78zb - BAŞAKŞEHİR 4.ETAP-ZEYTİNBURNU METRO Otobüsü Saatleri
Etiketler
78zb No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 78ZB - BAŞAKŞEHİR 4.ETAP-ZEYTİNBURNU METRO Güzergahı
Gidiş:- BAŞAKŞEHİR 4.ETAP
- •
- BAŞAKŞEHİR DEV.HAST
- •
- YUNUS EMRE CADDESİ
- •
- KUĞU SOKAK
- •
- ESENBAHÇE
- •
- BAŞAKPAZAR
- •
- ÇARŞI
- •
- D BLOK
- •
- KLİNİK
- •
- MEVLANA CADDESİ
- •
- ÇINAR KOLEJİ
- •
- B BLOK
- •
- 4.ETAP 2.KISIM
- •
- ERTUĞRUL GAZİ CAD.
- •
- MİSSTANBUL EVLERİ
- •
- ENSAR KOLEJİ
- •
- KANLICA SİTESİ
- •
- KAVACIK SİTESİ
- •
- BAŞAKŞEHİR METRO
- •
- BAŞAKŞEHİR POLİS MRK
- •
- BAŞAKŞEHİR 1.ETAP
- •
- KÜLTÜR TESİSLERİ
- •
- ONURKENT
- •
- A1 YOLU
- •
- KÜLTÜR EVİ
- •
- FESLEĞEN SİTESİ
- •
- BİZİMEVLER
- •
- ÜNİVERSİTELİLER ST
- •
- İSKİ TESİSLERİ
- •
- BAŞAKŞEHİR 2.ETAP
- •
- B.ŞEHİR 1.ETAP CAMİİ
- •
- BAŞAK ŞEHİR BULVARI
- •
- CAHİT ZARİFOĞLU İÖO.
- •
- DÖRTYOL
- •
- SANAYİ
- •
- BAŞAKŞEHİR YOLU
- •
- TORMAK SAN.SİT.
- •
- SARAÇLAR SİTESİ
- •
- AYMA KOOP.
- •
- ZİYA GÖKALP
- •
- KERESTECİLER SİTESİ
- •
- ELEKTRİK KURUMU
- •
- TEM YOLU
- •
- İMSAN SANAYİ SİTESİ
- •
- İKİTELLİ GARAJI
- •
- ATATÜRK MAHALLESİ
- •
- 1.ETAP KONUTLARI
- •
- TOPLU KONUT YOLU
- •
- İKİTELLİ KÖPRÜSÜ
- •
- SANAYİ MAHALLESİ
- •
- EVREN MAHALLESİ
- •
- PİRİREİS
- •
- ATEŞTUĞLA
- •
- KOCA YUSUF İÖO
- •
- İSTANBUL SGK
- •
- KİRAZLI CADDESİ
- •
- BAĞCILAR BELEDİYESİ
- •
- FIRIN
- •
- BARBAROS MAHALLESİ
- •
- HASTANE
- •
- KOCASİNAN
- •
- KOCASİNAN İ.Ö.O
- •
- GAZİ CADDESİ
- •
- MEZBAHA YOLU
- •
- KARABURUN
- •
- MEVLANA CAMİİ
- •
- DEREYOLU
- •
- ZAFER MAHALLESİ
- •
- ÖĞRETMENLER PARKI
- •
- ŞELALE SOKAK
- •
- TÜRKİSTAN
- •
- AHMET YESEVİ CADDESİ
- •
- YENİBOSNA METRO
- •
- ŞİRİNEVLER
- •
- ÇOCUK SİTESİ
- •
- BAHÇELİEVLER
- •
- İNCİRLİ
- •
- BAKIRKÖY ADLİYESİ
- •
- ZEYTİNBURNU
- ZEYTİNBURNU
- •
- KOCATEPE
- •
- İNCİRLİ (E-5)
- •
- İNCİRLİ
- •
- BAHÇELİEVLER
- •
- ÇOCUK SİTESİ
- •
- ATAKÖY GEÇİT
- •
- ATAKÖY KÖPRÜSÜ
- •
- ŞİRİNEVLER
- •
- HÜRRİYET MAHALLESİ
- •
- MAHMUTBEY CADDESİ
- •
- PAZAR YOLU
- •
- 15.SOKAK
- •
- 22.SOKAK
- •
- ÜÇEVLER
- •
- ŞENDURAK
- •
- İTFAİYE OKULU
- •
- KOCASİNAN İ.Ö.O
- •
- KOCASİNAN
- •
- HASTANE
- •
- BARBAROS MAHALLESİ
- •
- FIRIN
- •
- BAĞCILAR BELEDİYESİ
- •
- KİRAZLI CADDESİ
- •
- İSTANBUL SGK
- •
- ATEŞTUĞLA
- •
- MEZARLIK
- •
- PİRİREİS
- •
- EVREN MAHALLESİ
- •
- SANAYİ MAHALLESİ
- •
- İKİTELLİ KÖPRÜSÜ
- •
- TOPLU KONUT YOLU
- •
- 1.ETAP KONUTLARI
- •
- PARSELLER
- •
- ATATÜRK MAHALLESİ
- •
- İKİTELLİ GARAJI
- •
- İMSAN SANAYİ SİTESİ
- •
- TEM YOLU
- •
- ELEKTRİK KURUMU
- •
- KERESTECİLER SİTESİ
- •
- ZİYA GÖKALP
- •
- AYMA KOOP.
