79t - KAYAŞEHİR-TAKSİM Otobüsü Saatleri
Etiketler
79t No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 79T - KAYAŞEHİR-TAKSİM Güzergahı
Gidiş:- KAYAŞEHİR
- •
- ELMAS SİTESİ
- •
- SEDEF SİTESİ
- •
- AKİK SİTESİ
- •
- OLTU SİTESİ
- •
- MERKEZ KAYAŞEHİR
- •
- ZÜMRÜT SİTESİ
- •
- YAKUT SİTESİ
- •
- FİRUZE SİTESİ
- •
- K.ŞEHİR SAĞLIK OCAĞI
- •
- OPAL SİTESİ
- •
- SAFİR SİTESİ
- •
- 15.BÖLGE
- •
- 16.BÖLGE
- •
- BAHÇETEPE
- •
- OLİMPİYAT BULVARI
- •
- MİMAR.K.BULVARI
- •
- FESLEĞEN SİTESİ
- •
- KÜLTÜR EVİ
- •
- A1 YOLU
- •
- ONURKENT
- •
- A2 CADDESİ
- •
- BAŞAKŞEHİR POLİS MRK
- •
- GÜVENEVLER SİTESİ
- •
- KAVACIK SİTESİ
- •
- KANLICA SİTESİ
- •
- ENSAR KOLEJİ
- •
- MİSSTANBUL EVLERİ
- •
- BURÇ KOLEJİ
- •
- İSTİHDAM
- •
- ESKOOP
- •
- B.GÜNGÖREN SAN.SİT.
- •
- ATATÜRK BULVARI
- •
- DOLAPDERE SAN.SİTESİ
- •
- ORGANİZE SAN.SİTESİ
- •
- MEHMET AKİF ERSOY CD
- •
- BİRLİK MAHALLESİ
- •
- KAZIM KARABEKİR MAH.
- •
- ULUBATLI
- •
- BEZMİALEM VAKIF ÜNİV
- •
- İSTANBUL EMNİYET MÜD
- •
- OĞUZHAN
- •
- İSKENDERPAŞA
- •
- AKSARAY
- •
- PERTEVNİYAL V.SULTAN
- •
- İST.BÜYÜKŞEHİR BELED
- •
- MÜZE
- •
- UNKAPANI
- •
- ŞİŞHANE 1
- •
- TEPEBAŞI
- •
- ÖMER HAYYAM
- •
- TARLABAŞI
- TARLABAŞI
- •
- ÖMER HAYYAM
- •
- TEPEBAŞI
- •
- ŞİŞHANE 1
- •
- UNKAPANI
- •
- MÜZE
- •
- İST.BÜYÜKŞEHİR BELED
- •
- PERTEVNİYAL V.SULTAN
- •
- AKSARAY
- •
- İSKENDERPAŞA
- •
- OĞUZHAN
- •
- İSTANBUL EMNİYET MÜD
- •
- BEZMİALEM VAKIF ÜNİV
- •
- ULUBATLI
- •
- ATIŞALANI YANYOL
- •
- BİRLİK MAHALLESİ
- •
- ORGANİZE SAN.SİTESİ
- •
- DOLAPDERE SAN.SİTESİ
- •
- ATATÜRK BULVARI
- •
- B.GÜNGÖREN SAN.SİT.
