102 - ALPASLAN MAH. - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
Etiketler
102 No'lu İzmir Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
ESHOT 102 - ALPASLAN MAH. - GÜMRÜK Güzergahı
Gidiş:- Alparslan Mahallesi Son Durak
- •
- Kartal
- •
- Atmaca
- •
- PTT Santral
- •
- Alparslan Mahallesi Muhtarlık
- •
- Taş Ocağı
- •
- Mavi Köşe
- •
- Adil Çakmak
- •
- Kahveler
- •
- Bayraklı İstasyon
- •
- Piyale
- •
- Smyrna
- •
- Manas
- •
- Bayraklı Depo
- •
- Tekel
- •
- Adliye
- •
- Yeni Kent
- •
- Liman
- •
- Tekel
- •
- Hocazade Cami
- •
- Lozan
- •
- Montrö
- •
- Kent Müzesi
- •
- Şehit Fethi Bey
- Şehit Fethi Bey
- •
- Efes Oteli 2
- •
- Çocuk Hastanesi
- •
- Lozan
- •
- Tekel
- •
- Tariş
- •
- Liman
- •
- Yeni Kent
- •
- Adliye
- •
- Tekel
- •
- Bayraklı Depo
- •
- Manas
- •
- Smyrna
- •
- Matbaa
- •
- Yunus Keskin Parkı
- •
- Adil Çakmak
- •
- Mavi Köşe
- •
- Taş Ocağı
- •
- Alparslan Mahallesi Muhtarlık
- •
- PTT Santral
- •
- Atmaca
- •
- Kartal
- •
- Alparslan Mahallesi Son Durak
ESHOT 102 - ALPASLAN MAH. - GÜMRÜK Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:00 | 06:00 | 06:35 | 06:30 | 06:30 | 07:10 |
06:35 | 06:35 | 07:45 | 07:10 | 07:10 | 08:20 |
07:45 | 07:00 | 09:00 | 07:45 | 07:45 | 09:40 |
08:20 | 07:45 | 10:20 | 08:20 | 08:20 | 11:00 |
09:00 | 09:00 | 11:40 | 09:40 | 09:40 | 12:20 |
10:20 | 10:20 | 13:00 | 11:00 | 11:00 | 13:40 |
11:40 | 11:40 | 14:20 | 12:20 | 12:20 | 15:00 |
13:00 | 13:00 | 15:40 | 13:40 | 13:40 | 16:20 |
14:20 | 14:20 | 17:00 | 15:00 | 15:00 | 17:40 |
15:40 | 15:40 | - | 16:20 | 16:20 | 19:00 |
17:00 | 17:00 | - | 17:00 | 17:00 | - |
17:40 | 17:40 | - | 17:40 | 17:40 | - |
18:20 | 18:20 | - | 18:20 | 18:20 | - |
19:00 | 19:00 | - | 19:00 | 19:00 | - |
- | - | - | 19:40 | 19:40 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İzmir 277 OTOGAR - TINAZTEPE Otobüsü Saatleri
- İzmir 311 İNCİRALTI - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 254 GAZİEMİR SEMT GARAJI - EGEKENT 4 Otobüsü Saatleri
- İzmir 70 BUCA - HALKAPINAR METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 35 BALLIKUYU - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 730 F.ALTAY - SEFERİHİSAR Otobüsü Saatleri
- İzmir 969 BALÇOVA - F.ALTAY AKTARMA Otobüsü Saatleri
- İzmir 130 BORNOVA METRO - BOSTANLI İSKELE Otobüsü Saatleri
- İzmir 162 CENGİZHAN - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- İzmir 369 BALÇOVA - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 556 ÇAMLIK - ÜÇYOL METRO Otobüsü Saatleri
- İzmir 124 ALİ FUAT ERDEM - KONAK Otobüsü Saatleri
- İzmir 607 AYAKKABICILAR SİTESİ - BALÇOVA Otobüsü Saatleri
- İzmir 258 ONUR MAH. - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 980 FAHRETTİN ALTAY - KONAK Otobüsü Saatleri
- Ankara 178 GÖLBAŞI-BALA Otobüsü Saatleri
- Sakarya 7 Kent Meydanı - Yıldıztepe - Yeni Terminal Otobüsü Saatleri
- Sakarya 22/B Ofis Garaj - Camili 1 Otobüsü Saatleri
- Antalya VC57 VARSAK-KÜTÜKÇÜ-TEVFİK FİKRET CAD.-ÇALLI-SİGORTA-100.YIL-DEVLET- Otobüsü Saatleri
- İstanbul 42k KAZIMKARABEKİR-SARIYER Otobüsü Saatleri
- Antalya 527A AKSU-KEMERAĞZI-TURİZM YOLU-KUNDU-KARAÇALLI-AKSU Otobüsü Saatleri
- İstanbul 97t BASINSİTESİ - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- Kayseri 449 Erkilet Anayol Y Otobüsü Saatleri
- İstanbul 122l TEPEÜSTÜ-METRO-1. LEVENT Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19sb SULTANBEYLİ-BOSTANCI Otobüsü Saatleri