16m - ATAŞEHİR-HAREM-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
Etiketler
16m No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 16M - ATAŞEHİR-HAREM-ÜSKÜDAR Güzergahı
Gidiş:- KARDELEN
- •
- KAMELYA
- •
- ATAŞEHİR
- •
- BURAK BEY
- •
- SİNAN REİS
- •
- SEDEF
- •
- ÇİĞDEM SOKAK
- •
- FULYA SOKAK
- •
- LEYLAK SOKAK
- •
- DEREYOLU
- •
- END.MESLEK LİSESİ
- •
- HALK CADDESİ
- •
- SÜTÇÜ YOLU CADDESİ
- •
- HABİRE YAHŞİ LİSESİ
- •
- NECLA CADDESİ
- •
- YAVUZ SELİM CADDESİ
- •
- YENİ SAHRA
- •
- BAHÇELER
- •
- GÖZTEPE KÖPRÜSÜ
- •
- ŞEYH ŞAMİL LİSESİ
- •
- UZUNÇAYIR METROBÜS
- •
- ACIBADEM METRO İST.
- •
- KOŞUYOLU KÖPRÜSÜ
- •
- İSFALT
- •
- NUMUNE HASTANESİ
- •
- GÜMRÜK
- •
- HAREM
- •
- SAHİL YOLU
- •
- KIZ KULESİ
- •
- EVLENDİRME DAİRESİ
- •
- ŞEMSİPAŞA
- ŞEMSİPAŞA
- •
- EVLENDİRME DAİRESİ
- •
- KIZ KULESİ
- •
- SAHİL YOLU
- •
- HAREM
- •
- GÜMRÜK
- •
- NUMUNE HASTANESİ
- •
- İSFALT
- •
- KOŞUYOLU KÖPRÜSÜ
- •
- ACIBADEM KÖPRÜSÜ
- •
- ACIBADEM METRO İST.
- •
- UZUNÇAYIR METROBÜS
- •
- ŞEYH ŞAMİL LİSESİ
- •
- GÖZTEPE KÖPRÜSÜ
- •
- BAHÇELER
- •
- YENİ SAHRA
- •
- YAVUZ SELİM CADDESİ
- •
- HABİRE YAHŞİ LİSESİ
- •
- HALK CADDESİ
- •
- END.MESLEK LİSESİ
- •
- DEREYOLU
- •
- LEYLAK SOKAK
- •
- FULYA SOKAK
- •
- ÇİĞDEM SOKAK
- •
- SİNAN REİS
- •
- BURAK BEY
- •
- ATAŞEHİR
- •
- KAMELYA
- •
- KARDELEN
İETT 16M - ATAŞEHİR-HAREM-ÜSKÜDAR Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
06:25 | 06:00 | - | 07:05 | 06:40 | - |
07:05 | 06:50 | - | 08:00 | 07:30 | - |
07:50 | 07:20 | - | 08:55 | 08:00 | - |
09:00 | 08:10 | - | 10:40 | 09:25 | - |
09:55 | 08:40 | - | 12:30 | 11:00 | - |
11:40 | 10:10 | - | 14:15 | 12:50 | - |
13:30 | 12:00 | - | 15:05 | 14:15 | - |
15:05 | 13:50 | - | 15:55 | 14:50 | - |
16:00 | 15:20 | - | 16:55 | 16:15 | - |
16:55 | 15:55 | - | 17:55 | 16:50 | - |
17:50 | 17:15 | - | 18:45 | 18:15 | - |
18:45 | 17:55 | - | 19:40 | 18:50 | - |
20:30 | 19:50 | - | 21:25 | 20:50 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 2 ÜSTBOSTANCI-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 54e OKMEYDANI - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul yh-1 YENİKAPI İDO-ATATÜRK HAVALİMANI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 59b LEVEND BASIN SİTESİ- ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 30a BEŞİKTAŞ - MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14ks KADIKÖY-GÖLET-SULTANBEYLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 4 BOSTANCI-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 303 SİLİVRİ-YENİBOSNA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 150 HACIOSMAN METRO-SARIYER-RUMELİ FENERİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 93 ZEYTİNBURNU-EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 49a AKŞEMSETTİN-ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 79g KAYAŞEHİR-Z.B METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 36b CEBECİ MAHALLESİ-BOĞAZKÖY - ENSAR MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul km31 UĞURMUMCU-KARTAL METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul bm3 DEREAĞZI MAHALLESİ-BEYLİKDÜZÜ BELEDİYE Otobüsü Saatleri
- İzmir 29 KADRİYE MAH. - KONAK Otobüsü Saatleri
- Ankara 317-3 BAĞCILAR-ULUS İÇAYDINLIK(ÖHO) Otobüsü Saatleri
- Bursa 80 KENT MEYDANI - YENİŞEHİR HAVAALANI Otobüsü Saatleri
- Zonguldak 18 TEPEBAŞI Otobüsü Saatleri
- İzmir 742 SANCAKLI KÖYÜ - KARŞIYAKA Otobüsü Saatleri
- İzmir 817 BALATÇIK - ÇİĞLİ AKTARMA Otobüsü Saatleri
- Ankara 206 YENİMAHALLE-ODTÜ Otobüsü Saatleri
- İzmir 39 İSMET PAŞA MAH. - GÜMRÜK Otobüsü Saatleri
- Kayseri 496 KIRANARDI FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 275 AHİEVRAN Otobüsü Saatleri