:00 | 07:00 | - | - | - | - |
09:20 | 09:20 | - | 08:10 | 08:10 | - |
18:10 | 18:10 | - | 17:00 | 17:00 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İzmir 149 KAKLIÇ - ÇİĞLİ AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 450 İZYUVA - EVKA3 METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 102 ALPASLAN MAH. - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 986 FAHRETTİN ALTAY - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 225 GÜNALTAY - BASMANE Otobüsü Saatleri
- İzmir 770 TORBALI - SELÇUK Otobüsü Saatleri
- İzmir 718 CUMAOVASI AKTARMA - TORBALI Otobüsü Saatleri
- İzmir 131 CUMHURİYET MAH. - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 57 ALTINDAĞ - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 45 GÜLTEPE - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 376 TINAZTEPE - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 74 YENİGÜN MAH. - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 109 SEVGİ MAH. - BASMANE Otobüsü Saatleri
- İzmir 300 F.ALTAY - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 446 EVKA 5 - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 73t FLORYA - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- Kayseri 385 FEVZİOĞLU Otobüsü Saatleri
- İstanbul 97b ÇAVUŞPAŞA - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- Kayseri 10 FEVZİ ÇAKMAK YILDIZ SİT Otobüsü Saatleri
- Ankara 331 ZERDALİTEPE-DDY Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 20E Göksüncük - Seyrantepe Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14ak ALEMDAR-ZİVERBEY-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- Adana 164 KÜÇÜK DİKİLİ-E.VİLAYET Otobüsü Saatleri
- Denizli 15 Bayramyeri-Şirinköy Otobüsü Saatleri
- Ankara M1 METRO-BATIKENT-KIZILAY Otobüsü Saatleri