73t - FLORYA - BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
Etiketler
73t No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 73T - FLORYA - BAKIRKÖY Güzergahı
Gidiş:- İSTANBUL AKVARYUM
- •
- İSTANBUL AKVARYUM
- •
- ECELER
- •
- KONAKLI
- •
- SARUHAN SOKAK
- •
- SPOR TESİSLERİ
- •
- ORMAN SOKAK
- •
- HAVUZLU BAHÇE
- •
- ATATÜRK ORMANI
- •
- ŞENLİKKÖY
- •
- HARMANLAR
- •
- POLİS OKULU
- •
- BEŞYOL
- •
- K.ÇEKMECE BELEDİYESİ
- •
- MESKENLER
- •
- FİDANLIK
- •
- KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
- •
- KULELİ
- •
- ŞİRİNEVLER
- •
- ÇOCUK SİTESİ
- •
- BAHÇELİEVLER
- •
- İNCİRLİ
- •
- DİKİLİTAŞ
- •
- KLİNİK
- •
- ŞEKEREVLER
- •
- YÜCETARLA
- •
- ZUHURATBABA
- •
- ZİRAAT ODASI
- •
- BAKIRKÖY
- BAKIRKÖY
- •
- YEŞİL KIBRIS
- •
- KLİNİK
- •
- DİKİLİTAŞ
- •
- İNCİRLİ
- •
- İNCİRLİ
- •
- BAHÇELİEVLER
- •
- ÇOCUK SİTESİ
- •
- ATAKÖY GEÇİT
- •
- ATAKÖY KÖPRÜSÜ
- •
- ŞİRİNEVLER
- •
- KULELİ
- •
- KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
- •
- FİDANLIK
- •
- MESKENLER
- •
- K.ÇEKMECE BELEDİYESİ
- •
- BEŞYOL
- •
- POLİS OKULU
- •
- HARMANLAR
- •
- ŞENLİKKÖY
- •
- ATATÜRK ORMANI
- •
- HAVUZLU BAHÇE
- •
- ORMAN SOKAK
- •
- SPOR TESİSLERİ
- •
- FÜZE SOKAK
- •
- ÇİÇEKÇİ
- •
- KONAKLI
- •
- ADAKALE
- •
- ECELER
- •
- FLORYA
- •
- SOSYAL TESİSLER
- •
- İSTANBUL AKVARYUM
İETT 73T - FLORYA - BAKIRKÖY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
- | - | - | 06:30 | 06:30 | - |
06:10 | 06:10 | 06:40 | 07:00 | 07:00 | 07:35 |
06:40 | 06:40 | 07:40 | 07:35 | 07:35 | 08:45 |
07:10 | 07:10 | 08:45 | 08:10 | 08:10 | 09:55 |
07:40 | 07:40 | 09:55 | 08:45 | 08:45 | 11:00 |
08:10 | 08:10 | 11:00 | 09:50 | 09:50 | 12:05 |
08:40 | 08:40 | 12:05 | 10:55 | 10:55 | 13:10 |
09:15 | 09:15 | 13:10 | 12:00 | 12:00 | 14:15 |
09:50 | 09:50 | 14:15 | 13:05 | 13:05 | 15:20 |
10:55 | 10:55 | 15:20 | 14:10 | 14:10 | 16:25 |
12:00 | 12:00 | 16:25 | 15:10 | 15:10 | 17:35 |
13:05 | 13:05 | 17:35 | 15:50 | 15:50 | 18:40 |
14:10 | 14:10 | 18:45 | 16:25 | 16:25 | 19:50 |
15:10 | 15:10 | 19:50 | 17:00 | 17:00 | 20:50 |
16:25 | 16:25 | 21:00 | 17:35 | 17:35 | 22:00 |
17:00 | 17:00 | - | 18:05 | 18:05 | - |
17:35 | 17:35 | - | 18:40 | 18:40 | - |
18:10 | 18:10 | - | 19:15 | 19:15 | - |
18:45 | 18:45 | - | 19:50 | 19:50 | - |
19:50 | 19:50 | - | 20:50 | 20:50 | - |
21:00 | 21:00 | - | 22:00 | 22:00 | - |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 76g GÜRPINAR-BAKIRKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 49t YEŞİLPINAR-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul tb2 SULTANAHMET- ÇAMLICA-SULTANAHMET Otobüsü Saatleri
- İstanbul 42m BAHÇEKÖY-4.LEVENT METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 76o CİHANGİR MAH. - AVCILAR - OTOGAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 31y TOKİ AYAZMA-YENİKAPI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 16v VERGİ DAİRESİ-KARTAL Otobüsü Saatleri
- İstanbul 36m CEBECİ MAHALLESİ-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 133k KARTAL-KAVAKPINAR Otobüsü Saatleri
- İstanbul 62 KAĞITHANE - KABATAŞ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 11d ÜSKÜDAR-İNKİLAP MAH. Otobüsü Saatleri
- İstanbul 72t YEŞİLKÖY - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 122s SULTANBEYLİ-4.LEVENT METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 91o OTOGAR - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul el2 EMİRGAN - 4.LEVEND METRO Otobüsü Saatleri
- Kayseri 55 BECEN MAH. IŞIK MEYDANI Otobüsü Saatleri
- Konya 61 CEZA EVİ - MARANGOZLAR SAN. Otobüsü Saatleri
- Zonguldak 14 İNCİVEZ Otobüsü Saatleri
- İzmir 708 MENDERES - ÜÇYOL Otobüsü Saatleri
- Trabzon KANUNİ MAH. - ÜNİVERSİTE MAH. BOSTANCI ÖĞRENCİ YURTLARI KANUNİ MAH. - ÜNİVERSİTE MAH. BOSTANCI ÖĞRENCİ YURTLARI Otobüsü Saatleri
- Batman 3C 3/C HAT 19 MAYIS 15 NOLUARAÇ ARAÇ Otobüsü Saatleri
- Malatya 18 ZAFER MH. HATTI Otobüsü Saatleri
- Kocaeli 130 YENİKENT - DÜNYA BANKASI - BAYINDIRLIK Otobüsü Saatleri
- Ankara 376 YEŞİLBAYIR-KIZILAY-DDY Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 7 Karataş 1. Bölge - Üçoklar Otobüsü Saatleri