CV67 - MEYDAN-ZEYTİNKÖY-GÖKSU MAH.-ÇEVRE YOLU-ÇALLI-SİGORTA-DEVLET Otobüsü Saatleri
Etiketler
CV67 No'lu Antalya Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
GİDİŞ: MEYDAN-ZEYTİNKÖY-GÖKSU MAH.-ÇEVRE YOLU-ÇALLI-SİGORTA-DEVLET
HAST.-AKVARYUM-MİNİCİTY
DÖNÜŞ: İL SAĞLIK MÜD.-GÜNEŞEV-DEVLET HAST.-SİGORTA-ÇALLI-ÇEVRE YOLU-
GÖKSU MAH.-ZEYTİNKÖY-MEYDAN
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Meydan Aktarma Merkezi - Aspendos Blv - Termesos Blv - Aşık Veysel Cd. – Yeni Hal Kavşağı –
Yeni Hal Yolu – 2340.Sk. – 2401.Sk. – 2414.Sk. – 2381.Sk. - Zübeyde Hanım Cd - Suphi Türel Cd. –
Altınova Cd. – Yeni Hal Yolu – 2371.Sk. – Ömer Buyrukçu Cd. – 2303.Sk. (2320.Sk.) –
2336.Sk.(2303.Sk.) – 2309.Sk. – Necip Fazıl Kısakürek Cd. (2237.Sk.) - Yeşilırmak Cd. – Kepez
Belediyesi – Gazi Blv. – Çallı Kavşağı – Vatan Blv. – Anafartalar Cd. - SSK – Tonguç Cd. – Yıldız Cd.
– Defterdarlık Blv. – Meltem Blv. – 8.Cd. –Antalyaspor Kavşağı – Akvaryum -Minicity– 602.Sk. –
600.Sk. – Güneşev –Antalyaspor Kavşağı – Dumlupınar Blv. – Meltem Blv. - Defterdarlık Blv.- Yıldız
Cd. – Tonguç Cd. – SSK - Anafartalar Cd. - Vatan Blv. – Çallı Kavşağı – Gazi Blv. – Kepez
Belediyesi - Yeşilırmak Cd. – Necip Fazıl Kısakürek Cd. (2237.Sk.) - 2309.Sk. -2336.Sk.(2303.Sk.) –
2303.Sk. (2320.Sk.) – Ömer Buyrukçu Cd. – 2371.Sk. – Yeni Hal Yolu – Altınova Cd. – Suphi
Türel Cd. – Zübeyde Hanım Cd. - 2401.Sk – Yeni Hal Kavşağı - Aşık Veysel Cd.- Termesos Blv -
Aspendos Blv - Perge Blv. – 1595.Sk. – Meydan Aktarma Merkez
MEYDAN HAFTA İÇİ
06:00 06:30 06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15
08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15
11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15
14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15
17:30 17:45 18:00 18:15 18:30 18:45 19:00 19:20 19:40 20:00 20:30 21:00
21:30 22:00 22:30
KIRMIZI MİNİCİTY ÇIKIŞI
MEYDAN HAFTA SONU
06:00 06:30 06:30 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40
10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40
14:00 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40
18:00 18:20 18:40 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30
KIRMIZI MİNİCİTY ÇIKIŞI
GİDİŞ: MEYDAN-ZEYTİNKÖY-GÖKSU MAH.-ÇEVRE YOLU-ÇALLI-SİGORTA-DEVLET
HAST.-AKVARYUM-MİNİCİTY
DÖNÜŞ: İL SAĞLIK MÜD.-GÜNEŞEV-DEVLET HAST.-SİGORTA-ÇALLI-ÇEVRE YOLU-
GÖKSU MAH.-ZEYTİNKÖY-MEYDAN
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Meydan Aktarma Merkezi - Aspendos Blv - Termesos Blv - Aşık Veysel Cd. – Yeni Hal Kavşağı –
Yeni Hal Yolu – 2340.Sk. – 2401.Sk. – 2414.Sk. – 2381.Sk. - Zübeyde Hanım Cd - Suphi Türel Cd. –
Altınova Cd. – Yeni Hal Yolu – 2371.Sk. – Ömer Buyrukçu Cd. – 2303.Sk. (2320.Sk.) –
2336.Sk.(2303.Sk.) – 2309.Sk. – Necip Fazıl Kısakürek Cd. (2237.Sk.) - Yeşilırmak Cd. – Kepez
Belediyesi – Gazi Blv. – Çallı Kavşağı – Vatan Blv. – Anafartalar Cd. - SSK – Tonguç Cd. – Yıldız Cd.
