KC05 - MEYDAN-PERGE BLV.-D.GARAJI-VALİLİK-K.ALTI CAD.-MELTEM-AKVARYUM- Otobüsü Saatleri
Etiketler
KC05 No'lu Antalya Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
GİDİŞ: MEYDAN-PERGE BLV.-D.GARAJI-VALİLİK-K.ALTI CAD.-MELTEM-AKVARYUM-
SERBEST BÖLGE-SARISU DEPOLAMA MRK.
DÖNÜŞ: SERBEST BÖLGE-AKVARUM-MELTEM-100.YIL-CUMHURİYET MEY.-IŞIKLAR-
PERGE BLV.-MEYDAN
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Meydan Aktarma Merkezi – Aspendos Blv. – Perge Blv. – Portakal Çiçeği Cd. – Tevfik Işık Cd. - 19
Mayıs Cd. - Arık Cd. – Hüsnü Karakaş Cd. (1246 Sk.) – Fahrettin Altay Cd. – 466. Sk. – 465. Sk. –
Hasan Subaşı Cd. - Şht. Binbaşı Cengiz Toytunç Cd. - Konyaaltı Cd. – Tarık Akıltopu Cd. – Meltem Blv.
– 8. Cd. – Dumlupınar Blv. – Akdeniz Blv. – Liman Cd.(Serbest Bölge) - Akdeniz Blv. – Sarısu
Depolama Merkezi – Akdeniz Blv. – Liman Cd. (Serbest Bölge ) – Akdeniz Blv. - Dumlupınar Blv. –
Dumlupınar Blv. Yan Yol - Meltem Blv. – Tarık Akıltopu Cd. – Yüzüncü Yıl Blv. – Anafartalar Cd. –
Cumhuriyet Meydanı – Şht. Binbaşı Cengiz Toytunç Cd. – İsmet Paşa Cd. – Atatürk Cd. – Işıklar Cd. –
Tevfik Işık Cd. – Portakal Çiçeği Cd. – Perge Blv. – Meydan Aktarma Merkezi
GİDİŞ: MEYDAN-PERGE BLV.-D.GARAJI-VALİLİK-K.ALTI CAD.-MELTEM-AKVARYUM-
SERBEST BÖLGE-SARISU DEPOLAMA MRK.
DÖNÜŞ: SERBEST BÖLGE-AKVARUM-MELTEM-100.YIL-CUMHURİYET MEY.-IŞIKLAR-
PERGE BLV.-MEYDAN
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Meydan Aktarma Merkezi – Aspendos Blv. – Perge Blv. – Portakal Çiçeği Cd. – Tevfik Işık Cd. - 19
Mayıs Cd. - Arık Cd. – Hüsnü Karakaş Cd. (1246 Sk.) – Fahrettin Altay Cd. – 466. Sk. – 465. Sk. –
Hasan Subaşı Cd. - Şht. Binbaşı Cengiz Toytunç Cd. - Konyaaltı Cd. – Tarık Akıltopu Cd. – Meltem Blv.
– 8. Cd. – Dumlupınar Blv. – Akdeniz Blv. – Liman Cd.(Serbest Bölge) - Akdeniz Blv. – Sarısu
Depolama Merkezi – Akdeniz Blv. – Liman Cd. (Serbest Bölge ) – Akdeniz Blv. - Dumlupınar Blv. –
Dumlupınar Blv. Yan Yol - Meltem Blv. – Tarık Akıltopu Cd. – Yüzüncü Yıl Blv. – Anafartalar Cd. –
Cumhuriyet Meydanı – Şht. Binbaşı Cengiz Toytunç Cd. – İsmet Paşa Cd. – Atatürk Cd. – Işıklar Cd. –
Tevfik Işık Cd. – Portakal Çiçeği Cd. – Perge Blv. – Meydan Aktarma Merkezi
Benzer Otobüs Hatları
- Antalya 701A FATİH-ORGANİZE SANAYİ Otobüsü Saatleri
- Antalya MC12 MEYDAN-NARENCİYE-D.GARAJI-VALİLİK-GÜLLÜK-ÇALLI-YILDIRIM BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- Antalya VF65A E.VARSAK BLD.-Ç.KENT SİT.-KÜTÜKÇÜ-DSİ-OTOGAR-ÇALLI- SİGORTA- Otobüsü Saatleri
- Antalya 600 OTOGAR - HAVALİMANI AKTARMASIZ Otobüsü Saatleri
- Antalya LC54 MEYDAN-PERGE BLV-KIRCAMİ-MURATPAŞA BLD.-GÜZELOBA-ERMENEK Otobüsü Saatleri
- Antalya 600A SARISU – LARA – HAVALİMANI AKTARMASIZ Otobüsü Saatleri
- Antalya 507 VARSAK-ÇAMLICA-KIZILLI- KETİR Otobüsü Saatleri
- Antalya 523 MEYDAN-KÜLTÜR SİT.-YALI CAD.-GÜZELOBA Otobüsü Saatleri
- Antalya MC12A MEYDAN-NARENCİYE-D.GARAJI-VALİLİK-GÜLLÜK-ÇALLI-YILDIRIM BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- Antalya TC45 OTOGAR-YENİDOĞAN-BAYINDIR-DEVLET HAST.-K.ALTI CAD.-VALİLİK Otobüsü Saatleri
- Antalya CV41A E.VARSAK BLD.-DÜDEN ŞELALESİ-BARAJ MAH.-YENİ HAL-ZETİNKÖY- Otobüsü Saatleri
- Antalya KC06 SARISU MAH. - HURMA-GÜRSU-GÜNEŞEV-MELTEM-K.ALTI CAD.-IŞIKLAR- Otobüsü Saatleri
- Antalya UC32 SARISU-HURMA-UNCALI-TOROS MAH.-İL SAĞLIK MÜD.-GÜNEŞEV-MELTEM- Otobüsü Saatleri
- Antalya CV43 MEYDAN-YUNUS EMRE CAD.-KIZILARIK-GAZİ BLV.-DEMİRGÜL Otobüsü Saatleri
- Antalya TC64 FATİH-CEZAEVİ-ERENKÖY-ÇEVRE YOLU-ZEYTİNKÖY-PERGE BLV.-ARIK Otobüsü Saatleri
- Ankara 190 GÜVENPARK-YEŞİLKENT MH.-KARATAŞ MH. Otobüsü Saatleri
- Ankara 532-3 ELVANKENT-KIZILAY(ÖTA) Otobüsü Saatleri
- İstanbul 401 ÇATALCA-YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 46h HÜRRİYET MAHALLESİ - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- Ankara 395 DOĞANTEPE-4.CD.-SIHHİYE-ULUS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14ak ALEMDAR-ZİVERBEY-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 79kt KAYAŞEHİR-GÜVERCİN-TOPKAPI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 9Çn ÇEKMEKÖY-NİŞANTEPE Otobüsü Saatleri
- Sakarya 6 Gar Meydanı - Ulu Sokak - 32 Evler - Adaşehir Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 30 Terminal - Yenikent (Siyah) Otobüsü Saatleri