- •
- SARAÇLAR SİTESİ
- •
- TORMAK SAN.SİT.
- •
- BAŞAKŞEHİR YOLU
- •
- SANAYİ
- •
- CAHİT ZARİFOĞLU İÖO.
- •
- BAŞAK ŞEHİR BULVARI
- •
- B.ŞEHİR 1.ETAP CAMİİ
- •
- BAŞAKŞEHİR 2.ETAP
- •
- İSKİ TESİSLERİ
- •
- ÜNİVERSİTELİLER ST
- •
- BİZİMEVLER
- •
- FESLEĞEN SİTESİ
- •
- KÜLTÜR EVİ
- •
- A1 YOLU
- •
- ONURKENT
- •
- BAŞAKŞEHİR POLİS MRK
- •
- KAVACIK SİTESİ
- •
- ENSAR KOLEJİ
- •
- MİSSTANBUL EVLERİ
- •
- ERTUĞRUL GAZİ CAD.
- •
- 4.ETAP 2.KISIM
- •
- B BLOK
- •
- ÇINAR KOLEJİ
- •
- MEVLANA CADDESİ
- •
- KLİNİK
- •
- D BLOK
- •
- ÇARŞI
- •
- BAŞAKPAZAR
- •
- ESENBAHÇE
- •
- KUĞU SOKAK
- •
- YUNUS EMRE CADDESİ
- •
- BAŞAKŞEHİR DEV.HAST
- •
- BAŞAKŞEHİR 4.ETAP
İETT 78ZB - BAŞAKŞEHİR 4.ETAP-ZEYTİNBURNU METRO Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:10 | 06:10 | - | 06:10 | 06:10 | - |
07:00 | 07:00 | 07:00 | 07:00 | 07:00 | 07:30 |
07:50 | 07:50 | 08:00 | 07:50 | 07:50 | 08:30 |
08:40 | 08:40 | 09:00 | 08:40 | 08:40 | 09:30 |
09:40 | 09:40 | 10:00 | 09:40 | 09:40 | 10:30 |
10:30 | 10:30 | 11:00 | 10:30 | 10:30 | 11:30 |
11:30 | 11:30 | 12:00 | 11:30 | 11:30 | 12:30 |
12:30 | 12:30 | 13:00 | 12:30 | 12:30 | 13:30 |
13:30 | 13:30 | 14:00 | 13:30 | 13:30 | 14:30 |
14:30 | 14:30 | 15:00 | 14:30 | 14:30 | 15:30 |
15:30 | 15:30 | 16:00 | 15:30 | 15:30 | 16:30 |
16:30 | 16:30 | 17:00 | 16:30 | 16:30 | 17:30 |
17:30 | 17:30 | 18:00 | 17:30 | 17:30 | 18:30 |
18:30 | 18:30 | 19:00 | 18:30 | 18:30 | 19:30 |
19:30 | 19:30 | 20:00 | 19:30 | 19:30 | 20:30 |
20:30 | 20:30 | 21:00 | 20:30 | 20:30 | 21:30 |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 142a BOĞAZKÖY MAH.- AVCILAR METROBÜS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 29t TARABYAÜSTÜ-4.LEVENT METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 93 ZEYTİNBURNU-EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 133p TEPEÖREN-TUZLA Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98e GÜNEŞLİ BASIN TESİSLERİ - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 154 HACIOSMAN METRO-SARIYER-KOÇ ÜNİVERSİTESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 9Ç ÜSKÜDAR-ÇEKMEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 34z ZİNCİRLİKUYU-SÖĞÜTLÜÇEŞME Otobüsü Saatleri
- İstanbul 145m YEŞİLKENT-BEYKENT-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 146t BOĞAZKÖY MH.-BAHÇEŞEHİR-YENİKAPI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 48b HASDAL (ARICILAR) - ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14Çk Ş.ŞAHİNBEY-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul km22 SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI-CEVİZLİ PERONLAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98m İSTOÇ - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 401 ÇATALCA-YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- Ankara 336 Y.ABDAL-ULUS Otobüsü Saatleri
- Adana 193 TAŞKÖPRÜ - METAL SANAYİ - GÖLBAŞI Otobüsü Saatleri
- İzmir 756 KOZBEYLİ - ULUKENT AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 725 F.ALTAY - URLA Otobüsü Saatleri
- Antalya 504A KAMPÜS-KEPEZ-DUACI-ARAPLAR-DUACI-FATİH-KAMPÜS Otobüsü Saatleri
- İzmir 879 YEŞİLYURT - GAZİEMİR SEMT GARAJI Otobüsü Saatleri
- Batman 5C 5.C.5NOLU:HAT 25 NOLU ARAÇ:72 DL 137 Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 57 Devlet Hastanesi - Karapinar Mah. (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Kayseri 498 KIRANARDI HASTANE Otobüsü Saatleri
- Ankara 447 BARAJ MH.-ULUS-SIHHİYE Otobüsü Saatleri