36m - CEBECİ MAHALLESİ-MECİDİYEKÖY Otobüsü Saatleri
Etiketler
36m No'lu İstanbul Belediyesi Otobüsü
Otobüs Saatleri Yol Tarifi'nden alınmıştır.
İETT 36M - CEBECİ MAHALLESİ-MECİDİYEKÖY Güzergahı
Gidiş:- CEBECİ PERONLAR
- •
- CEBECİ KÖYÜ YOLU
- •
- CEBECİ MAHALLESİ
- •
- HUZUR
- •
- CEBECİ MUHTARLIK
- •
- 1. CEBECİ
- •
- İBRAHİM YILDIZ
- •
- SULTAN ÇİFTLİĞİ
- •
- İVAT TURHAN İÖO
- •
- S.ÇİFTLİĞİ DÖRTYOL
- •
- DEVLET HASTANESİ
- •
- İSTEK VAKFI
- •
- BAŞTABYA
- •
- HAMZA YERLİKAYA
- •
- GAZİ AHMET MUHTARPAŞ
- •
- 500 EVLER
- •
- TAŞKÖPRÜ
- •
- B.HAYRETTİNPAŞA MH.
- •
- POLİGON CADDESİ
- •
- ALİ FUAT BAŞGİL
- •
- BARBOROS SOKAK
- •
- ÇUKURÇEŞME
- •
- SAĞMALCILAR LİSESİ
- •
- BEREÇ
- •
- ALPERENLER
- •
- SAĞLIK MERKEZİ
- •
- RAMİ YOLU
- •
- KERVANÇEŞME
- •
- TOPÇULAR
- •
- DEMİRKAPI
- •
- AYVANSARAY
- •
- HALICIOĞLU 4
- •
- BADEMLİK
- •
- ÇIKSALIN
- •
- CEMAL KAMACI
- •
- NİŞANGAH
- •
- OKMEYDANI
- •
- DARÜLACEZE
- •
- PERPA 1
- •
- OKMEYDANI EĞT.HAST1
- •
- DİŞ POLİKLİNİĞİ
- •
- ÇİFTECEVİZLER
- •
- HÜRRİYET TEPESİ
- •
- KARKUYUSU
- •
- MECİDİYEKÖY-VİYADÜK
- MECİDİYEKÖY-VİYADÜK
- •
- TAŞITLAR
- •
- KARKUYUSU
- •
- İZZETPAŞA
- •
- HÜRRİYET TEPESİ
- •
- ÇİFTECEVİZLER
- •
- DİŞ POLİKLİNİĞİ
- •
- OKMEYDANI EĞT.HAST1
- •
- OKMEYDANI DEREYOLU
- •
- PERPA 1
- •
- DARÜLACEZE
- •
- OKMEYDANI
- •
- NİŞANGAH
- •
- CEMAL KAMACI
- •
- ÇIKSALIN
- •
- BADEMLİK
- •
- HALICIOĞLU 4
- •
- AYVANSARAY
- •
- ŞEHİTLİK
- •
- DEMİRKAPI
- •
- DEMİRKAPI SANAYİ
- •
- TOPÇULAR
- •
- KERVANÇEŞME
- •
- RAMİ YOLU
- •
- SAĞLIK MERKEZİ
- •
- ALPERENLER
- •
- BEREÇ
- •
- SAĞMALCILAR LİSESİ
- •
- ÇUKURÇEŞME
- •
- BOSNA ÇUKURÇEŞME
- •
- BARBOROS SOKAK
- •
- ALİ FUAT BAŞGİL
- •
- POLİGON CADDESİ
- •
- B.HAYRETTİNPAŞA MH.
