46h - HÜRRİYET MAHALLESİ - BEYAZIT Otobüsü Saatleri
Etiketler
46h No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 46H - HÜRRİYET MAHALLESİ - BEYAZIT Güzergahı
Gidiş:- İST. ADALET SARAYI
- •
- HÜRRİYET TEPESİ
- •
- ŞİŞLİ
- •
- ABİDE-İ HÜRRİYET CD.
- •
- BOMONTİ
- •
- ORDU CADDESİ
- •
- BEYAZIT
- •
- BEYAZIT ÜNİVERSİTE
- •
- LALELİ
- •
- PERTEVNİYAL V.SULTAN
- •
- İST.BÜYÜKŞEHİR BELED
- •
- MÜZE
- •
- UNKAPANI
- •
- ŞİŞHANE 1
- •
- TEPEBAŞI
- •
- ÖMER HAYYAM
- •
- TARLABAŞI
- •
- TAKSİM
- •
- ELMADAĞ
- •
- TRT İSTANBUL RADYOSU
- •
- HARBİYE
- •
- PANGALTI
- •
- OSMANBEY
- •
- ŞİŞLİ ETFAL
- •
- ŞİŞLİ CAMİİ
- •
- ŞİŞLİ MERKEZ
- •
- TAŞITLAR
- •
- KARKUYUSU
- •
- İZZETPAŞA
- •
- ÇAĞLAYAN ŞEBEKE
- •
- ŞİMŞİR
- •
- CENGİZ TOPEL CAMİİ
- •
- HÜRRİYET MAH.
İETT 46H - HÜRRİYET MAHALLESİ - BEYAZIT Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:10 | 06:10 | - | - | - | - |
06:40 | 06:40 | 07:00 | 14:30 | 14:30 | 22:10 |
07:15 | 07:15 | 08:30 | 20:50 | 20:50 | - |
07:55 | 08:10 | 10:15 | 21:50 | 21:50 | - |
08:35 | 08:20 | 11:00 | - | - | - |
09:15 | 09:15 | 11:50 | - | - | - |
10:20 | 10:20 | 12:40 | - | - | - |
11:30 | 11:30 | 13:30 | - | - | - |
13:10 | 13:10 | 14:20 | - | - | - |
14:45 | 14:45 | 15:15 | - | - | - |
15:50 | 15:50 | 16:20 | - | - | - |
16:55 | 16:55 | 17:30 | - | - | - |
18:00 | 18:00 | 19:40 | - | - | - |
19:30 | 19:30 | 21:10 | - | - | - |
21:00 | 21:00 | - | - | - | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 73y YENİBOSNA METRO-YEŞİLKÖY-AKVARYUM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 54k KULAKSIZ - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 46kt KUŞTEPE - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 15r RASATHANE-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98 BAŞAKŞEHİR 4.ETAP - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul km24 KAVAKPINAR-KARTAL METRO-CEVİZLİ PERONLAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 16u HAREM-U.MUMCU MAH Otobüsü Saatleri
- İstanbul 13b YENİŞEHİR-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 59a İSTİNYE DEREİÇİ-ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 25g SARIYER-HACIOSMAN-MECİDİYEKÖY-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 135a ACARKENT-GÖRELE MAH-KAVACIK Otobüsü Saatleri
- İstanbul 97kz KOCASİNAN-ZEYTİNBURNU Otobüsü Saatleri
- İstanbul 34-2 AVCILAR-ZİNCİRLİKUYU Otobüsü Saatleri
- İstanbul 79e KAYABAŞI KİPTAŞ-KAYAŞEHİR-EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19v V.KARANİ-SAMANDIRA-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- Kayseri 193 YEŞİL MAHALLE HASTANE ÜSTGEÇİT Otobüsü Saatleri
- Ankara 279 YÜKSELTEPE-AYVALI-ULUS-KIZILAY-BAKANLIKLAR Otobüsü Saatleri
- Kayseri 503 BEYAZŞEHİR ÇEVREYOL HASTANE Otobüsü Saatleri
- Ankara 508-3 SİNCAN-(ESKİ 12.CD.) YENİ AHİMESUT BLV.-14.CD.-SIHHİYE(ÖTA) Otobüsü Saatleri
- Bursa B/5 ACEMLER İSTASYONU - KÜÇÜK SANAYİ İSTASYONU Otobüsü Saatleri
- Kayseri 321 ALTINOLUK 5 YOL Otobüsü Saatleri
- Konya 52 MERAM EĞ. AR. HASTANESİ Otobüsü Saatleri
- Adana 118 ESKİ VİLAYET-KOZAN CAD-AKKUYU TOKİ-BALCALI Otobüsü Saatleri
- Konya 56 ŞEYH ŞAMİL ESKİ GARAJ Otobüsü Saatleri
- İzmir 742 SANCAKLI KÖYÜ - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri