LC07 - KUNDU-GÜZELOBA-BARINAKLAR BLV-ARIK CAD. Otobüsü Saatleri
Etiketler
LC07 No'lu Antalya Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
GİDİŞ: KUNDU-GÜZELOBA-BARINAKLAR BLV-ARIK CAD.
DÖNÜŞ: D.GARAJI-CEBESOY-BARINAKLAR BLV-GÜZELOBA-KUNDU
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Kundu Aktarma Merkezi - Lara Turizm Yolu - Tesisler Cd. - Ptt Cd. - Kader Sk. - Barınaklar Blv.
- Tekelioğlu Cd. - Özgürlük Blv. - Metin Kasapoğlu Cd. - Tevfik Işık Cd. - 1329 Sk. - 19 Mayıs
Cd. - Arık Cd. - Hüsnü Karakaş Cd. - Şht Binbaşı Toytunç Cd. Cd. - Cebesoy Cd. - SampiKavşağı
- Metin Kasapoğlu Cd. - Özgürlük Blv. - Tekelioğlu Cd. - Barınaklar Blv. - Kader Sk. - Tesisler
Cd. - Lara Turizm Yolu - Kundu Aktarma Merkezi
KUNDU HAFTA İÇİ+HAFTA SONU
06:10 06:22 06:34 06:46 06:58 07:10 07:22 07:34 07:46 07:58 08:10 08:22
08:34 08:46 08:58 09:10 09:22 09:34 09:46 09:58 10:10 10:22 10:34 10:46
10:58 11:10 11:22 11:34 11:46 11:58 12:10 12:22 12:34 12:46 12:58 13:10
13:22 13:34 13:46 13:58 14:10 14:22 14:34 14:46 14:58 15:10 15:22 15:34
15:46 15:58 16:10 16:22 16:34 16:46 16:58 17:10 17:22 17:34 17:46 17:58
18:10 18:22 18:34 18:46 18:58 19:10 19:22 19:34 19:46 20:00 20:15 20:30
20:45 21:00 21:15 21:30 21:45 22:00 22:20 22:40 23:00 23:30 00:00
DOĞU GRAJI TERK HAFTA İÇİ + HAFTA SONU
06:15 06:39 07:03 07:15 07:27 07:39 07:51 08:03 08:15 08:27 08:39 08:51
09:03 09:15 09:27 09:39 09:51 10:03 10:15 10:27 10:39 10:51 11:03 11:15
11:27 11:39 11:51 12:03 12:15 12:27 12:39 12:51 13:03 13:15 13:27 13:39
13:51 14:03 14:15 14:27 14:39 14:51 15:03 15:15 15:27 15:39 15:51 16:03
16:15 16:27 16:39 16:51 17:03 17:15 17:27 17:39 17:51 18:03 18:15 18:27
18:39 18:51 19:03 19:15 19:27 19:39 19:51 20:03 20:15 20:27 20:39 20:51
21:05 21:20 21:35 21:50 22:05 22:25 22:35 22:45 23:05 23:25 23:35 00:05
00:35 01:05
GİDİŞ: KUNDU-GÜZELOBA-BARINAKLAR BLV-ARIK CAD.
DÖNÜŞ: D.GARAJI-CEBESOY-BARINAKLAR BLV-GÜZELOBA-KUNDU
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Kundu Aktarma Merkezi - Lara Turizm Yolu - Tesisler Cd. - Ptt Cd. - Kader Sk. - Barınaklar Blv.
