79e - KAYABAŞI KİPTAŞ-KAYAŞEHİR-EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
Etiketler
79e No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 79E - KAYABAŞI KİPTAŞ-KAYAŞEHİR-EMİNÖNÜ Güzergahı
Gidiş:- KAYABAŞI KİPTAŞ
- •
- KAYAŞEHİR
- •
- ELMAS SİTESİ
- •
- SEDEF SİTESİ
- •
- AKİK SİTESİ
- •
- OLTU SİTESİ
- •
- MERKEZ KAYAŞEHİR
- •
- ZÜMRÜT SİTESİ
- •
- YAKUT SİTESİ
- •
- FİRUZE SİTESİ
- •
- K.ŞEHİR SAĞLIK OCAĞI
- •
- OPAL SİTESİ
- •
- SAFİR SİTESİ
- •
- 15.BÖLGE
- •
- 16.BÖLGE
- •
- BAHÇETEPE
- •
- OLİMPİYAT BULVARI
- •
- MİMAR.K.BULVARI
- •
- FESLEĞEN SİTESİ
- •
- KÜLTÜR EVİ
- •
- A1 YOLU
- •
- ONURKENT
- •
- KÜLTÜR TESİSLERİ
- •
- B.ŞEHİR 1.ETAP CAMİİ
- •
- BAŞAK ŞEHİR BULVARI
- •
- CAHİT ZARİFOĞLU İÖO.
- •
- DÖRTYOL
- •
- TÜMSAN
- •
- DÖKÜMCÜLER SİTESİ
- •
- FATİH SANAYİ SİTESİ
- •
- İSTİHDAM
- •
- ESKOOP
- •
- B.GÜNGÖREN SAN.SİT.
- •
- ATATÜRK BULVARI
- •
- DOLAPDERE SAN.SİTESİ
- •
- ORGANİZE SAN.SİTESİ
- •
- TOPKAPI ALT GEÇİT
- •
- MİLLET CADDESİ
- •
- PAZARTEKKE
- •
- İSTANBUL TIP FAKÜLTE
- •
- ÇAPA
- •
- FINDIKZADE
- •
- HASEKİ
- •
- YUSUFPAŞA
- •
- PERTEVNİYAL V.SULTAN
- •
- MÜZE
- •
- UNKAPANI
- •
- AZAPKAPI
- •
- PERŞEMBE PAZARI
- •
- KARAKÖY
- •
- EMİNÖNÜ
- EMİNÖNÜ
- •
- RAGIP GÜMÜŞPALA CAD.
- •
- UNKAPANI
- •
- MÜZE
- •
- İST.BÜYÜKŞEHİR BELED
- •
- PERTEVNİYAL V.SULTAN
- •
- YUSUFPAŞA
- •
- HASEKİ
- •
- FINDIKZADE
- •
- ÇAPA
- •
- İSTANBUL TIP FAKÜLTE
- •
- MİLLET CADDESİ
- •
- TOPKAPI ALT GEÇİT
- •
- ORGANİZE SAN.SİTESİ
- •
- DOLAPDERE SAN.SİTESİ
- •
- ATATÜRK BULVARI
- •
- B.GÜNGÖREN SAN.SİT.
- •
- ESKOOP
- •
- İSTİHDAM
- •
- FATİH SANAYİ SİTESİ
- •
- DÖKÜMCÜLER SİTESİ
- •
- TÜMSAN
- •
- DÖRTYOL
- •
- CAHİT ZARİFOĞLU İÖO.
