LC07 - KUNDU-GÜZELOBA-BARINAKLAR BLV-ARIK CAD. Otobüsü Saatleri
Etiketler
LC07 No'lu Antalya Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
GİDİŞ: KUNDU-GÜZELOBA-BARINAKLAR BLV-ARIK CAD.
DÖNÜŞ: D.GARAJI-CEBESOY-BARINAKLAR BLV-GÜZELOBA-KUNDU
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Kundu Aktarma Merkezi - Lara Turizm Yolu - Tesisler Cd. - Ptt Cd. - Kader Sk. - Barınaklar Blv.
- Tekelioğlu Cd. - Özgürlük Blv. - Metin Kasapoğlu Cd. - Tevfik Işık Cd. - 1329 Sk. - 19 Mayıs
Cd. - Arık Cd. - Hüsnü Karakaş Cd. - Şht Binbaşı Toytunç Cd. Cd. - Cebesoy Cd. - SampiKavşağı
- Metin Kasapoğlu Cd. - Özgürlük Blv. - Tekelioğlu Cd. - Barınaklar Blv. - Kader Sk. - Tesisler
Cd. - Lara Turizm Yolu - Kundu Aktarma Merkezi
KUNDU HAFTA İÇİ+HAFTA SONU
06:10 06:22 06:34 06:46 06:58 07:10 07:22 07:34 07:46 07:58 08:10 08:22
08:34 08:46 08:58 09:10 09:22 09:34 09:46 09:58 10:10 10:22 10:34 10:46
10:58 11:10 11:22 11:34 11:46 11:58 12:10 12:22 12:34 12:46 12:58 13:10
13:22 13:34 13:46 13:58 14:10 14:22 14:34 14:46 14:58 15:10 15:22 15:34
15:46 15:58 16:10 16:22 16:34 16:46 16:58 17:10 17:22 17:34 17:46 17:58
18:10 18:22 18:34 18:46 18:58 19:10 19:22 19:34 19:46 20:00 20:15 20:30
20:45 21:00 21:15 21:30 21:45 22:00 22:20 22:40 23:00 23:30 00:00
DOĞU GRAJI TERK HAFTA İÇİ + HAFTA SONU
06:15 06:39 07:03 07:15 07:27 07:39 07:51 08:03 08:15 08:27 08:39 08:51
09:03 09:15 09:27 09:39 09:51 10:03 10:15 10:27 10:39 10:51 11:03 11:15
11:27 11:39 11:51 12:03 12:15 12:27 12:39 12:51 13:03 13:15 13:27 13:39
13:51 14:03 14:15 14:27 14:39 14:51 15:03 15:15 15:27 15:39 15:51 16:03
16:15 16:27 16:39 16:51 17:03 17:15 17:27 17:39 17:51 18:03 18:15 18:27
18:39 18:51 19:03 19:15 19:27 19:39 19:51 20:03 20:15 20:27 20:39 20:51
21:05 21:20 21:35 21:50 22:05 22:25 22:35 22:45 23:05 23:25 23:35 00:05
00:35 01:05
GİDİŞ: KUNDU-GÜZELOBA-BARINAKLAR BLV-ARIK CAD.
DÖNÜŞ: D.GARAJI-CEBESOY-BARINAKLAR BLV-GÜZELOBA-KUNDU
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Kundu Aktarma Merkezi - Lara Turizm Yolu - Tesisler Cd. - Ptt Cd. - Kader Sk. - Barınaklar Blv.
