79kt - KAYAŞEHİR-GÜVERCİN-TOPKAPI Otobüsü Saatleri
Etiketler
79kt No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 79KT - KAYAŞEHİR-GÜVERCİN-TOPKAPI Güzergahı
Gidiş:- KAYAŞEHİR
- •
- ELMAS SİTESİ
- •
- SEDEF SİTESİ
- •
- AKİK SİTESİ
- •
- OLTU SİTESİ
- •
- MERKEZ KAYAŞEHİR
- •
- ZÜMRÜT SİTESİ
- •
- OPAL SİTESİ
- •
- YAKUT SİTESİ
- •
- RUMELİLER SİTESİ
- •
- KAYAŞEHİR YOLU
- •
- SON EVLER
- •
- KURUTOPRAK
- •
- MAHMUT ŞEVKET İÖO
- •
- PAZAR YOLU
- •
- GÜVERCİNTEPE
- •
- BAYRAMTEPE
- •
- TEPE ÜSTÜ
- •
- GÖKTEPE
- •
- SU DEPOSU
- •
- OSMANLI CADDESİ
- •
- BAYRAMTEPE YOLU
- •
- ALTINŞEHİR
- •
- ALTINŞEHİR MEZARLIĞI
- •
- GÜNEY YANYOL
- •
- İMSAN SANAYİ SİTESİ
- •
- MASKO 2
- •
- MASKO 1
- •
- KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
- •
- KULELİ
- •
- YENİBOSNA METRO
- •
- ŞİRİNEVLER
- •
- ÇOCUK SİTESİ
- •
- BAHÇELİEVLER
- •
- İNCİRLİ
- •
- İNCİRLİ (E-5)
- •
- BAKIRKÖY ADLİYESİ
- •
- KOCATEPE
- •
- TINAZTEPE
- •
- NAKLİYECİLER SİTESİ
- •
- CEVİZLİBAĞ
- •
- TOPKAPI ALT GEÇİT
- •
- ULUBATLI
- •
- TOPKAPI
- TOPKAPI
- •
- MİLLET CADDESİ
- •
- PANORAMA 1453
- •
- CEVİZLİBAĞ
- •
- NAKLİYECİLER SİTESİ
- •
- TINAZTEPE
- •
- KOCATEPE
- •
- İNCİRLİ (E-5)
- •
- İNCİRLİ
- •
- BAHÇELİEVLER
- •
- ÇOCUK SİTESİ
- •
- ATAKÖY GEÇİT
- •
- ATAKÖY KÖPRÜSÜ
- •
- ŞİRİNEVLER
- •
- KULELİ
- •
- KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
- •
- DEMİRCİLER SİTESİ
- •
- MASKO 1
- •
- MASKO 2
- •
- MASKO 3
- •
- TEM YOLU
- •
- OLİMPİYAT STADI
- •
- BAYRAMTEPE YOLU
- •
- OSMANLI CADDESİ
- •
- SU DEPOSU
- •
- GÖKTEPE
- •
- TEPE ÜSTÜ
- •
- BAYRAMTEPE
- •
- GÜVERCİNTEPE
- •
- PAZAR YOLU
- •
- MAHMUT ŞEVKET İÖO
- •
- KURUTOPRAK
- •
- SON EVLER
- •
- KAYAŞEHİR YOLU
- •
- RUMELİLER SİTESİ
- •
- FİRUZE SİTESİ
- •
- K.ŞEHİR SAĞLIK OCAĞI
- •
- OPAL SİTESİ
- •
- ZÜMRÜT SİTESİ
- •
- MERKEZ KAYAŞEHİR
- •
- OLTU SİTESİ
- •
- AKİK SİTESİ
- •
- SEDEF SİTESİ
- •
- ELMAS SİTESİ
- •
- KAYAŞEHİR
İETT 79KT - KAYAŞEHİR-GÜVERCİN-TOPKAPI Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:20 | - | - | 07:35 | - | - |
08:25 | - | - | 17:00 | - | - |
18:15 | - | - | 19:15 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 98c SERİNYAYLA - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 22 İSTİNYE DEREİÇİ - KABATAŞ Otobüsü Saatleri
- İstanbul fb2 FENERBAHÇE-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14d DUMLUPINAR-K.KARABEKİR-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 70fy FERİKÖY-YENİKAPI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 42kt KOCATAŞ-SARIYER Otobüsü Saatleri
- İstanbul 133 KARTAL-GÜZELYALI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 129t ÜSTBOSTANCI-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 73y YENİBOSNA METRO-YEŞİLKÖY-AKVARYUM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98mb MEHMET AKİF MAH.- BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 2 ÜSTBOSTANCI-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14Çk Ş.ŞAHİNBEY-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 32t CEVATPAŞA - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 38z ZÜBEYDE HANIM MAH.-BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 135g TOKATKÖY-ÇAVUŞBAŞI Otobüsü Saatleri
- Ankara 178 GÖLBAŞI-BALA Otobüsü Saatleri
- Antalya KC05A MEYDAN-PERGE BLV.-D.GARAJI-VALİLİK-K.ALTI CAD.-MELTEM-AKVARYUM- Otobüsü Saatleri
- Kayseri 323 ALTINOLUK ASRİMEZARLIK FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Konya 98 YAZIR MERAM TIP FAKÜLTESİ Otobüsü Saatleri
- Bursa D/20 ORHANİYE - ARABAYATAĞI İSTASYONU Otobüsü Saatleri
- Ankara 326 BAHÇELERÜSTÜ-TOKİ-DİKİMEVİ-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- Antalya KC35 GÜRSU-UNCALI-TOROS MAH.-GÜNEŞEV-100.YIL-MEVLANA-MEYDAN Otobüsü Saatleri
- Ankara 533-2 ELVANKENT-SIHHİYE(AYYILDIZ) Otobüsü Saatleri
- Kayseri 250 MİMAR SİNAN UGUREVLER Otobüsü Saatleri
- Ankara 169 DİKMEN-BEYTEPE ÖĞRENCİ SERVİSİ Otobüsü Saatleri