- •
- B.ŞEHİR 1.ETAP CAMİİ
- •
- KÜLTÜR TESİSLERİ
- •
- ONURKENT
- •
- A1 YOLU
- •
- KÜLTÜR EVİ
- •
- FESLEĞEN SİTESİ
- •
- MİMAR.K.BULVARI
- •
- OLİMPİYAT BULVARI
- •
- BAHÇETEPE
- •
- 16.BÖLGE
- •
- 15.BÖLGE
- •
- SAFİR SİTESİ
- •
- FİRUZE SİTESİ
- •
- K.ŞEHİR SAĞLIK OCAĞI
- •
- OPAL SİTESİ
- •
- ZÜMRÜT SİTESİ
- •
- MERKEZ KAYAŞEHİR
- •
- OLTU SİTESİ
- •
- AKİK SİTESİ
- •
- SEDEF SİTESİ
- •
- ELMAS SİTESİ
- •
- KAYAŞEHİR
- •
- KAYABAŞI KİPTAŞ
İETT 79E - KAYABAŞI KİPTAŞ-KAYAŞEHİR-EMİNÖNÜ Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:05 | - | - | 07:20 | - | - |
06:25 | 06:05 | 07:45 | 08:00 | 07:20 | 09:10 |
07:00 | 06:50 | 10:35 | 08:45 | 08:15 | 12:00 |
07:45 | 07:50 | 12:15 | 09:30 | 09:20 | 13:35 |
08:20 | 08:45 | 13:30 | 10:00 | 10:20 | 15:00 |
08:50 | 09:40 | 15:00 | 10:30 | 11:20 | 16:30 |
09:40 | 10:55 | 16:25 | 11:10 | 12:20 | 18:00 |
10:10 | 11:50 | 17:55 | 11:45 | 13:20 | 19:20 |
10:55 | 12:50 | 19:30 | 12:25 | 14:20 | 20:50 |
11:25 | 13:50 | - | 13:00 | 15:20 | - |
11:55 | 14:50 | - | 13:30 | 16:20 | - |
12:30 | 15:50 | - | 14:00 | 17:20 | - |
13:15 | 16:50 | - | 14:40 | 18:20 | - |
13:50 | 18:00 | - | 15:20 | 19:30 | - |
14:25 | 18:50 | - | 16:00 | 20:30 | - |
15:00 | 19:55 | - | 16:40 | 21:30 | - |
15:40 | - | - | 17:20 | - | - |
16:20 | - | - | 18:00 | - | - |
17:00 | - | - | 18:40 | - | - |
17:40 | - | - | 19:20 | - | - |
18:20 | - | - | 20:00 | - | - |
19:00 | - | - | 20:35 | - | - |
19:40 | - | - | 21:10 | - | - |
20:20 | - | - | 21:45 | - | - |
21:00 | - | - | 22:20 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 79c KAYAŞEHİR-CEBECİ MAH. Otobüsü Saatleri
- İstanbul 13m TEPEÜSTÜ-ÇAKMAK MAH.-UZUNÇAYIR METROBÜS Otobüsü Saatleri
- İstanbul e-9 BOSTANCI - SABİHA GÖKÇEN H.LİMANI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 39o YEŞİLPINAR-OTOGAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 36ay ARNAVUTKÖY - YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 110 KADIKÖY-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 33Çm BAĞCILAR DEVLET HST.-ÇİNÇİNDERE CD.-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98s K.S.SÜLEYMAN EĞT. ARŞ.HASTANESİ - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98k FEVZİ ÇAKMAK MAH.- BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 336m ARNAVUTKÖY-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 133f YEDPA-FINDIKLI MAH-MALTEPE-CEVİZLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 70fy FERİKÖY-YENİKAPI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 40t İSTİNYE DEREİÇİ-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 399c ESENTEPE MAHALLESİ - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 59rs SARIYER-RUMELİHİSARÜSTÜ Otobüsü Saatleri
- Antalya TC50A FATİH-SANTRAL-CEZAEVİ-YENİ SANAYİ-GÜLVEREN-MELTEM-DEVLET HAST.- Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 7C Otogar - Üçoklar Otobüsü Saatleri
- İzmir 88 YENİ ÇAMLIK - BASMANE Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 40 Seyrantepe - Muhacırosman Otobüsü Saatleri
- Antalya 520 AKSU-AŞAĞIKOCAYATAK-KUMKÖY Otobüsü Saatleri
- Antalya 527 AKSU-KARAÇALLI- KUNDU-TURİZM YOLU-KEMERAĞZI -AKSU Otobüsü Saatleri
- İzmir 209 ZEYTİNALANI - KONAK Otobüsü Saatleri
- Çorum 14 KUBBELİ - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- Ankara 158 OPERA-ÖVEÇLER-1042.CD. Otobüsü Saatleri
- İzmir 785 DAĞTEKKE - TORBALI Otobüsü Saatleri