79g - KAYAŞEHİR-Z.B METRO Otobüsü Saatleri
Etiketler
79g No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 79G - KAYAŞEHİR-Z.B METRO Güzergahı
Gidiş:- KAYAŞEHİR
- •
- ELMAS SİTESİ
- •
- SEDEF SİTESİ
- •
- AKİK SİTESİ
- •
- OLTU SİTESİ
- •
- MERKEZ KAYAŞEHİR
- •
- ZÜMRÜT SİTESİ
- •
- OPAL SİTESİ
- •
- YAKUT SİTESİ
- •
- RUMELİLER SİTESİ
- •
- KAYAŞEHİR YOLU
- •
- SON EVLER
- •
- KURUTOPRAK
- •
- MAHMUT ŞEVKET İÖO
- •
- PAZAR YOLU
- •
- GÜVERCİNTEPE
- •
- BAYRAMTEPE
- •
- TEPE ÜSTÜ
- •
- GÖKTEPE
- •
- SU DEPOSU
- •
- OSMANLI CADDESİ
- •
- BAYRAMTEPE YOLU
- •
- ALTINŞEHİR
- •
- ALTINŞEHİR İÖO
- •
- KÜÇÜKÇEKMECE GÖLÜ
- •
- KURUÇEŞME
- •
- İSTANBUL CADDESİ
- •
- YARIMBURGAZ
- •
- YARIMBURGAZ CAMİİ
- •
- NÜKLEER ARAŞTIRMA M.
- •
- KONUT BİRLİK
- •
- KONUTBİRLİK KÖPRÜSÜ
- •
- YENİDOĞAN
- •
- TURGUT ÖZAL BULVARI
- •
- M.AKİF ERSOY HASTANE
- •
- HALKALI PARK
- •
- M.AKIF ERSOY LİSESİ
- •
- ORKİDE
- •
- SİTELER
- •
- AŞURA MEYDANI
- •
- ERLER PARKI
- •
- FATİH CADDESİ
- •
- YENİBOSNA KÖYALTI
- •
- YOLBAKIM 2.BÖLGE
- •
- SPOTÇULAR ÇARŞISI
- •
- ADLİ TIP KURUMU
- •
- KULELİ
- •
- YENİBOSNA METRO
- •
- ŞİRİNEVLER
- •
- ÇOCUK SİTESİ
- •
- BAHÇELİEVLER
- •
- İNCİRLİ
- •
- İNCİRLİ (E-5)
- •
- BAKIRKÖY ADLİYESİ
- •
- ZEYTİNBURNU
- ZEYTİNBURNU
- •
- A.NAZİF GÜRMAN MAH.
- •
- KOCATEPE
- •
- İNCİRLİ (E-5)
- •
- BAHÇELİEVLER
- •
- ÇOCUK SİTESİ
- •
- ATAKÖY GEÇİT
- •
- ATAKÖY KÖPRÜSÜ
- •
- ŞİRİNEVLER
- •
- KULELİ
- •
- KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
- •
- SPOTÇULAR ÇARŞISI
- •
- YOLBAKIM 2.BÖLGE
- •
- YENİBOSNA KÖYALTI
- •
- KUYUMCUKENT ÇARŞI
- •
- KUYUMCUKENT
- •
- FATİH CADDESİ
- •
- AŞURA MEYDANI
- •
- SİTELER
- •
- ORKİDE
- •
- M.AKIF ERSOY LİSESİ
- •
- HALKALI POLİS MERKEZ
- •
- M.AKİF ERSOY HASTANE
- •
- TURGUT ÖZAL BULVARI
- •
- YENİDOĞAN
- •
- KONUTBİRLİK KÖPRÜSÜ
- •
- KONUT BİRLİK
- •
- NÜKLEER ARAŞTIRMA M.
- •
- YARIMBURGAZ CAMİİ
- •
- YARIMBURGAZ
- •
- İSTANBUL CADDESİ
- •
- KURUÇEŞME
- •
- KÜÇÜKÇEKMECE GÖLÜ
- •
- ALTINŞEHİR İÖO
- •
- BAYRAMTEPE YOLU
- •
- OSMANLI CADDESİ
- •
- SU DEPOSU
- •
- GÖKTEPE
- •
- TEPE ÜSTÜ
- •
- BAYRAMTEPE
- •
- GÜVERCİNTEPE
- •
- PAZAR YOLU
- •
- MAHMUT ŞEVKET İÖO
- •
- KURUTOPRAK
- •
- SON EVLER
- •
- KAYAŞEHİR YOLU
- •
- RUMELİLER SİTESİ
- •
- FİRUZE SİTESİ
- •
- K.ŞEHİR SAĞLIK OCAĞI
- •
- OPAL SİTESİ
- •
- ZÜMRÜT SİTESİ
- •
- MERKEZ KAYAŞEHİR
- •
- OLTU SİTESİ
- •
- AKİK SİTESİ
- •
- SEDEF SİTESİ
- •
- ELMAS SİTESİ
- •
- KAYAŞEHİR
İETT 79G - KAYAŞEHİR-Z.B METRO Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:00 | - | - | - | - | - |
06:25 | 06:00 | 06:15 | 06:40 | 07:10 | 07:30 |
06:45 | 06:25 | 06:45 | 07:10 | 07:35 | 08:00 |
06:50 | 06:50 | 07:15 | 07:35 | 08:10 | 08:30 |
07:10 | 07:10 | 07:45 | 08:10 | 08:35 | 09:00 |
07:35 | 07:35 | 08:15 | 08:35 | 09:00 | 09:30 |
07:50 | 07:50 | 08:45 | 09:00 | 09:25 | 10:00 |
08:15 | 08:30 | 09:15 | 09:25 | 10:00 | 10:30 |
08:30 | 09:00 | 09:45 | 10:00 | 10:25 | 11:00 |
09:00 | 09:35 | 10:15 | 10:25 | 10:55 | 11:30 |
09:35 | 10:00 | 10:45 | 10:55 | 11:20 | 12:05 |
10:00 | 10:25 | 11:15 | 11:20 | 11:45 | 12:40 |
10:25 | 10:50 | 11:45 | 11:45 | 12:10 | 13:15 |
10:50 | 11:20 | 12:15 | 12:10 | 12:40 | 13:50 |
11:20 | 11:50 | 12:50 | 12:40 | 13:10 | 14:25 |
11:50 | 12:20 | 13:25 | 13:10 | 13:40 | 15:00 |
12:20 | 12:45 | 14:00 | 13:40 | 14:10 | 15:30 |
12:45 | 13:10 | 14:35 | 14:10 | 14:35 | 16:00 |
13:10 | 13:35 | 15:10 | 14:35 | 15:00 | 16:35 |
13:35 | 14:00 | 15:45 | 15:00 | 15:30 | 17:10 |
14:00 | 14:30 | 16:20 | 15:30 | 15:55 | 17:40 |
14:30 | 15:00 | 16:55 | 15:55 | 16:30 | 18:15 |
15:00 | 15:30 | 17:20 | 16:30 | 17:00 | 18:40 |
15:30 | 16:00 | 17:55 | 17:00 | 17:30 | 19:10 |
16:00 | 16:30 | 18:30 | 17:30 | 18:00 | 19:45 |
16:30 | 17:00 | 19:00 | 18:00 | 18:30 | 20:15 |
17:00 | 17:25 | 19:30 | 18:30 | 19:00 | 20:45 |
17:25 | 18:00 | 20:00 | 19:00 | 19:30 | 21:15 |
18:00 | 18:30 | 20:30 | 19:30 | 20:00 | 21:45 |
18:30 | 19:00 | 21:00 | 20:00 | 20:30 | 22:15 |
19:00 | 19:30 | 21:30 | 20:30 | 20:55 | 22:35 |
19:30 | 20:00 | - | 20:55 | 21:20 | - |
20:00 | 20:30 | - | 21:20 | 21:50 | - |
20:30 | 21:00 | - | 21:50 | 22:20 | - |
21:00 | 21:30 | - | 22:20 | 22:50 | - |
21:30 | - | - | 22:50 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 76g GÜRPINAR-BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 132e KARTAL-KURNAKÖY-EMİRLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 336h HADIMKÖY TOKİ-BAYRAMPAŞA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14d DUMLUPINAR-K.KARABEKİR-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 136 ALİBAHADIR-KAVACIK Otobüsü Saatleri
- İstanbul 429 KIRAÇ-YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 92t BAĞCILAR DEV.HASTANESİ - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 72t YEŞİLKÖY - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 142b KSS HASTANESİ-BÜYÜKÇEKMECE ALBATROS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19d ÜMRANİYE-ÜSTBOSTANCI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 63 KAĞITHANE-ÇELİKTEPE-KABATAŞ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 522st SULTANBEYLİ-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 500a EDİRNEKAPI-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 31 YENİBOSNA (KUYUMCUKENT) - YENİKAPI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 133ak KARTAL - AKFIRAT Otobüsü Saatleri
- Konya 13 HATIP KURS - GÖDENE-ÇAYIRBAĞI Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 67 Gümele - Odunpazari (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 43 71 Evler - Tip Fakültesi (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 26 Şoförler Cemiyeti - Odunpazarı (Kırmızı) Otobüsü Saatleri
- Bursa 92 BOLU SK. - ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS TERMİNALİ Otobüsü Saatleri
- Kayseri 130 BELSİN HASTANE Otobüsü Saatleri
- Antalya KC06 SARISU MAH. - HURMA-GÜRSU-GÜNEŞEV-MELTEM-K.ALTI CAD.-IŞIKLAR- Otobüsü Saatleri
- Antalya TK52 MARİNA-GÜNEŞEV-ADLİYE-AHATLI-OTOGAR-DALLAR SİTESİ-GÖÇERLER Otobüsü Saatleri
- Denizli 9-1 Servergazi Hastanesi-Gültepe Otobüsü Saatleri
- Kayseri 454 MİMARSİNAN MİMSİN FATİH HASTANE Otobüsü Saatleri