TC64 - FATİH-CEZAEVİ-ERENKÖY-ÇEVRE YOLU-ZEYTİNKÖY-PERGE BLV.-ARIK Otobüsü Saatleri
Etiketler
TC64 No'lu Antalya Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
GİDİŞ: FATİH-CEZAEVİ-ERENKÖY-ÇEVRE YOLU-ZEYTİNKÖY-PERGE BLV.-ARIK
CAD.-GÜLLÜK-VALİLİK
DÖNÜŞ: IŞIKLAR-PERGE BLV.-ZEYTİNKÖY-ÇEVRE YOLU-ERENKÖY-CEZAEVİ-FATİH
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Fatih Aktarma Merkezi – 3029.Sk. – 3219.Sk. – 3218.Sk. – 3230.Sk. – Antalya Blv. – 4979.Sk. –
5346.Sk. – 4967.Sk. –
4948.Sk. – Ahmet Vefik Paşa Cd. – 4875.Sk. – 4980.Sk. – 4849.Sk. – 4784.Sk. – 2892.Sk. – 2908.Sk. –
Barış Manço Blv. – Yıldırım Beyazıt Cd. – Gazi Blv. - Aşık Veysel Cd. – Hamza Taş Blv. - Perge Blv. -
Portakal Çiçeği Cd. - Tefvik Işık Caddesi - 19 Mayıs Cd. - Arık Cd. - Fahrettin Altay Cd. - 466 Sk. -
Milli Egemenlik Cd.– Anafartalar Caddesi – Cumhuriyet Caddesi – 21. Sokak – Şehit Binbaşı Cengiz
Toytunç Caddesi – İsmetPaşa Caddesi – Atatürk Caddesi – Fevzi Çakmak Caddesi – İstiklal Caddesi –
Tefvik Işık Cd. - Portakal Çiceği Cd. - Perge Blv. - Hamza Taş Blv. - Aşık Veysel Cd. - Gazi Blv. –
Yıldırım Beyazıt Cd. – Barış Manço Blv. – 2908.Sk. – 2892.Sk. – 4784.Sk. – 4849.Sk. - 4980.Sk. –
4875.Sk. – Ahmet Vefik Paşa Cd. - Antalya Blv. – 3230.Sk. – 3218.Sk. – 3219.Sk. – 3029.Sk. – Fatih
Aktarma Merkezi
FATİH HAFTA İÇİ
06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00
18:00 19:00 20:00 21:00
FATİH HAFTA SONU
07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
19:00 20:00
GİDİŞ: FATİH-CEZAEVİ-ERENKÖY-ÇEVRE YOLU-ZEYTİNKÖY-PERGE BLV.-ARIK
CAD.-GÜLLÜK-VALİLİK
DÖNÜŞ: IŞIKLAR-PERGE BLV.-ZEYTİNKÖY-ÇEVRE YOLU-ERENKÖY-CEZAEVİ-FATİH
GİDİŞ /DÖNÜŞ
Fatih Aktarma Merkezi – 3029.Sk. – 3219.Sk. – 3218.Sk. – 3230.Sk. – Antalya Blv. – 4979.Sk. –
5346.Sk. – 4967.Sk. –
4948.Sk. – Ahmet Vefik Paşa Cd. – 4875.Sk. – 4980.Sk. – 4849.Sk. – 4784.Sk. – 2892.Sk. – 2908.Sk. –
Barış Manço Blv. – Yıldırım Beyazıt Cd. – Gazi Blv. - Aşık Veysel Cd. – Hamza Taş Blv. - Perge Blv. -
Portakal Çiçeği Cd. - Tefvik Işık Caddesi - 19 Mayıs Cd. - Arık Cd. - Fahrettin Altay Cd. - 466 Sk. -
Milli Egemenlik Cd.– Anafartalar Caddesi – Cumhuriyet Caddesi – 21. Sokak – Şehit Binbaşı Cengiz
Toytunç Caddesi – İsmetPaşa Caddesi – Atatürk Caddesi – Fevzi Çakmak Caddesi – İstiklal Caddesi –
Tefvik Işık Cd. - Portakal Çiceği Cd. - Perge Blv. - Hamza Taş Blv. - Aşık Veysel Cd. - Gazi Blv. –
Yıldırım Beyazıt Cd. – Barış Manço Blv. – 2908.Sk. – 2892.Sk. – 4784.Sk. – 4849.Sk. - 4980.Sk. –
4875.Sk. – Ahmet Vefik Paşa Cd. - Antalya Blv. – 3230.Sk. – 3218.Sk. – 3219.Sk. – 3029.Sk. – Fatih
Aktarma Merkezi
FATİH HAFTA İÇİ
06:00 07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00
18:00 19:00 20:00 21:00
FATİH HAFTA SONU
07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
19:00 20:00
Benzer Otobüs Hatları
- Antalya LF10 GÜZELOBA-ÖZGÜRLÜK BLV.-CEBESOY-D.GARAJI-100.YIL-MELTEM-ADLİYE- Otobüsü Saatleri
- Antalya UC11 GÜRSU-UNCALI -TIP FAKÜLTESİ- MELTEM-DEFTERDARLIK-GÜLLÜK-VALİLİK- Otobüsü Saatleri
- Antalya LC07 KUNDU-GÜZELOBA-BARINAKLAR BLV-ARIK CAD. Otobüsü Saatleri
- Antalya 517 AKSU-İHSANİYE-YURTPINAR-GÖKDERE-SOLAK-AKSU Otobüsü Saatleri
- Antalya TC46 OTOGAR-AHATLI-GÜLVEREN-BAYINDIR-SOĞUKSU-SİGORTA-GÜLLÜK- Otobüsü Saatleri
- Antalya 523 MEYDAN-KÜLTÜR SİT.-YALI CAD.-GÜZELOBA Otobüsü Saatleri
- Antalya 518A AKSU-GÜZELYURT-HACIALİLER-AKSU Otobüsü Saatleri
- Antalya TC46A OTOGAR-AHATLI-GÜLVEREN-BAYINDIR-SOĞUKSU-SİGORTA-GÜLLÜK- Otobüsü Saatleri
- Antalya 600 OTOGAR - HAVALİMANI AKTARMASIZ Otobüsü Saatleri
- Antalya VF63A VARSAK-BARAJ MAH.-SAKARYA BLV.-OTOGAR-TIP FAKÜLTESİ-DEVLET Otobüsü Saatleri
- Antalya UC32 SARISU-HURMA-UNCALI-TOROS MAH.-İL SAĞLIK MÜD.-GÜNEŞEV-MELTEM- Otobüsü Saatleri
- Antalya UC11A GÜRSU-ÇEVİK KUVVET-GÜLVEREN-TIP FAK.- DEFTERDARLIK-GÜLLÜK- Otobüsü Saatleri
- Antalya VF65 E.VARSAK BLD.-KÜTÜKÇÜ-DSİ-OTOGAR-ÇALLI-SİGORTA-DEVLET HAST.- Otobüsü Saatleri
- Antalya LF09 GÜZELOBA-BARINAKLAR BLV.-KIRCAMİ-D.GARAJI-100.YIL-MELTEM-ADLİYE- Otobüsü Saatleri
- Antalya MC58 FATİH-ESENTEPE-ANTKOOP-ÇALLI-SİGORTA-K.ALTI CAD.-DEVLET HAST. Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14a ALEMDAR-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- Ankara 563-3 KAZAN-ULUS(ÖTA) Otobüsü Saatleri
- Kayseri 563 MELİKŞAH ANAYURT Otobüsü Saatleri
- Ankara 232 BATIKENT METRO-ODTÜ Otobüsü Saatleri
- Bursa 4/A ÜMRAN SÖNMEZ ONKOLOJİ HASTANESİ - KENT MEYDANI Otobüsü Saatleri
- Adana 110 BEYCELİ-BURUK MEZARLIĞI-ŞAKİRPAŞA-REAL Otobüsü Saatleri
- Ankara 216 MACUNKÖY METRO-MEHMET AKİF ERSOY CD. Otobüsü Saatleri
- Adana 132 HASTANELER - GÜLBAHÇESİ Otobüsü Saatleri
- Bursa 101 GEMLİK MEYDAN - MERİNOS İSTASYONU Otobüsü Saatleri
- İstanbul 21a KADIKÖY-KARTAL Otobüsü Saatleri