km23 - KAVAKPINAR-MARMARA HASTANESİ-KARTAL METRO Otobüsü Saatleri
Etiketler
km23 No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT KM23 - KAVAKPINAR-MARMARA HASTANESİ-KARTAL METRO Güzergahı
Gidiş:- PENDİK MESLEK LİSESİ
- •
- MESLEK LİSESİ
- •
- TANDOĞAN CADDESİ
- •
- NAR SOKAK
- •
- GÜLLÜBAĞLAR
- •
- AYDIN SOKAK
- •
- PAZARYERİ
- •
- FİLİZ SOKAK
- •
- MEZARLIK
- •
- BAHÇELİEVLER
- •
- FISTIK SOKAK
- •
- KAVAKPINAR
- •
- SANCAKTEPE
- •
- YALÇIN SOKAK
- •
- SAĞLIK OCAĞI
- •
- NAMIK KEMAL CADDESİ
- •
- HIZIR SOKAK
- •
- BAŞAK SOKAK
- •
- TEPEBAŞI CAMİ
- •
- DERE
- •
- ÇAMÇEŞME PARKI
- •
- Y.BEYAZIT CAMİİ
- •
- YAYALAR CADDESİ
- •
- Y.SELİM CAMİİ
- •
- ESENLER
- •
- AZİZOĞLU CADDESİ
- •
- MAR.ÜNİ.HASTANESİ
- •
- KAYNARCA YANYOL
- •
- TAVŞANTEPE
- •
- PENDİK KÖPRÜSÜ
- •
- KARTAL KÖPRÜSÜ
- •
- SOĞANLIK İSKİ
- •
- CEVİZLİ KÖPRÜSÜ
- •
- İLLER BANKASI
- •
- MALTEPE CARREFOUR
- •
- CEVİZLİ PERONLAR
- CEVİZLİ PERONLAR
- •
- MALTEPE CARREFOUR
- •
- İLLER BANKASI
- •
- CEVİZLİ KÖPRÜSÜ
- •
- KARTAL KÖPRÜSÜ
- •
- MEHMET AKİF İHL
- •
- KERESTECİLER
- •
- VERGİ DAİRESİ
- •
- SAFAŞ
- •
- PENDİK KÖPRÜSÜ
- •
- TAVŞANTEPE
- •
- KARADENİZ CADDESİ
- •
- KAYNARCA YANYOL
- •
- MAR.ÜNİ.HASTANESİ
- •
- AZİZOĞLU CADDESİ
- •
- ESENLER
- •
- Y.SELİM CAMİİ
- •
- YAYALAR CADDESİ
- •
- Y.BEYAZIT CAMİİ
- •
- ÇAMÇEŞME PARKI
- •
- DERE
- •
- TEPEBAŞI CAMİ
- •
- BAŞAK SOKAK
- •
- HIZIR SOKAK
- •
- NAMIK KEMAL CADDESİ
- •
- SAĞLIK OCAĞI
- •
- YALÇIN SOKAK
- •
- SANCAKTEPE
- •
- KAVAKPINAR
- •
- FISTIK SOKAK
- •
- BAHÇELİEVLER
- •
- MEZARLIK
- •
- FİLİZ SOKAK
- •
- PAZARYERİ
- •
- AYDIN SOKAK
- •
- GÜLLÜBAĞLAR
- •
- NAR SOKAK
- •
- TANDOĞAN CADDESİ
- •
- MESLEK LİSESİ
- •
- PENDİK MESLEK LİSESİ
İETT KM23 - KAVAKPINAR-MARMARA HASTANESİ-KARTAL METRO Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:00 | - | - | - | - | - |
06:40 | 06:30 | - | 07:00 | 07:30 | - |
07:20 | 08:30 | - | 07:40 | 16:30 | - |
08:00 | 17:30 | - | 08:20 | 18:30 | - |
08:40 | 19:30 | - | 09:40 | - | - |
09:20 | - | - | 11:30 | - | - |
10:30 | - | - | 13:20 | - | - |
12:30 | - | - | 15:10 | - | - |
14:10 | - | - | 15:40 | - | - |
16:10 | - | - | 16:20 | - | - |
16:40 | - | - | 17:00 | - | - |
17:20 | - | - | 17:35 | - | - |
18:00 | - | - | 17:40 | - | - |
18:40 | - | - | 18:25 | - | - |
19:30 | - | - | 19:10 | - | - |
20:00 | - | - | 20:50 | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 78e BAŞAKŞEHİR 4.ETAP-KAYABAŞI KİPTAŞ KONUTLARI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 33e ESENLER METRO-AKSARAY Otobüsü Saatleri
- İstanbul ht1 K.S.SÜLEYMAN EĞT.ARŞ.HASTANESİ-ESENLER METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 29a DERBENT MAHALLESİ- BEŞİKTAŞ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 31y TOKİ AYAZMA-YENİKAPI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 145m YEŞİLKENT-BEYKENT-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 251 PENDİK-ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 34-2 AVCILAR-ZİNCİRLİKUYU Otobüsü Saatleri
- İstanbul 133a KARTAL-AHMET YESEVİ MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 202 ÜSTBOSTANCI-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 64Ç KAĞITHANE-ÇELİKTEPE-ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98y GİYİMKENT-YÜZYIL MAH.-BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 36b CEBECİ MAHALLESİ-BOĞAZKÖY - ENSAR MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19s YENİDOĞAN-SARIGAZİ-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 26b GAYRETTEPE-EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 13 Tip Fakültesi - Terminal (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 2H Üçoklar - Beşyüzevler Otobüsü Saatleri
- Kayseri 260 CIRGALAN Otobüsü Saatleri
- Trabzon KANUNİ MAH. - ÜNİVERSİTE MAH. BOSTANCI ÖĞRENCİ YURTLARI KANUNİ MAH. - ÜNİVERSİTE MAH. BOSTANCI ÖĞRENCİ YURTLARI Otobüsü Saatleri
- Malatya 400 ORDUZU HATLARI Otobüsü Saatleri
- İzmir 755 GÖRECE - MENEMEN AKTARMA Otobüsü Saatleri
- Malatya 19 GÖZTEPE - YILDIZTEPE Otobüsü Saatleri
- İzmir 970 FAHRETTİN ALTAY - TINAZTEPE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 290 EMEK İNÖNÜ HASTANE Otobüsü Saatleri
- Ankara 259 ATIŞ CD.-ULUS-KIZILAY Otobüsü Saatleri