- •
- ESKOOP
- •
- İSTİHDAM
- •
- BURÇ KOLEJİ
- •
- MİSSTANBUL EVLERİ
- •
- ENSAR KOLEJİ
- •
- KANLICA SİTESİ
- •
- KAVACIK SİTESİ
- •
- BAŞAKŞEHİR METRO
- •
- BAŞAKŞEHİR POLİS MRK
- •
- ONURKENT
- •
- A1 YOLU
- •
- KÜLTÜR EVİ
- •
- FESLEĞEN SİTESİ
- •
- MİMAR.K.BULVARI
- •
- OLİMPİYAT BULVARI
- •
- BAHÇETEPE
- •
- 16.BÖLGE
- •
- 15.BÖLGE
- •
- SAFİR SİTESİ
- •
- FİRUZE SİTESİ
- •
- K.ŞEHİR SAĞLIK OCAĞI
- •
- OPAL SİTESİ
- •
- ZÜMRÜT SİTESİ
- •
- MERKEZ KAYAŞEHİR
- •
- OLTU SİTESİ
- •
- AKİK SİTESİ
- •
- SEDEF SİTESİ
- •
- ELMAS SİTESİ
- •
- KAYAŞEHİR
İETT 79T - KAYAŞEHİR-TAKSİM Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:00 | 06:00 | - | - | - | - |
06:20 | 06:20 | 07:00 | 19:55 | 19:55 | 19:55 |
06:40 | 06:40 | 07:30 | 20:20 | 20:20 | 20:20 |
07:00 | 07:00 | 08:00 | 20:50 | 20:50 | 20:50 |
07:20 | 07:20 | 08:30 | 21:20 | 21:20 | 21:20 |
07:40 | 07:40 | 09:00 | 21:55 | 21:55 | 21:55 |
08:00 | 08:00 | 09:30 | 22:30 | 22:30 | 22:30 |
08:30 | 08:30 | 09:55 | 23:10 | 23:10 | 23:10 |
09:00 | 09:00 | 10:20 | 23:45 | 23:45 | 23:45 |
09:30 | 09:30 | 10:45 | - | - | - |
09:55 | 09:55 | 11:10 | - | - | - |
10:20 | 10:20 | 11:40 | - | - | - |
10:45 | 10:45 | 12:10 | - | - | - |
11:10 | 11:10 | 12:40 | - | - | - |
11:40 | 11:40 | 13:10 | - | - | - |
12:10 | 12:10 | 13:40 | - | - | - |
12:40 | 12:40 | 14:10 | - | - | - |
13:10 | 13:10 | 14:40 | - | - | - |
13:40 | 13:40 | 15:10 | - | - | - |
14:10 | 14:10 | 15:40 | - | - | - |
14:40 | 14:40 | 16:10 | - | - | - |
15:10 | 15:10 | 16:35 | - | - | - |
15:40 | 15:40 | 17:00 | - | - | - |
16:10 | 16:10 | 17:25 | - | - | - |
16:35 | 16:35 | 17:50 | - | - | - |
17:00 | 17:00 | 18:15 | - | - | - |
17:25 | 17:25 | 18:40 | - | - | - |
17:50 | 17:50 | 19:10 | - | - | - |
18:15 | 18:15 | 19:40 | - | - | - |
18:40 | 18:40 | 20:10 | - | - | - |
19:10 | 19:10 | 20:40 | - | - | - |
19:40 | 19:40 | 21:15 | - | - | - |
20:10 | 20:10 | 22:00 | - | - | - |
20:40 | 20:40 | - | - | - | - |
21:15 | 21:15 | - | - | - | - |
22:00 | 22:00 | - | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 71at ATAKÖY-TAKSİM(SAHİLDEN) Otobüsü Saatleri
- İstanbul 31 YENİBOSNA (KUYUMCUKENT) - YENİKAPI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19t FERHATPAŞA MAH.-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 97g ATEŞTUĞLA DEMİRKAPI MH.- BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 1453 MİNİATÜRK-PANORAMA 1453-MİNİATÜRK Otobüsü Saatleri
- İstanbul 121bs SULTANİYE-SOĞUKSU MAH.-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 29b FATİH SULTAN MEHMET-4.LEVENT METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 76tm TEPECİK KİPTAŞ KONUTLARI-TÜYAP Otobüsü Saatleri
- İstanbul 10 ÜMRANİYE DEVLET HASTANESİ-ATAŞEHİR-ÜST BOSTANCI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 142a BOĞAZKÖY MAH.- AVCILAR METROBÜS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19 FERHATPAŞA-Y.TEPE ÜNV.-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 130Ş KADIKÖY-ŞİFA MAH Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19s YENİDOĞAN-SARIGAZİ-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 57ul BEŞİKTAŞ - KURUÇEŞMEÜSTÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 46h HÜRRİYET MAHALLESİ - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- Ankara 145 ATATÜRK SİTESİ-ULUS Otobüsü Saatleri
- Bursa 101 GEMLİK MEYDAN - MERİNOS İSTASYONU Otobüsü Saatleri
- Ankara 143 GÜVENPARK-BALGAT CEYHUNATIF KANSU CD. Otobüsü Saatleri
- Kayseri 549 REŞADİYE ZİNCİDERE BAŞAKPINAR DAĞYOLU Otobüsü Saatleri
- Ankara 512-4 SİNCAN-BAKANLIK-12.-14 CD.(ÖTA) Otobüsü Saatleri
- Bursa 1/M EMEK İSTASYONU - KUMYAKA CD. Otobüsü Saatleri
- Adana 186 SULUCA - TAŞKÖPRÜ Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 11 Beykent - Yavuzlar Otobüsü Saatleri
- Bursa E/13 SİTELER - ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ Otobüsü Saatleri
- İzmir 828 SARNIÇ - GAZİEMİR SEMT GARAJI Otobüsü Saatleri