ALL - Otobüsü Saatleri

Etiketler

ALL No'lu Burdur Belediyesi Otobüsü

   2012 Burdur Özel Halk Otobüsleri Güzergah Listesi

Hastane -  Atatürk Mah.

Otogar - Meydan - Şeker Fb. - Emek - Yuva evleri - Topraksu evleri - 149 - Burkent - 149 - Topraksu evleri - Yuva evleri - Emek - Şeker Fb. - Meydan – Otogar  06.15 İlk hareket 5-7 dakika ara ile Akşam 18.50 ye kadar. 18.50 den 24.00 e kadar 10 dakika ara ile.

Sanayi – Atatürk Mah. – Fen Lisesi

Küçük sanayi - Otogar – Meydan Şeker Fb. - Emek - Yuva evleri - Topraksu evleri - 149 - Burkent - 149 -Topraksu evleri - Yuva evleri - Emek - Şeker Fb. - Meydan – Otogar – Fen Lisesi – Sanayi  07:00 ilk hareket saati 15 dak. Ara ile 17:00  da son araç hareket eder.

Sanayi Meydan Hattı

Küçük sanayi - Otogar - Meydan - Öğretmen evi kavşağı - Alay - Karasenir - Oluklar altı - Meydan - Otogar – Toki - Fen Lisesi - Küçük sanayi 06.52 İlk hareket 5 dakika ara ile Akşam 18.50 ye kadar. 18.50 den 24.00 e kadar 20 dakika ara ile.

Menderes Mh. - Serenler

Menderes Mh. - Otogar - Meydan - Öğretmen evi kavşağı - Alay - Vali konağı - Pancar koop - Burtaş koop - Süt sanayi - Doğum hastanesi - Süt sanayi - Burtaş koop - Pancar koop - Vali konağı - Alay - Meydan - Otogar - Menderes Mh 06.35 İlk hareket 07.00 den sonra 20 dakika ara ile Akşam 18.00 e kadar. 18.00 den 24.00 e kadar 30 dakika ara ile.

Nato - Meydan Hattı

Küçük sanayi - Mehmet Akif Ersoy Mh. - Hastane - Otogar - Meydan - Öğretmen evi kavşağı - Alay - Karasenir - Oluklar altı - Meydan - Otogar - Hastane - Mehmet Akif Ersoy Mh. - Küçük sanayi  07.00 İlk hareket 30 dakika ara ile Akşam 18.00 e kadar. 18.00 den 24.00 e kadar 60 dakika ara ile.

Kışla Meydan Hattı

Kışla - Organize sanayi - Küçük sanayi - Otogar - Meydan - Öğretmen evi kavşağı - Alay - Karasenir - Oluklar altı - Meydan - Otogar - Küçük sanayi - Organize sanayi Kışla 07.05 İlk hareket 30 dakika ara ile Akşam 17.30 a kadar. 18.50 den 22.50 ye kadar 60 dakika ara ile.

Çerçin Meydan Hattı

Çerçin - Askeriye - Kışla - Küçük sanayi üstü - Otogar - Meydan - Öğretmen evi kavşağı - Alay - Karasenir - Oluklar altı - Meydan - Otogar - Küçük sanayi üstü - Kışla - Askeriye  Çerçin 06.45 İlk hareket 15-20 dakika ara ile Akşam 19.00 a kadar. 19.30 dan 23.30 a kadar 60 dakika ara ile.

İşçievleri Hattı

Otogar - Meydan - Stat - İşçi evleri - Akdeniz evleri - Bahçeli İ.Ö.Okulu - Meydan – Otogar 07.05 İlk hareket 60 dakika ara ile Akşam 18.00 e kadar. Gece nöbeti 20.00 ve 23.00 de

Çendik Hattı

Menderes Mah. Serenler arabaları Çendik (Suludere köprüsü) den dolaşıyor.Sabah 06:35 07:10 08:00 den sonra 60 dak arayla 18:00 a kadar. Gece nöbeti 19.00 ve 23.00 de

ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ ÜNİVERSİTE - ŞEHİR MERKEZİ HAREKAT SAATLERİ  
TOKİ - HASTANE - OTOGAR - ÜNİVERSİTE   BURKENT - ÖĞRENCİ YURDU - ÜNİVERSİTE  
SAAT GÜZERGAH   SAAT GÜZERGAH
07:20 TOKİ HASTANE   TUGAY ÜNİVERSİTE   07:20 ----  YURT ŞEKER    
07:35 TOKİ HASTANE   TUGAY ÜNİVERSİTE   07:35 BURKENT  YURT ŞEKER    
07:45 ---- HASTANE   TUGAY ÜNİVERSİTE   07:45 ----  YURT ŞEKER    
07:45 TOKİ HASTANE   TUGAY ÜNİVERSİTE   07:50 ----  YURT ŞEKER    
07:55 ---- HASTANE   TUGAY ÜNİVERSİTE   07:55 BURKENT  YURT ŞEKER    
07:55 TOKİ HASTANE   TUGAY ÜNİVERSİTE   07:55 ----  YURT ŞEKER    
08:05 ---- HASTANE   TUGAY ÜNİVERSİTE   08:05 ----  YURT ŞEKER    
08:05 TOKİ HASTANE   TUGAY ÜNİVERSİTE   08:10 08:00 DA D.S.İ. (SERVİS) TE ÇIKACAK
08:05 DE BURKENT 08:10 DE YURTTA
08:15 ---- HASTANE DÖNÜŞ   08:15 ----  YURT DÖNÜŞ  
08:15 TOKİ HASTANE 07:45 MEYDAN OTOGAR   08:20 ----  YURT 07:50 YURT  
08:30 ---- HASTANE 08:00 MEYDAN OTOGAR   08:30 ----  YURT 08:00 YURT  
08:35 TOKİ HASTANE 08:05 MEYDAN OTOGAR   08:35 BURKENT  YURT 08:10 YURT  
08:50 ---- HASTANE 08:20 MEYDAN OTOGAR   08:50 ----  YURT 08:20 YURT  
08:55 TOKİ HASTANE 08:25 MEYDAN OTOGAR   09:00 ----  YURT 08:30 YURT  
09:15 ---- HASTANE 08:45 MEYDAN OTOGAR   09:15 ----  YURT 08:45 YURT  
09:30 TOKİ HASTANE 09:00 MEYDAN OTOGAR   09:30 ----  YURT 09:00 YURT  
09:50 ---- HASTANE 09:20 MEYDAN OTOGAR   09:45 ----  YURT 09:15 YURT  
10:05 TOKİ HASTANE 09:35 MEYDAN OTOGAR   10:00 ----  YURT 09:30 YURT  
10:30 ---- HASTANE 10:00 MEYDAN OTOGAR   10:20 ----  YURT 09:50 YURT  
10:50 ---- HASTANE 10:20 MEYDAN OTOGAR   10:40 ----  YURT 10:00 YURT  
11:05 TOKİ HASTANE 10:35 MEYDAN OTOGAR   11:00 ----  YURT 10:25 YURT  
11:30 ---- HASTANE 11:00 MEYDAN OTOGAR   11:20 ----  YURT 10:45 YURT  
11:50 ---- HASTANE 11:20 MEYDAN OTOGAR   11:40 ----  YURT 11:05 YURT  
12:05 TOKİ HASTANE 11:35 MEYDAN OTOGAR   12:00 ----  YURT 11:25 YURT  
12:30 ---- HASTANE 12:00 MEYDAN OTOGAR   12:20 ----  YURT 11:35 YURT  
12:50 ---- HASTANE 12:20 MEYDAN OTOGAR   12:40 ----  YURT 12:05 YURT  
13:05 TOKİ HASTANE 12:35 MEYDAN OTOGAR   13:00 ----  YURT 12:25 YURT  
13:30 ---- HASTANE 13:00 MEYDAN OTOGAR   13:20 ----  YURT 14:40 YURT  
13:50 ---- HASTANE 13:20 MEYDAN OTOGAR   13:40 ----  YURT 13:00 YURT  
14:05 TOKİ HASTANE 13:35 MEYDAN OTOGAR   14:00 ----  YURT 13:20 YURT  
14:30 ---- HASTANE 14:00 MEYDAN OTOGAR   14:20 ----  YURT 13:40 YURT  
14:50 ---- HASTANE 14:20 MEYDAN OTOGAR   14:40 ----  YURT 14:00 YURT  
15:05 TOKİ HASTANE 16:35 MEYDAN OTOGAR   15:00 ----  YURT 14:20 YURT  
15:30 ---- HASTANE 15:00 MEYDAN OTOGAR   15:20 ----  YURT 14:40 YURT  
15:50 ---- HASTANE 15:20 MEYDAN OTOGAR   15:40 ----  YURT 15:00 YURT  
16:05 TOKİ HASTANE 15:35 MEYDAN OTOGAR   16:00 ----  YURT 15:20 YURT  
16:15 ---- HASTANE 15:45 MEYDAN OTOGAR   16:10 ----  YURT 15:30 YURT  
16:25 ---- HASTANE 15:55 MEYDAN OTOGAR   16:20 ----  YURT 15:40 YURT  
16:35 ---- HASTANE 16:05 MEYDAN OTOGAR   16:30 ----  YURT 15:50 YURT  
16:45 ---- HASTANE 16:15 MEYDAN OTOGAR   16:45 ----  YURT 16:00 BURKENT  
17:00 ---- HASTANE 16:30 MEYDAN OTOGAR   17:00 ----  YURT 16:10 YURT  
17:15 ---- HASTANE 16:45 MEYDAN OTOGAR   17:30 ----  YURT 16:20 YURT  
17:30 ---- HASTANE 17:00 MEYDAN OTOGAR   18:00 ----  YURT 16:30 YURT  
18:00 ---- HASTANE 17:07 MEYDAN OTOGAR   18:30 ----  YURT 16:40 YURT  
18:30 ---- HASTANE 17:22 MEYDAN OTOGAR         16:50 YURT  
19:00 ---- HASTANE 17:35 MEYDAN OTOGAR         17:00 YURT  
19:30 ---- HASTANE 17:45 MEYDAN OTOGAR         17:15 YURT  
        17:35 YURT  
NOT: DERS BİTİŞLERİ VEYA ÖĞRENCİNİN YOĞUN OLDUĞU SAATLERDE ÖĞRENCİYİ MAĞDUR ETMEMEK İÇİN HAREKET SAATLERİNİ GÖZETMEKSİZİN ARAÇLARIMIZ HAREKET ETMEKTEDİR. GECE NÖBETCİLER  
18:00 KÖPRÜ YURT  
18:15 KÖPRÜ YURT  
18:30 KÖPRÜ YURT  
18:45 KÖPRÜ YURT  
19:00 KÖPRÜ YURT  
19:15 KÖPRÜ YURT  
19:30 KÖPRÜ YURT  
19:45 KÖPRÜ YURT  
20:00 KÖPRÜ YURT  
23:15 E KADAR 15 DK  

 

Benzer Otobüs Hatları