- Tekelioğlu Cd. - Özgürlük Blv. - Metin Kasapoğlu Cd. - Tevfik Işık Cd. - 1329 Sk. - 19 Mayıs
Cd. - Arık Cd. - Hüsnü Karakaş Cd. - Şht Binbaşı Toytunç Cd. Cd. - Cebesoy Cd. - SampiKavşağı
- Metin Kasapoğlu Cd. - Özgürlük Blv. - Tekelioğlu Cd. - Barınaklar Blv. - Kader Sk. - Tesisler
Cd. - Lara Turizm Yolu - Kundu Aktarma Merkezi
KUNDU HAFTA İÇİ+HAFTA SONU
06:10 06:22 06:34 06:46 06:58 07:10 07:22 07:34 07:46 07:58 08:10 08:22
08:34 08:46 08:58 09:10 09:22 09:34 09:46 09:58 10:10 10:22 10:34 10:46
10:58 11:10 11:22 11:34 11:46 11:58 12:10 12:22 12:34 12:46 12:58 13:10
13:22 13:34 13:46 13:58 14:10 14:22 14:34 14:46 14:58 15:10 15:22 15:34
15:46 15:58 16:10 16:22 16:34 16:46 16:58 17:10 17:22 17:34 17:46 17:58
18:10 18:22 18:34 18:46 18:58 19:10 19:22 19:34 19:46 20:00 20:15 20:30
20:45 21:00 21:15 21:30 21:45 22:00 22:20 22:40 23:00 23:30 00:00
DOĞU GRAJI TERK HAFTA İÇİ + HAFTA SONU
06:15 06:39 07:03 07:15 07:27 07:39 07:51 08:03 08:15 08:27 08:39 08:51
09:03 09:15 09:27 09:39 09:51 10:03 10:15 10:27 10:39 10:51 11:03 11:15
11:27 11:39 11:51 12:03 12:15 12:27 12:39 12:51 13:03 13:15 13:27 13:39
13:51 14:03 14:15 14:27 14:39 14:51 15:03 15:15 15:27 15:39 15:51 16:03
16:15 16:27 16:39 16:51 17:03 17:15 17:27 17:39 17:51 18:03 18:15 18:27
18:39 18:51 19:03 19:15 19:27 19:39 19:51 20:03 20:15 20:27 20:39 20:51
21:05 21:20 21:35 21:50 22:05 22:25 22:35 22:45 23:05 23:25 23:35 00:05
00:35 01:05
Benzer Otobüs Hatları
- Antalya MF40 GÜRSU-UNCALI-KAMPÜS İÇİ-MELTEM-SOĞUKSU-ÇALLI-MİTHAT PAŞA CAD.- Otobüsü Saatleri
- Antalya CV43 MEYDAN-YUNUS EMRE CAD.-KIZILARIK-GAZİ BLV.-DEMİRGÜL Otobüsü Saatleri
- Antalya LF10 GÜZELOBA-ÖZGÜRLÜK BLV.-CEBESOY-D.GARAJI-100.YIL-MELTEM-ADLİYE- Otobüsü Saatleri
- Antalya VF02 E.VARSAK BLD.-SAKARYA BLV.-ANTKOOP-DOKUMA-OTOGAR-GÜLVEREN-TIP Otobüsü Saatleri
- Antalya 505A YENİKÖY-KÖMÜRCÜLER-ORGANİZE-TOKİ-DÖŞEMEALTI-OTOGAR-TIP Otobüsü Saatleri
- Antalya TC64 FATİH-CEZAEVİ-ERENKÖY-ÇEVRE YOLU-ZEYTİNKÖY-PERGE BLV.-ARIK Otobüsü Saatleri
- Antalya LC55 MEYDAN-B.ONAT CAD.-ÖZGÜRLÜK-BLV.-SEVAL SİT.- GÜMÜŞ SK. - ERMENEK Otobüsü Saatleri
- Antalya 522 OTOGAR-GÜLVEREN-HÜRRİYET CD.-BAHTILI-DOYRAN Otobüsü Saatleri
- Antalya CV41 E.VARSAK BLD.-DÜDEN ŞELALESİ-YENİ HAL-ZEYTİNKÖY-MEVLANA-MEYDAN Otobüsü Saatleri
- Antalya UC11 GÜRSU-UNCALI -TIP FAKÜLTESİ- MELTEM-DEFTERDARLIK-GÜLLÜK-VALİLİK- Otobüsü Saatleri
- Antalya TC60 OTOGAR-DUMLUPINAR BLV.-ÇALLI-SİGORTA-VALİLİK-IŞIKLAR-ÖZGÜRLÜK Otobüsü Saatleri
- Antalya 530A MEYDAN-TOPÇULAR-SİNAN MAH. Otobüsü Saatleri
- Antalya TK51 OTOGAR-ÇALLI-SİGORTA-DEVLET-HAST.-ADLİYE-TIP FAKÜLTESİ-GÜRSU- Otobüsü Saatleri
- Antalya KC34 GÜRSU-TOROS MAH.-GÜNEŞEV-MELTEM-100.YIL-GÜLLÜK-VALİLİK-M. Otobüsü Saatleri
- Antalya VF01 E.VARSAK BLD.-KIZILARIK-E.OTOGAR-100.YIL-MELTEM-KAMPÜS İÇİ Otobüsü Saatleri
- Konya 60 ÖZNARE / TRAMVAY HATTI Otobüsü Saatleri
- Ankara 340 EGE MH.-DDY Otobüsü Saatleri
- İzmir 514 BOSTANLI İSKELE - TINAZTEPE Otobüsü Saatleri
- İzmir 18 YEŞİLYURT - KONAK Otobüsü Saatleri
- Kayseri 535 İNCESU SEMERKENT Otobüsü Saatleri
- Çorum 6 ORGANİZE SANAYİ Otobüsü Saatleri
- İzmir 565 EVKA 4 - BORNOVA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 83o OTOGAR - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- Trabzon FATİH - TIP FATİH - TIP Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98İ K.S.SÜLEYMAN EĞİT.ARŞ.HASTANESİ-BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri