MC12 - MEYDAN-NARENCİYE-D.GARAJI-VALİLİK-GÜLLÜK-ÇALLI-YILDIRIM BEYAZIT Otobüsü Saatleri
Etiketler
MC12 No'lu Antalya Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
GİDİŞ: MEYDAN-NARENCİYE-D.GARAJI-VALİLİK-GÜLLÜK-ÇALLI-YILDIRIM BEYAZIT
CAD. MASADAĞI
DÖNÜŞ: MASADAĞI-YILDIRIM BEYAZIT CAD.-ÇALLI-GÜLLÜK-VALİLİK-CEBESOY-
NARENCİYE-MEYDAN
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Meydan Aktarma Merkezi – 1595.Sk. – 1596.Sk. – 12.Cd. – Narenciye Cd. - Balıkçıoğlu Cd. –
Cebesoy Cd. – Fahrettin Altay Cd. – İsmet Paşa Cd. – 466.Sk. – Milli Egemenlik Cd. – Subaşı Cd.
Anafartalar Cd. – Vatan Blv. – Gazi Blv. – Yıldırım Beyazıt Cd. – Barış Manço Blv. – Barış Manço Cd. –
6444. Sk. – 6454 Sk. – 6410. Sk. – Barış Manço Blv. - Yıldırım Beyazıt Cd. – Gazi Blv. – Vatan Blv. –
Anafartalar Cd. – Cumhuriyet Cd. – 21.Sk. – Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Cd. – Cebesoy Cd. –
Balıkçıoğlu Cd. – Narenciye Cd. – 12.Cd. – 1596.Cd. – Meydan Aktarma Merkezi
GİDİŞ: MEYDAN-NARENCİYE-D.GARAJI-VALİLİK-GÜLLÜK-ÇALLI-YILDIRIM BEYAZIT
CAD. MASADAĞI
DÖNÜŞ: MASADAĞI-YILDIRIM BEYAZIT CAD.-ÇALLI-GÜLLÜK-VALİLİK-CEBESOY-
NARENCİYE-MEYDAN
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Meydan Aktarma Merkezi – 1595.Sk. – 1596.Sk. – 12.Cd. – Narenciye Cd. - Balıkçıoğlu Cd. –
Cebesoy Cd. – Fahrettin Altay Cd. – İsmet Paşa Cd. – 466.Sk. – Milli Egemenlik Cd. – Subaşı Cd.
Anafartalar Cd. – Vatan Blv. – Gazi Blv. – Yıldırım Beyazıt Cd. – Barış Manço Blv. – Barış Manço Cd. –
6444. Sk. – 6454 Sk. – 6410. Sk. – Barış Manço Blv. - Yıldırım Beyazıt Cd. – Gazi Blv. – Vatan Blv. –
Anafartalar Cd. – Cumhuriyet Cd. – 21.Sk. – Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Cd. – Cebesoy Cd. –
Balıkçıoğlu Cd. – Narenciye Cd. – 12.Cd. – 1596.Cd. – Meydan Aktarma Merkezi
Benzer Otobüs Hatları
- Antalya MC12A MEYDAN-NARENCİYE-D.GARAJI-VALİLİK-GÜLLÜK-ÇALLI-YILDIRIM BEYAZIT Otobüsü Saatleri
- Antalya 525 MEYDAN-TOPÇULAR-ALTINOVA-ZEYTİNLİK Otobüsü Saatleri
- Antalya VL62 VARSAK-DÜDEN ŞELALESİ-YENİ HAL-ZEYTİNKÖY-PERGE BLV.-ÖZGÜRLÜK Otobüsü Saatleri
- Antalya CV67 MEYDAN-ZEYTİNKÖY-GÖKSU MAH.-ÇEVRE YOLU-ÇALLI-SİGORTA-DEVLET Otobüsü Saatleri
- Antalya CV41 E.VARSAK BLD.-DÜDEN ŞELALESİ-YENİ HAL-ZEYTİNKÖY-MEVLANA-MEYDAN Otobüsü Saatleri
- Antalya 512 OTOGAR-ÇALLI-DEVLET HAST.-ATATÜRK BLV.-GÜRSU-HURMA-ÇAKIRLAR- Otobüsü Saatleri
- Antalya 504A KAMPÜS-KEPEZ-DUACI-ARAPLAR-DUACI-FATİH-KAMPÜS Otobüsü Saatleri
- Antalya KC06 SARISU MAH. - HURMA-GÜRSU-GÜNEŞEV-MELTEM-K.ALTI CAD.-IŞIKLAR- Otobüsü Saatleri
- Antalya UC32 SARISU-HURMA-UNCALI-TOROS MAH.-İL SAĞLIK MÜD.-GÜNEŞEV-MELTEM- Otobüsü Saatleri
- Antalya LC54 MEYDAN-PERGE BLV-KIRCAMİ-MURATPAŞA BLD.-GÜZELOBA-ERMENEK Otobüsü Saatleri
- Antalya KC05 MEYDAN-PERGE BLV.-D.GARAJI-VALİLİK-K.ALTI CAD.-MELTEM-AKVARYUM- Otobüsü Saatleri
- Antalya TC45 OTOGAR-YENİDOĞAN-BAYINDIR-DEVLET HAST.-K.ALTI CAD.-VALİLİK Otobüsü Saatleri
- Antalya CV43 MEYDAN-YUNUS EMRE CAD.-KIZILARIK-GAZİ BLV.-DEMİRGÜL Otobüsü Saatleri
- Antalya 600 OTOGAR - HAVALİMANI AKTARMASIZ Otobüsü Saatleri
- Antalya KC05A MEYDAN-PERGE BLV.-D.GARAJI-VALİLİK-K.ALTI CAD.-MELTEM-AKVARYUM- Otobüsü Saatleri
- İzmir 486 FAHRETTİN ALTAY - İNCİRALTI Otobüsü Saatleri
- Kayseri 454 MİMARSİNAN MİMSİN FATİH HASTANE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 43 SELÇUKLU YUKARI Otobüsü Saatleri
- Ankara 552 ELVANKENT-BATIKENT METRO Otobüsü Saatleri
- Kayseri 386 FEVZİOĞLU AKÇATEPE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 392 YILDIRIM BEYAZIT KONAKLAR Otobüsü Saatleri
- Konya 57 GAZİ CAD.-S.EYYUBİ / TRAMVAY HATTI Otobüsü Saatleri
- Kayseri 135 BELSİN KEYKUBAT HASTANE Otobüsü Saatleri
- İstanbul 78 BAŞAKŞEHİR METROKENT-EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- Kayseri 531 İNCESU HASTANE Otobüsü Saatleri