KC33 - GÜRSU-ARAPSUYU-GÜNEŞEV-DEFTERDARLIK-GÜLLÜK-E.OTOGAR- Otobüsü Saatleri
Etiketler
KC33 No'lu Antalya Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
GİDİŞ: GÜRSU-ARAPSUYU-GÜNEŞEV-DEFTERDARLIK-GÜLLÜK-E.OTOGAR-
KONUKSEVER
DÖNÜŞ: MEVLANA-GÜLLÜK-DEFTERDARLIK-FALEZ KAV.-ARAPSUYU-GÜRSU
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Gürsu Aktarma Merkezi - 366.Sk. – 353.Sk. – 344.Sk. – 446.Sk. – 19.Cd. – 17.Cd. – 6.Cd. - 5.Cd. –
7.Cd. – Yüzüncü Yıl Blv. – Sakıp Sabancı Blv. – Tarık Akıltopu Cd. – Defterdarlık Blv. – Yıldız Cd. –
Tonguç Cd. – Anafartalar Cd. – Yener Ulusoy Blv. – Adnan Menderes Blv. – Evliya Çelebi Cd. – Fatih
Cd. – 751.Sk. – 819.Sk. – 821.Sk. – Karacaoğlan Cd. – Kızılırmak Cd. – Adnan Menderes Blv. – Yener
Ulusoy Blv. – Anafartalar Cd. – Tonguç Cd. – Yıldız Cd. – Defterdarlık Blv. – Tarık Akıltopu Cd. –
Sakıp Sabancı Blv. – Yüzüncü Yıl Blv. – 7.Cd. – 5.Cd. – 6.Cd. – 17.Cd. – 19.Cd. – 446.Sk. – 344.Sk. –
353.Sk. – Atatürk Blv. – Gürsu Aktarma Merkezi
GÜRSU HAFTA İÇİ
06:10 06:20 06:30 06:40 06:50 07:00 07:10 07:20 07:30 07:40 07:50 08:00
08:10 08:20 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45
11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45
14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:10 16:20 16:30
16:40 16:50 17:00 17:10 17:20 17:30 17:40 17:50 18:00 18:15 18:30 18:45
19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45 21:00 21:20 21:40 22:00
GÜRSU HAFTA SONU
06:00 06:20 06:40 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40
10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40
14:00 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40
18:00 18:20 18:40 19:00 19:20 19:40 20:00 20:20 20:40 21:00 21:20 21:40
22:00
GİDİŞ: GÜRSU-ARAPSUYU-GÜNEŞEV-DEFTERDARLIK-GÜLLÜK-E.OTOGAR-
KONUKSEVER
DÖNÜŞ: MEVLANA-GÜLLÜK-DEFTERDARLIK-FALEZ KAV.-ARAPSUYU-GÜRSU
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Gürsu Aktarma Merkezi - 366.Sk. – 353.Sk. – 344.Sk. – 446.Sk. – 19.Cd. – 17.Cd. – 6.Cd. - 5.Cd. –
7.Cd. – Yüzüncü Yıl Blv. – Sakıp Sabancı Blv. – Tarık Akıltopu Cd. – Defterdarlık Blv. – Yıldız Cd. –
Tonguç Cd. – Anafartalar Cd. – Yener Ulusoy Blv. – Adnan Menderes Blv. – Evliya Çelebi Cd. – Fatih
Cd. – 751.Sk. – 819.Sk. – 821.Sk. – Karacaoğlan Cd. – Kızılırmak Cd. – Adnan Menderes Blv. – Yener
Ulusoy Blv. – Anafartalar Cd. – Tonguç Cd. – Yıldız Cd. – Defterdarlık Blv. – Tarık Akıltopu Cd. –
Sakıp Sabancı Blv. – Yüzüncü Yıl Blv. – 7.Cd. – 5.Cd. – 6.Cd. – 17.Cd. – 19.Cd. – 446.Sk. – 344.Sk. –
353.Sk. – Atatürk Blv. – Gürsu Aktarma Merkezi
GÜRSU HAFTA İÇİ
06:10 06:20 06:30 06:40 06:50 07:00 07:10 07:20 07:30 07:40 07:50 08:00
08:10 08:20 08:30 08:45 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00 10:15 10:30 10:45
11:00 11:15 11:30 11:45 12:00 12:15 12:30 12:45 13:00 13:15 13:30 13:45
14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:10 16:20 16:30
16:40 16:50 17:00 17:10 17:20 17:30 17:40 17:50 18:00 18:15 18:30 18:45
19:00 19:15 19:30 19:45 20:00 20:15 20:30 20:45 21:00 21:20 21:40 22:00
GÜRSU HAFTA SONU
06:00 06:20 06:40 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20 08:40 09:00 09:20 09:40
10:00 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 12:00 12:20 12:40 13:00 13:20 13:40
14:00 14:20 14:40 15:00 15:20 15:40 16:00 16:20 16:40 17:00 17:20 17:40
18:00 18:20 18:40 19:00 19:20 19:40 20:00 20:20 20:40 21:00 21:20 21:40
22:00
Benzer Otobüs Hatları
- Antalya VC59 VARSAK-SÜTÇÜLER-TEOMANPAŞA-KEPEZ BLD.-ÇALLI-KAMPÜS İÇİ Otobüsü Saatleri
- Antalya KM61 SARISU-HURMA-GÜRSU-İL SAĞLIK MÜD.-MİNİCİTY-AKVARYUM-MELTEM- Otobüsü Saatleri
- Antalya KC05A MEYDAN-PERGE BLV.-D.GARAJI-VALİLİK-K.ALTI CAD.-MELTEM-AKVARYUM- Otobüsü Saatleri
- Antalya VL62 VARSAK-DÜDEN ŞELALESİ-YENİ HAL-ZEYTİNKÖY-PERGE BLV.-ÖZGÜRLÜK Otobüsü Saatleri
- Antalya MC58A FATİH-ERENKÖY-ANTKOOP-ÇALLI-SİGORTA-K.ALTI CAD.-DEVLET HAST. Otobüsü Saatleri
- Antalya AF04 GÜRSU-ATATÜRK BLV.-GÜNEŞEV-ADLİYE-ÇEVRE YOLU-PINARLI- AKSU Otobüsü Saatleri
- Antalya 703 KUNDU-ÖZGÜRLÜK BLV.-KIRCAMİ-MEVLANA-GÜLLÜK-KALE KAPISI- Otobüsü Saatleri
- Antalya 527 AKSU-KARAÇALLI- KUNDU-TURİZM YOLU-KEMERAĞZI -AKSU Otobüsü Saatleri
- Antalya 507 VARSAK-ÇAMLICA-KIZILLI- KETİR Otobüsü Saatleri
- Antalya VC53 VARSAK-KARATAY LİSESİ-DOKUMA-ÇALLI-SİGORTA-100.YIL-DEVLET HAST.- Otobüsü Saatleri
- Antalya LC37 GÜZELOBA-LARA CAD.-MURATPAŞA BLD.-KIRCAMİ-MEYDAN-HAŞİM İŞCAN Otobüsü Saatleri
- Antalya AC03 AKSU-HAVAALANI KAV.-TEDAŞ-MEYDAN-100.YIL-SOĞUKSU-AKVARYUM- Otobüsü Saatleri
- Antalya 703A KUNDU-TRT-ÖZGÜRLÜK BLV.-KIRCAMİ-MEVLANA-GÜLLÜK-KALE KAPISI- Otobüsü Saatleri
- Antalya KC06 SARISU MAH. - HURMA-GÜRSU-GÜNEŞEV-MELTEM-K.ALTI CAD.-IŞIKLAR- Otobüsü Saatleri
- Antalya LC54 MEYDAN-PERGE BLV-KIRCAMİ-MURATPAŞA BLD.-GÜZELOBA-ERMENEK Otobüsü Saatleri
- İzmir 250 OTOGAR - UZUNDERE Otobüsü Saatleri
- Ankara 326 BAHÇELERÜSTÜ-TOKİ-DİKİMEVİ-KIZILAY Otobüsü Saatleri
- İstanbul ht11 FATİH MAHALLESİ - YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- Kayseri 182 HAKİMİYET YENİŞEHİR İSTASYON Otobüsü Saatleri
- İzmir 20 KOOPERATİF EVLERİ - KONAK Otobüsü Saatleri
- Bursa D/2-A MEVLANA MH. - İMKB TEKNİK MESLEK LİSESİ Otobüsü Saatleri
- Bursa 118 GEMLİK - GEMLİK DEVLET HASTANESİ Otobüsü Saatleri
- Bursa 104 MUDANYA İSKELESİ - GEMLİK MEYDANI Otobüsü Saatleri
- Bursa 15/D ALEMDAR - BURSA DEVLET HASTANESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 404 KARACAKÖY-YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri