CV43 - MEYDAN-YUNUS EMRE CAD.-KIZILARIK-GAZİ BLV.-DEMİRGÜL Otobüsü Saatleri
Etiketler
CV43 No'lu Antalya Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
GİDİŞ: MEYDAN-YUNUS EMRE CAD.-KIZILARIK-GAZİ BLV.-DEMİRGÜL
DÖNÜŞ: TEOMANPAŞA MAH.-KEPEZ BLD.-KIZILARIK-YUNUS EMRE CAD.-MEYDAN
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Meydan Aktarma Merkezi - Aspendos Blv. - Ali Çetinkaya Cd. - 914 Sk. - 912 Sk. - Yunus Emre
Cd. - Aşık Veysel Cd. - Kızılırmak Cd. - Gazi Blv. - 2339 Sk. - 2337 Sk. - 2336 Sk. - 2303 Sk. -
Ömer Buyrukçu Cd. - 6005 Sk. - Güneş Cd. - 2237 Sk. - Kızılırmak Cd. - Aşık Veysel Cd. -
Yunus Emre Cd. - 912 Sk. - 914 Sk. - Ptt Kavşağı - Ali Çetinkaya Cd. - Aspendos Blv. - Meydan
Aktarma Merkezi
MEYDAN HAFTA İÇİ
05:50 06:10 06:30 06:50 07:10 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30
11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30
17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00
MEYDAN HAFTA SONU
06:10 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30
12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00
GİDİŞ: MEYDAN-YUNUS EMRE CAD.-KIZILARIK-GAZİ BLV.-DEMİRGÜL
DÖNÜŞ: TEOMANPAŞA MAH.-KEPEZ BLD.-KIZILARIK-YUNUS EMRE CAD.-MEYDAN
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Meydan Aktarma Merkezi - Aspendos Blv. - Ali Çetinkaya Cd. - 914 Sk. - 912 Sk. - Yunus Emre
Cd. - Aşık Veysel Cd. - Kızılırmak Cd. - Gazi Blv. - 2339 Sk. - 2337 Sk. - 2336 Sk. - 2303 Sk. -
Ömer Buyrukçu Cd. - 6005 Sk. - Güneş Cd. - 2237 Sk. - Kızılırmak Cd. - Aşık Veysel Cd. -
Yunus Emre Cd. - 912 Sk. - 914 Sk. - Ptt Kavşağı - Ali Çetinkaya Cd. - Aspendos Blv. - Meydan
Aktarma Merkezi
MEYDAN HAFTA İÇİ
05:50 06:10 06:30 06:50 07:10 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30
11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30
17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00
MEYDAN HAFTA SONU
06:10 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 10:30 11:00 11:30
12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00
Benzer Otobüs Hatları
- Antalya VF65 E.VARSAK BLD.-KÜTÜKÇÜ-DSİ-OTOGAR-ÇALLI-SİGORTA-DEVLET HAST.- Otobüsü Saatleri
- Antalya AC03 AKSU-HAVAALANI KAV.-TEDAŞ-MEYDAN-100.YIL-SOĞUKSU-AKVARYUM- Otobüsü Saatleri
- Antalya 523 MEYDAN-KÜLTÜR SİT.-YALI CAD.-GÜZELOBA Otobüsü Saatleri
- Antalya 600 OTOGAR - HAVALİMANI AKTARMASIZ Otobüsü Saatleri
- Antalya 511 KUNDU-ERMENEK-PINARLI KAV.-TEDAŞ-MEYDAN-D.GARAJI Otobüsü Saatleri
- Antalya VL62 VARSAK-DÜDEN ŞELALESİ-YENİ HAL-ZEYTİNKÖY-PERGE BLV.-ÖZGÜRLÜK Otobüsü Saatleri
- Antalya 525A MEYDAN-TOPÇULAR-ALTINOVA-ZEYTİNLİK Otobüsü Saatleri
- Antalya TC50A FATİH-SANTRAL-CEZAEVİ-YENİ SANAYİ-GÜLVEREN-MELTEM-DEVLET HAST.- Otobüsü Saatleri
- Antalya 505 YENİKÖY-KÖMÜRCÜLER-ORGANİZE-KADİRLER-TOKİ-DÖŞEMEALTI- Otobüsü Saatleri
- Antalya 517A AKSU – SOLAK – GÖKDERE – YURTPINAR – İHSANİYE – AKSU Otobüsü Saatleri
- Antalya 526 MEYDAN-TEDAŞ-PINARLI-ÇAMKÖY-EXPO CENTER Otobüsü Saatleri
- Antalya 504A KAMPÜS-KEPEZ-DUACI-ARAPLAR-DUACI-FATİH-KAMPÜS Otobüsü Saatleri
- Antalya VC30 VARSAK ZEYTİNLİK İ.Ö.O.-DÜDEN ŞELALESİ-KARATAY LİSESİ-KEPEZ BLD.- Otobüsü Saatleri
- Antalya 703 KUNDU-ÖZGÜRLÜK BLV.-KIRCAMİ-MEVLANA-GÜLLÜK-KALE KAPISI- Otobüsü Saatleri
- Antalya AC42 MEYDAN-TOPÇULAR-TEDAŞ-PINARLI Otobüsü Saatleri
- Ankara 368 GÖKÇEYURT-SİTELER-ULUS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 16z ÇAMLIK-KARTAL CEZAEVİ-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- Bursa 4/İ TİMURTAŞ PAŞA - DEMİRKAPI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 11Çb KAVACIK-ÇAVUŞBAŞI -ÜMRANİYE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 132d KARTAL-BALLICA-KURTDOĞMUŞ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98c SERİNYAYLA - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İzmir 27 ÇAMLIK - KONAK Otobüsü Saatleri
- İstanbul 11g YENİDOĞAN-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İzmir 59 BORNOVA METRO - KEMER Otobüsü Saatleri
- Kayseri 61 HÜRRİYET 06:30 Otobüsü Saatleri