- •
- TAŞKÖPRÜ
- •
- 500 EVLER
- •
- GAZİ AHMET MUHTARPAŞ
- •
- MESKENLER
- •
- HAMZA YERLİKAYA
- •
- BAŞTABYA
- •
- İSTEK VAKFI
- •
- DEVLET HASTANESİ
- •
- S.ÇİFTLİĞİ DÖRTYOL
- •
- İVAT TURHAN İÖO
- •
- SULTAN ÇİFTLİĞİ
- •
- 1. CEBECİ
- •
- CEBECİ MUHTARLIK
- •
- HUZUR
- •
- CEBECİ MAHALLESİ
- •
- CEBECİ KÖYÜ YOLU
- •
- CEBECİ PERONLAR
İETT 36M - CEBECİ MAHALLESİ-MECİDİYEKÖY Saatleri
Gidiş | Dönüş | ||||
---|---|---|---|---|---|
Hafta İçi | Cumartesi | Pazar | Hafta İçi | Cumartesi | Pazar |
- | - | - | - | - | 07:45 |
05:50 | 05:50 | 06:30 | 07:00 | 07:00 | 08:15 |
06:05 | 06:05 | 07:00 | 07:30 | 07:30 | 08:45 |
06:25 | 06:25 | 07:30 | 08:00 | 08:00 | 09:15 |
06:50 | 06:50 | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 09:45 |
07:20 | 07:20 | 08:30 | 08:30 | 08:40 | 10:15 |
07:45 | 07:45 | 09:00 | 08:40 | 09:10 | 10:45 |
08:15 | 08:15 | 09:30 | 09:10 | 09:45 | 11:15 |
08:50 | 08:50 | 10:00 | 09:45 | 10:20 | 11:45 |
09:30 | 09:30 | 10:30 | 10:20 | 10:55 | 12:15 |
10:10 | 10:10 | 11:00 | 10:55 | 11:30 | 12:50 |
10:40 | 10:40 | 11:30 | 11:30 | 12:10 | 13:20 |
11:10 | 11:10 | 12:00 | 12:10 | 12:45 | 13:55 |
11:40 | 11:40 | 12:30 | 12:45 | 13:20 | 14:20 |
12:20 | 12:20 | 13:10 | 13:20 | 13:55 | 14:50 |
13:00 | 13:00 | 13:50 | 13:55 | 14:30 | 15:20 |
13:40 | 13:40 | 14:30 | 14:30 | 15:10 | 15:50 |
14:05 | 14:05 | 15:00 | 15:10 | 15:45 | 16:20 |
14:40 | 14:40 | 15:30 | 15:45 | 16:20 | 16:50 |
15:20 | 15:20 | 16:00 | 16:20 | 17:00 | 17:20 |
16:00 | 16:00 | 16:30 | 17:00 | 17:40 | 17:50 |
16:30 | 16:30 | 16:50 | 17:40 | 18:20 | 18:20 |
17:00 | 17:00 | 17:20 | 18:20 | 18:40 | 18:40 |
17:30 | 17:30 | 17:40 | 18:40 | 19:00 | 19:00 |
18:00 | 18:00 | 18:00 | 19:00 | 19:30 | 19:20 |
18:30 | 18:30 | 18:30 | 19:30 | 20:05 | 20:00 |
19:10 | 19:10 | 19:00 | 20:05 | 20:40 | 20:20 |
19:40 | 19:40 | 19:30 | 20:40 | 21:10 | 20:40 |
20:20 | 20:20 | 20:00 | 21:10 | 21:35 | 21:10 |
20:50 | 20:50 | 20:30 | 21:35 | 22:10 | 21:40 |
21:30 | 21:30 | 21:00 | 22:10 | 22:40 | 22:10 |
22:10 | 22:10 | 22:00 | 22:40 | 23:20 | 22:40 |
- | - | 22:30 | 23:20 | - | 23:10 |
Benzer Otobüs Hatları
- İstanbul 19e YENİDOĞAN-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 129t ÜSTBOSTANCI-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul 336t TAŞOLUK-CEBECİ MAHALLESİ Otobüsü Saatleri
- İstanbul el2 EMİRGAN - 4.LEVEND METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 47n NUR SİTESİ - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 54e OKMEYDANI - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 14dk İNKİLAP MH-ÜMRANİYE-LİBADİYE CD-KADIKÖY Otobüsü Saatleri
- İstanbul 79kt KAYAŞEHİR-GÜVERCİN-TOPKAPI Otobüsü Saatleri
- İstanbul 41st SEYRANTEPE - TOPKAPI Otobüsü Saatleri
- İstanbul e-2 BEYKOZ-TAKSİM Otobüsü Saatleri
- İstanbul em1 EMİNÖNÜ - KULAKSIZ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 42m BAHÇEKÖY-4.LEVENT METRO Otobüsü Saatleri
- İstanbul 36ce CEBECİ MAHALLESİ - EMİNÖNÜ Otobüsü Saatleri
- İstanbul 76d BAHÇEŞEHİR-TAKSİM(ÇİFT KATLI) Otobüsü Saatleri
- İstanbul 32t CEVATPAŞA - TAKSİM Otobüsü Saatleri
- Ankara 282 YÜKSELTEPE-BEŞEVLER Otobüsü Saatleri
- Bursa 99 TERMİNAL - SİTELER Otobüsü Saatleri
- Antalya 520 AKSU-AŞAĞIKOCAYATAK-KUMKÖY Otobüsü Saatleri
- Kayseri 203 BOZTEPE HASTANE Otobüsü Saatleri
- Bursa 38/G TERMİNAL - ATATÜRK CD. (GECE) Otobüsü Saatleri
- İzmir 167 BALÇOVA - F.ALTAY AKTARMA Otobüsü Saatleri
- Bursa 133 GEMLİK MEYDANI - UMURBEY MEYDANI Otobüsü Saatleri
- Adana 177 SALMANBEYLİ-KARAYUSUFLU - ÇİFTEMİNARE Otobüsü Saatleri
- Gaziantep 3Y İbrahimli - Otogar Otobüsü Saatleri
- Bursa 18/İ ALTINOVA - ATATÜRK CD. Otobüsü Saatleri