- Tekelioğlu Cd. - Özgürlük Blv. - Metin Kasapoğlu Cd. - Tevfik Işık Cd. - 1329 Sk. - 19 Mayıs
Cd. - Arık Cd. - Hüsnü Karakaş Cd. - Şht Binbaşı Toytunç Cd. Cd. - Cebesoy Cd. - SampiKavşağı
- Metin Kasapoğlu Cd. - Özgürlük Blv. - Tekelioğlu Cd. - Barınaklar Blv. - Kader Sk. - Tesisler
Cd. - Lara Turizm Yolu - Kundu Aktarma Merkezi
KUNDU HAFTA İÇİ+HAFTA SONU
06:10 06:22 06:34 06:46 06:58 07:10 07:22 07:34 07:46 07:58 08:10 08:22
08:34 08:46 08:58 09:10 09:22 09:34 09:46 09:58 10:10 10:22 10:34 10:46
10:58 11:10 11:22 11:34 11:46 11:58 12:10 12:22 12:34 12:46 12:58 13:10
13:22 13:34 13:46 13:58 14:10 14:22 14:34 14:46 14:58 15:10 15:22 15:34
15:46 15:58 16:10 16:22 16:34 16:46 16:58 17:10 17:22 17:34 17:46 17:58
18:10 18:22 18:34 18:46 18:58 19:10 19:22 19:34 19:46 20:00 20:15 20:30
20:45 21:00 21:15 21:30 21:45 22:00 22:20 22:40 23:00 23:30 00:00
DOĞU GRAJI TERK HAFTA İÇİ + HAFTA SONU
06:15 06:39 07:03 07:15 07:27 07:39 07:51 08:03 08:15 08:27 08:39 08:51
09:03 09:15 09:27 09:39 09:51 10:03 10:15 10:27 10:39 10:51 11:03 11:15
11:27 11:39 11:51 12:03 12:15 12:27 12:39 12:51 13:03 13:15 13:27 13:39
13:51 14:03 14:15 14:27 14:39 14:51 15:03 15:15 15:27 15:39 15:51 16:03
16:15 16:27 16:39 16:51 17:03 17:15 17:27 17:39 17:51 18:03 18:15 18:27
18:39 18:51 19:03 19:15 19:27 19:39 19:51 20:03 20:15 20:27 20:39 20:51
21:05 21:20 21:35 21:50 22:05 22:25 22:35 22:45 23:05 23:25 23:35 00:05
00:35 01:05
Benzer Otobüs Hatları
- Antalya 526 MEYDAN-TEDAŞ-PINARLI-ÇAMKÖY-EXPO CENTER Otobüsü Saatleri
- Antalya TC46A OTOGAR-AHATLI-GÜLVEREN-BAYINDIR-SOĞUKSU-SİGORTA-GÜLLÜK- Otobüsü Saatleri
- Antalya MC58 FATİH-ESENTEPE-ANTKOOP-ÇALLI-SİGORTA-K.ALTI CAD.-DEVLET HAST. Otobüsü Saatleri
- Antalya CV39 VARSAK-YENİ EMEK-E.SANAYİ-SGK-MİLLİ EGEMENLİK Otobüsü Saatleri
- Antalya 703A KUNDU-TRT-ÖZGÜRLÜK BLV.-KIRCAMİ-MEVLANA-GÜLLÜK-KALE KAPISI- Otobüsü Saatleri
- Antalya TC50A FATİH-SANTRAL-CEZAEVİ-YENİ SANAYİ-GÜLVEREN-MELTEM-DEVLET HAST.- Otobüsü Saatleri
- Antalya LC70 GÜZELOBA-GÜZELBAĞ .-YALI CAD.-KIRCAMİ-D.GARAJI-100.YIL-DEVLET Otobüsü Saatleri
- Antalya 527 AKSU-KARAÇALLI- KUNDU-TURİZM YOLU-KEMERAĞZI -AKSU Otobüsü Saatleri
- Antalya CV47 MEYDAN-ZEYTİNKÖY-ETİLER-SİGORTA-GÜLLÜK-K.ALTI CAD.-MELTEM- Otobüsü Saatleri
- Antalya TK91 OTOGAR-ÇALLI-ŞARAMPOL-100.YIL-MELTEM-GÜNEŞEV-İL SAĞLIK MÜD.- Otobüsü Saatleri
- Antalya VC57 VARSAK-KÜTÜKÇÜ-TEVFİK FİKRET CAD.-ÇALLI-SİGORTA-100.YIL-DEVLET- Otobüsü Saatleri
- Antalya LC37A GÜZELOBA-LARA CAD.-MURATPAŞA BLD.-KIRCAMİ-MEYDAN-HAŞİM İŞCAN KÜLT. MRK.- Otobüsü Saatleri
- Antalya LC55A MEYDAN-B.ONAT CAD.-ÖZGÜRLÜK-BLV.-RAUF DENKTAŞ CD.-ERMENEK Otobüsü Saatleri
- Antalya CV41 E.VARSAK BLD.-DÜDEN ŞELALESİ-YENİ HAL-ZEYTİNKÖY-MEVLANA-MEYDAN Otobüsü Saatleri
- Antalya CV67 MEYDAN-ZEYTİNKÖY-GÖKSU MAH.-ÇEVRE YOLU-ÇALLI-SİGORTA-DEVLET Otobüsü Saatleri
- Ankara 563-3 KAZAN-ULUS(ÖTA) Otobüsü Saatleri
- İstanbul 79k KAYAŞEHİR-Y.B.METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 428 EGEKENT 2 - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 424 GARİPÇE VİRANŞEHİR Otobüsü Saatleri
- Adana 112 SOFULU LİSESİ - BURUK MEZARLIĞI - BALCALI Otobüsü Saatleri
- Ankara 179 GÖLBAŞI-ÖRENCİK-YURTBEYİ MH. Otobüsü Saatleri
- İstanbul 33y YÜZYIL MH.-EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 41m AYAZAĞAKÖYÜ-ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 134bk KARTAL-ALTBOSTANCI Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 1NA Otogar - Karataş 2. Bölge Otobüsü Saatleri