19k - KAYIŞDAĞI-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
Etiketler
19k No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 19K - KAYIŞDAĞI-KADIKÖY Güzergahı
Gidiş:- KAYIŞDAĞI MAHALLESİ
- •
- DÖRTYOL
- •
- MESİRE YOLU
- •
- MUHTARLIK
- •
- USLU CADDESİ
- •
- ERDEM SİTESİ
- •
- KAYIŞDAĞI YOLU
- •
- KAYIŞDAĞI İLKOKULU
- •
- GÜMRÜK ÜST KAPI
- •
- İETT GARAJI
- •
- İETT LOJMANLARI
- •
- SU DEPOSU
- •
- FEVZİPAŞA
- •
- MESKENLER
- •
- KÜÇÜKBAKKALKÖY
- •
- BAĞLARİÇİ
- •
- KARAMAN ÇİFTLİK YOLU
- •
- YENİ HAL
- •
- BAHÇELER YOLU
- •
- BEYAZ EVLER
- •
- YÜZBEŞEVLER
- •
- YELKENLİ DEĞİRMEN
- •
- ULAŞTIR SOKAK
- •
- ÇINAR ALTI
- •
- ŞAİR NEDİM
- •
- SAHRAYICEDİT
- •
- GÖZTEPE
- •
- ÇEMENZAR
- •
- G.EĞİT. VE ARŞ.HAST
- •
- M.Ü.Göztepe Kamp.
- •
- KUYUBAŞI
- •
- ZİVERBEY
- •
- BELEDİYE
- •
- SÖĞÜTLÜÇEŞME
- •
- ALTIYOL
- •
- ÇARŞI
- •
- KADIKÖY
- KADIKÖY
- •
- ÇARŞI
- •
- ALTIYOL
- •
- BARIŞ MANÇO
- •
- BELEDİYE
- •
- ZİVERBEY
- •
- KUYUBAŞI
- •
- M.Ü.Göztepe Kamp.
- •
- G.EĞİT. VE ARŞ.HAST
- •
- ÇEMENZAR
- •
- GÖZTEPE
- •
- SAHRAYICEDİT
- •
- SİTELER
- •
- ÜSKÜDAR CADDESİ
- •
- YELKENLİ DEĞİRMEN
- •
- HAL
- •
- KARAMAN ÇİFTLİK YOLU
- •
- BAĞLARİÇİ
- •
- KÜÇÜKBAKKALKÖY
- •
- MESKENLER
- •
- FEVZİPAŞA
- •
- SU DEPOSU
- •
- İETT LOJMANLARI
- •
- İETT GARAJI
- •
- GÜMRÜK ÜST KAPI
- •
- KAYIŞDAĞI İLKOKULU
- •
- KAYIŞDAĞI YOLU
- •
- İSMEK
- •
- MUHTARLIK
- •
- MESİRE YOLU
- •
- DÖRTYOL
- •
- KAYIŞDAĞI MAHALLESİ
İETT 19K - KAYIŞDAĞI-KADIKÖY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
- | - | - | - | 06:40 | - |
06:00 | 06:00 | 06:30 | 07:00 | 07:15 | 07:30 |
06:40 | 06:25 | 08:20 | 07:45 | 07:50 | 09:20 |
07:20 | 06:50 | 10:20 | 08:30 | 08:25 | 11:20 |
08:00 | 07:25 | 12:20 | 09:10 | 09:15 | 13:20 |
09:00 | 08:15 | 13:20 | 11:30 | 11:20 | 14:20 |
10:20 | 09:00 | 14:20 | 13:50 | 13:40 | 15:20 |
12:40 | 10:10 | 15:20 | 15:10 | 14:40 | 16:20 |
15:00 | 12:30 | 16:20 | 16:00 | 15:25 | 17:20 |
16:20 | 15:00 | 17:20 | 17:40 | 16:10 | 18:20 |
17:20 | 15:50 | 18:20 | 18:30 | 17:00 | 19:20 |
19:40 | 16:40 | 19:20 | 20:40 | 17:50 | 20:10 |
- | 17:30 | 20:10 | - | 18:40 | 21:10 |
- | 19:40 | - | - | 20:40 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 16u HAREM-U.MUMCU MAH Otobüsü Saatleri
- İstanbul 98a GÖZTEPE MAH. - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul bm1 KAVAKLI-SAHİL YOLU-BEYLİKDÜZÜ METROBÜS Otobüsü Saatleri
- İstanbul 78zb BAŞAKŞEHİR 4.ETAP-ZEYTİNBURNU METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 49 YUNUSEMRE MAH. - ŞİŞLİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 132v KARTAL - SULTANBEYLİ - BATTALGAZİ MAH. Otobüsü Saatleri
- İstanbul bn1 HALKALI-EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 11a ALEMDAR-ŞİLE OTOYOLU-ÜSKÜDAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 75m AKSARAY - MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 15ty TOKATKÖY-BEYKOZ-ÜMRANİYE DEVLET HASTANESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 336h HADIMKÖY TOKİ-BAYRAMPAŞA METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 19 FERHATPAŞA-Y.TEPE ÜNV.-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14a ALEMDAR-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 34z-1 ZİNCİRLİKUYU-SÖĞÜTLÜÇEŞME Otobüsü Saatleri
- İstanbul 37e YILDIZ TABYA - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- Ankara 256-2 SIHHİYE-ATAPARK(EKSPRES) Otobüsü Saatleri
- Ankara 337 METEHAN-SİTELER Otobüsü Saatleri
- Kayseri 440 ERKİLET ORTAYOL YUKARI Otobüsü Saatleri
- Ankara 295 BATIKENT METRO-MESA Otobüsü Saatleri
- Eskişehir 23 Tip Fakültesi - Batikent (Siyah) Otobüsü Saatleri
- Kayseri 640 NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ Otobüsü Saatleri
- Ankara 180-3 ULUS-KARAALİ (ÖTA) Otobüsü Saatleri
- İzmir 515 EVKA3 METRO - TINAZTEPE Otobüsü Saatleri
- Konya 51 TOKİ SU DEPOSU TRAMVAY Otobüsü Saatleri
- Konya 54 GAZİ - DUMLUPINAR / ESKİ GARAJ Otobüsü Saatleri