19k - KAYIŞDAĞI-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
Etiketler
19k No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 19K - KAYIŞDAĞI-KADIKÖY Güzergahı
Gidiş:- KAYIŞDAĞI MAHALLESİ
- •
- DÖRTYOL
- •
- MESİRE YOLU
- •
- MUHTARLIK
- •
- USLU CADDESİ
- •
- ERDEM SİTESİ
- •
- KAYIŞDAĞI YOLU
- •
- KAYIŞDAĞI İLKOKULU
- •
- GÜMRÜK ÜST KAPI
- •
- İETT GARAJI
- •
- İETT LOJMANLARI
- •
- SU DEPOSU
- •
- FEVZİPAŞA
- •
- MESKENLER
- •
- KÜÇÜKBAKKALKÖY
- •
- BAĞLARİÇİ
- •
- KARAMAN ÇİFTLİK YOLU
- •
- YENİ HAL
- •
- BAHÇELER YOLU
- •
- BEYAZ EVLER
- •
- YÜZBEŞEVLER
- •
- YELKENLİ DEĞİRMEN
- •
- ULAŞTIR SOKAK
- •
- ÇINAR ALTI
- •
- ŞAİR NEDİM
- •
- SAHRAYICEDİT
- •
- GÖZTEPE
- •
- ÇEMENZAR
- •
- G.EĞİT. VE ARŞ.HAST
- •
- M.Ü.Göztepe Kamp.
- •
- KUYUBAŞI
- •
- ZİVERBEY
- •
- BELEDİYE
- •
- SÖĞÜTLÜÇEŞME
- •
- ALTIYOL
- •
- ÇARŞI
- •
- KADIKÖY
- KADIKÖY
- •
- ÇARŞI
- •
- ALTIYOL
- •
- BARIŞ MANÇO
- •
- BELEDİYE
- •
- ZİVERBEY
- •
- KUYUBAŞI
- •
- M.Ü.Göztepe Kamp.
- •
- G.EĞİT. VE ARŞ.HAST
- •
- ÇEMENZAR
- •
- GÖZTEPE
- •
- SAHRAYICEDİT
- •
- SİTELER
- •
- ÜSKÜDAR CADDESİ
- •
- YELKENLİ DEĞİRMEN
- •
- HAL
- •
- KARAMAN ÇİFTLİK YOLU
- •
- BAĞLARİÇİ
- •
- KÜÇÜKBAKKALKÖY
- •
- MESKENLER
- •
- FEVZİPAŞA
- •
- SU DEPOSU
- •
- İETT LOJMANLARI
- •
- İETT GARAJI
- •
- GÜMRÜK ÜST KAPI
- •
- KAYIŞDAĞI İLKOKULU
- •
- KAYIŞDAĞI YOLU
- •
- İSMEK
- •
- MUHTARLIK
- •
- MESİRE YOLU
- •
- DÖRTYOL
- •
- KAYIŞDAĞI MAHALLESİ
İETT 19K - KAYIŞDAĞI-KADIKÖY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
- | - | - | - | 06:40 | - |
06:00 | 06:00 | 06:30 | 07:00 | 07:15 | 07:30 |
06:40 | 06:25 | 08:20 | 07:45 | 07:50 | 09:20 |
07:20 | 06:50 | 10:20 | 08:30 | 08:25 | 11:20 |
08:00 | 07:25 | 12:20 | 09:10 | 09:15 | 13:20 |
09:00 | 08:15 | 13:20 | 11:30 | 11:20 | 14:20 |
10:20 | 09:00 | 14:20 | 13:50 | 13:40 | 15:20 |
12:40 | 10:10 | 15:20 | 15:10 | 14:40 | 16:20 |
15:00 | 12:30 | 16:20 | 16:00 | 15:25 | 17:20 |
16:20 | 15:00 | 17:20 | 17:40 | 16:10 | 18:20 |
17:20 | 15:50 | 18:20 | 18:30 | 17:00 | 19:20 |
19:40 | 16:40 | 19:20 | 20:40 | 17:50 | 20:10 |
- | 17:30 | 20:10 | - | 18:40 | 21:10 |
- | 19:40 | - | - | 20:40 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 99 AKŞEMSETTİN MAHALLESİ - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 142e ESENYURT İNCİRTEPE-AKSARAY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 132s KARTAL-YENİDOĞAN Otobüsü Saatleri
- İstanbul 129t ÜSTBOSTANCI-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19y FERHATPAŞA MAH-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul km10 İÇMELER-KARTAL METRO-CEVİZLİ PERONLAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14d DUMLUPINAR-K.KARABEKİR-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 15t TOKATKÖY - ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 251 PENDİK-ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 93m ZEYTİNBURNU - MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul e-2 BEYKOZ-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 66z ZİNCİRLİDERE-ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 336m ARNAVUTKÖY-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 42kt KOCATAŞ-SARIYER Otobüsü Saatleri
- İstanbul 73y YENİBOSNA METRO-YEŞİLKÖY-AKVARYUM Otobüsü Saatleri
- Ankara 304 ÖRNEK-A.AYRANCI Otobüsü Saatleri
- Batman 2E 2.HAT:2:E:11 NOLU ARAÇ:72 DN 260 Otobüsü Saatleri
- Kayseri 455 MİMSİN FATİH MAH. Otobüsü Saatleri
- Ankara 508-4 SİNCAN-(ESKİ 12.CD.) YENİ AHİMESUT BLV.-14.CD.-SIHHİYE(ÖTA) Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 10C Karataş 1. Bölge - İbrahimli Otobüsü Saatleri
- Kocaeli 125 KÖRFEZKENT - SOPALI - YUVAM Otobüsü Saatleri
- Ankara 438 PURSAKLAR-YAVUZ BLV.-ULUS-SIHHİYE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 640 NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ Otobüsü Saatleri
- Kayseri 301 ZÜMRÜT HASTANE FAKÜLTE Otobüsü Saatleri
- Kayseri 321 ALTINOLUK 5 YOL Otobüsü Saatleri