– Defterdarlık Blv. – Meltem Blv. – 8.Cd. –Antalyaspor Kavşağı – Akvaryum -Minicity– 602.Sk. –
600.Sk. – Güneşev –Antalyaspor Kavşağı – Dumlupınar Blv. – Meltem Blv. - Defterdarlık Blv.- Yıldız
Cd. – Tonguç Cd. – SSK - Anafartalar Cd. - Vatan Blv. – Çallı Kavşağı – Gazi Blv. – Kepez
Belediyesi - Yeşilırmak Cd. – Necip Fazıl Kısakürek Cd. (2237.Sk.) - 2309.Sk. -2336.Sk.(2303.Sk.) –
2303.Sk. (2320.Sk.) – Ömer Buyrukçu Cd. – 2371.Sk. – Yeni Hal Yolu – Altınova Cd. – Suphi
Türel Cd. – Zübeyde Hanım Cd. - 2401.Sk – Yeni Hal Kavşağı - Aşık Veysel Cd.- Termesos Blv -
Aspendos Blv - Perge Blv. – 1595.Sk. – Meydan Aktarma Merkez
MEYDAN HAFTA İÇİ
06:00 06:30 06:00 06:15 06:30 06:45 07:00 07:15 07:30 07:45 08:00 08:15
08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45 11:00 11:15
11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45 14:00 14:15
14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:00 17:15
17:30 17:45 18:00 18:15 18:30 18:45 19:00 19:20 19:40 20:00 20:30 21:00
21:30 22:00 22:30
KIRMIZI MİNİCİTY ÇIKIŞI
MEYDAN HAFTA SONU
06:00 06:30 06:30 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40
10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40
14:00 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40
18:00 18:20 18:40 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30
KIRMIZI MİNİCİTY ÇIKIŞI
Benzer Otobüs Hatları
- Antalya LF09 GÜZELOBA-BARINAKLAR BLV.-KIRCAMİ-D.GARAJI-100.YIL-MELTEM-ADLİYE- Otobüsü Saatleri
- Antalya 503 OTOGAR-ÇALLI-SOĞUKSU-DEVLET HAST.-ADLİYE-GÜLVEREN-DURALİLER- Otobüsü Saatleri
- Antalya AC42 MEYDAN-TOPÇULAR-TEDAŞ-PINARLI Otobüsü Saatleri
- Antalya KC35 GÜRSU-UNCALI-TOROS MAH.-GÜNEŞEV-100.YIL-MEVLANA-MEYDAN Otobüsü Saatleri
- Antalya CV41A E.VARSAK BLD.-DÜDEN ŞELALESİ-BARAJ MAH.-YENİ HAL-ZETİNKÖY- Otobüsü Saatleri
- Antalya MC58A FATİH-ERENKÖY-ANTKOOP-ÇALLI-SİGORTA-K.ALTI CAD.-DEVLET HAST. Otobüsü Saatleri
- Antalya TC64 FATİH-CEZAEVİ-ERENKÖY-ÇEVRE YOLU-ZEYTİNKÖY-PERGE BLV.-ARIK Otobüsü Saatleri
- Antalya AF04 GÜRSU-ATATÜRK BLV.-GÜNEŞEV-ADLİYE-ÇEVRE YOLU-PINARLI- AKSU Otobüsü Saatleri
- Antalya UC11 GÜRSU-UNCALI -TIP FAKÜLTESİ- MELTEM-DEFTERDARLIK-GÜLLÜK-VALİLİK- Otobüsü Saatleri
- Antalya 518 AKSU-HACIALİLER-GÜZELYURT-AKSU Otobüsü Saatleri
- Antalya KM61 SARISU-HURMA-GÜRSU-İL SAĞLIK MÜD.-MİNİCİTY-AKVARYUM-MELTEM- Otobüsü Saatleri
- Antalya 505 YENİKÖY-KÖMÜRCÜLER-ORGANİZE-KADİRLER-TOKİ-DÖŞEMEALTI- Otobüsü Saatleri
- Antalya 517A AKSU – SOLAK – GÖKDERE – YURTPINAR – İHSANİYE – AKSU Otobüsü Saatleri
- Antalya VF63A VARSAK-BARAJ MAH.-SAKARYA BLV.-OTOGAR-TIP FAKÜLTESİ-DEVLET Otobüsü Saatleri
- Antalya TC60 OTOGAR-DUMLUPINAR BLV.-ÇALLI-SİGORTA-VALİLİK-IŞIKLAR-ÖZGÜRLÜK Otobüsü Saatleri
- İstanbul 139a ÜSKÜDAR-ŞİLE-AĞVA Otobüsü Saatleri
- Kayseri 220 BATTALGAZİ (YUKARI) Otobüsü Saatleri
- İzmir 445 EVKA 2 - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri
- İzmir 524 CENNETÇEŞME - ÜÇYOL METRO Otobüsü Saatleri
- Ankara 222-2 SIHHİYE-İNCİRLİ(EKSPRES Otobüsü Saatleri
- İzmir 811 ENGELLİLER MERKEZİ - MONTRÖ Otobüsü Saatleri
- Ankara 417 AKTEPE-AŞTİ-ODTÜ Otobüsü Saatleri
- Malatya 17 ÜNİVERSİTE HATLARI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 32a CEVATPAŞA - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- Kayseri 190 YEŞİL MAH. ALT GEÇİT İSTASYON Otobüsü Saatleri